Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Split u cetvrtak pobedio nakon prelaza iz 2 u 1 a evo i sad u Zadru vode 2-1 jos 10 min do kraja takodje iz 1 u 2.

Oni su imali vec jedno 50-ak prelaza :fantom:

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/4, prosao teniski tiket. Fudbal klasika, najsigurnija stvar nije dosla, mada sam mozda bio malo drcan sa kvotom, dosta je i oko 2. MLB lose, nakon odlicne veceri. Zato i ne volim da igram na ofanzivno kilave timove. Yankeesi 2 poena protiv picera koji je van forme, Atlanta jedan jebeni run tokom 10 ininga. Cim je dosao tenis, znao sam da to ne sluti na dobro. :lolol:

 

 

Fudbal

 

TNS-Slovan w2

Skenderbeu-Bate Borisov w2

Debreceni-Cliftonville 1

 

Probao na par timova, kojima je prolaz klimav. Kvota 1.80.

Prateci tiket, Sherrif w2, Ludogorets 2, Qarabag NG, Maccabi Tel Aviv NG, Partizan NG. Kvota 7.81.

 

 

MLB

 

St.Louis-Tampa 1 (Wainwright-Odorizzi)

 

Oakland-Houston 1 (Kazmir-Oberholtzer)

 

Pittsburgh-LA Dodgers H2(+1.5) (Worley-Beckett)

Colorado-Washington 2 (Flande-Zimmermann)

 

Milwaukee-Cincinnati <9.5 (Nelson-Bailey)

Arizona-Detroit <9.5 (Anderson-Porcello)

 

Wainwright fenomenalan, kao i svake sezone, 12-4, 1.83 ERA. Odorizzi baca sve bolje. Trenutna forma, Wainwright(2-0, 0.83 ERA), Odorizzi(2-1, 3.44). Ovi starteri su vec imali duel 10. juna, na Tropicana Fieldu, u pobedi Cardinalsa 1-0. Tampa igra nesto bolje, u odnosu na pocetak sezone, no Wainwright je velika prepreka veceras.

Kazmir, 2-1, 3.60 ERA, protiv Astrosa. Ove sezone, 11-3, 2.38 ERA. Oberholtzer, 0-2, 4.70 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 2-7, 4.50 ERA. Pogled unazad, Kazmir(2-0, 0.93 ERA), Oberholtzer(0-1, 3.79 ERA).

Worley nije imao start od 8. jula. Beckett se bori sa zdravstvenim problemima, mada se to ne primecuje u njegovoj statistici. Pauzirao je 15 dana, primio injekciju kortizona i spreman je koliko je to moguce. Worley je 0-1, 5.79 ERA, par nastupa unazad. Beckett ima cesto ocajnu podrsku, 6-5, 2.26 ERA, ukupno gledano. Nadam se barem egal tekmi.

Flande ne previse ubedljiv. Zimmermann, 5-0, 1.64 ERA, protiv Rockiesa. Forma, Flande(0-2, 7.36 ERA), Zimmermann(1-1, 3.52 ERA). Coors Field je nezahvalan za startere, no matchup deluje da je potpuno na strani gostiju.

Nelson se nije pokazao previse korisnim do sada, 1-1, 5.40 ERA. Bailey ima los trend protiv Brewersa(4-8, 4.96 ERA), ali i odlicnu formu(1-1, 1.64 ERA). Sumnjiv par, mada je granica visoka.

Anderson je odlicno poceo sezonu, zatim je usledila serija poraza, sada vec baca nesto bolje, 6-4, 3.64 ERA. Porcello prijatno iznenadjenje, 12-5, 3.39 ERA. Aktuelni trend, Anderson(1-2, 4.91 ERA), Porcello(2-1, 3.32 ERA). Anderson imao odlican start protiv Marlinsa. Porcello dominirao protiv Royalsa. Jesu Tigersi nezahvalni za undere, pre svega zbog loseg bullpena, no starteri deluju dovoljno sigurno da iznesu mec.

Kvote, 1.55, 1.40, 2.36, 1.69. Zavrsni dabl malo opreznije. Dali su mi bezobrazno male kvote za poene, no sta da se radi.

Tiket "ostalih" meceva, NY Yankees 1, San Francisco 2, Atlanta 1, Detroit 2. Kvota 7.11.

 

Kada je vec prosao juce, probah tenis i danas. Simon fix, Berlocq fix, Vesely fix. Kvota 2.52. I ovde bez nekog zaletanja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Debrecen - Cliftonville Hc1

Žalgiris - Dinamo 2

 

@2,80

 

Željezničar - Metalurg 1

Njemačka(19) - Srbija(19) Hc1

 

@3,44

 

HB - Partizan Hc2

Istomin - Ram 1

Dinamo - Šahtjor 1X

 

@3,40

 

Maccabi - S.Coloma gost ne daje

TNS - Slovan 2

Debrecen - Cliftonville 1

Žalgiris - Dinamo X2

Dudelange - Ludogorec 2

 

@4,67

 

mlb tripl:

 

Yankees - Texas 1

St.Louis - Tampa >6,5

Oakland - Houston Hc1

 

@5,32

Link to comment

Struff @1,75

 

Torshavn-Partizan NG @2,05

 

 

Dabl @1,82

Rosol

Berlocq

1/2=-0,18

 

Struff imao već dobijen meč, ali mu je Haider-Maurer predao... mogao je bar da odstoji do kraja drugog seta da mogu da naplatim opkladu  :)

Ipak, hajlajt dana mi je Montanes. Još dan ranije sam planirao da ga odigram ako kvota bude preko 1,60 i juče sam bio ubeđen da sam uplatio na njega i da sam to objavio ovde, kad jutros prvo vidim da nema tog posta ovde, a zatim i da na računu nema te opklade. Ladno sam zaboravio... izgleda da je vreme za odmor.  :)

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/4, ni tenis nije bio uspesan. Fudbal prosao nekako, sa jednom kvotom 1. MLB nije mogao mnogo losije. Najsumnjiviji tiket(poeni), lagano. Fix nepogodljiv. Pomenuti problem, drugog dela sezone, ce se javljati sve vise. Male kvote u fixu i neophodnost vezivanja u dablove. Tenis je bio osudjen na propast. Prvo je Simon bio pred porazom, no predao je ipak. Vesely se neshvatljivo raspao na kraju.

 

 

Fudbal

 

Helsinki-Rabotnicki 1

Ventspils-Malmo w2

 

Maribor-Zrinjski 1

St. Patricks-Legia w2

 

Slicno kao juce, na timove koji jure prolaz. Kvote 1.69, 1.69.

 

 

MLB

 

Atlanta-Miami 1 (Santana-Eovaldi)

Oakland-Houston 1 (Chavez-Peacock)

 

Arizona-Detroit 2 (Cahill-Anibal Sanchez)

 

Philadelphia-San Francisco 2 (A.J.Burnett-Bumgarner)

 

Chicago White Sox-Kansas <8.5 (Quintana-Shields)

Colorado-Washington <11.5 (De La Rosa-Strasburg)

 

Atlanta vezala 2 poraza protiv Marlinsa, te mislim da je vreme, da se i njihov napad pokaze u ovoj seriji. Forma startera, Santana(2-1, 3.98 ERA), Eovaldi(0-2, 6.35 ERA)

Chavez tradicionalno ubedljiv, protiv Astrosa, 1-0, 2.05 ERA. Oakland neocekivano porazen nocas, nakon dodatnih ininga. Poslednji nastupi startera su tu negde, Chavez(1-2, 4.32 ERA), Peacock(1-2, 5.56 ERA). Oakland i Angelsi, u borbi za vrh divizije, ne verujem da ce domaci vezati dva poraza, protiv dosta slabijeg rivala.

Cahill ima uzasnu sezonu, 1-6, 5.63 ERA. Protiv Detroita, 2-2, 4.15 ERA. Sanchez, 3-1, 3.51 ERA, protiv Diamondbacksa. Krenuo dobro protiv Indiansa, a onda kriza i kolaps bullpena. Baca promenljivo, 1-2, 5.79 ERA, tri starta unazad. Tigersi drze i dalje prvo mesto u diviziji. Nadam se da njihov napad moze pokriti nesretni bullpen(ako Arizona stigne do njega). Pitanje je i kakav ce biti Cahill, po povratku iz filijale.

Burnett je 6-3, 2.30 ERA, protiv San Francisca. Ove sezone, 6-9, 4.08 ERA. Bumgarner, 1-2, 4.05 ERA, protiv Philliesa. Ukupno, 11-7, 3.38 ERA. Trend nastupa, Burnett(1-2, 5.03 ERA), Bumgarner(2-1, 5.12 ERA). Bumgarner dosta bolje baca na gostovanjima, 7-2, 1.94 ERA(kod kuce, 4-5, 5.22 ERA). Mislim da Giantsi imaju realne sanse, da obezbede trijumf u seriji veceras. Udaraci konacno koriste RISP situacije.

Quintana, 0-5, 4.52 ERA, protiv Royalsa. Do sada, 5-7, 3.26 ERA. Shields, 6-5, 3.69 ERA, protiv White Soxa. Sezona, 9-5, 3.70 ERA. Prethodna 3 nastupa, Quintana(0-0, 2.29 ERA), Shields(1-1, 2.29 ERA).

De La Rosa, 4-2, 4.57 ERA, protiv Nationalsa. Na nivou sezone, 10-6, 4.39 ERA. Strasburg, 2-2, 2.36 ERA, protiv Colorada. Za sada, 7-7, 3.55 ERA. Aktuelni trend, De La Rosa(2-0, 2.00 ERA), Strasburg(0-1, 3.66 ERA). Vecerasnji startei su u dobroj formi, granica kao i obicno visoka na Coors Fieldu.

Kvote, 2.09, 1.65, 1.75, 1.89.

Prateci tiket, Milwaukee 1, Washington 2, Boston H2(+1.5), Texas 2, St.Louis 1. Kvota 11.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

Debrecen - Cliftonville Hc1

Žalgiris - Dinamo 2

 

@2,80 prošlo !!  :0.6:

 

Željezničar - Metalurg 1

Njemačka(19) - Srbija(19) Hc1

 

@3,44  :isuse:

 

HB - Partizan Hc2

Istomin - Ram 1

Dinamo - Šahtjor 1X

 

@3,40  :isuse:

 

Maccabi - S.Coloma gost ne daje

TNS - Slovan 2

Debrecen - Cliftonville 1

Žalgiris - Dinamo X2

Dudelange - Ludogorec 2

 

@4,67  :isuse:

 

mlb tripl:

 

Yankees - Texas 1

St.Louis - Tampa >6,5

Oakland - Houston Hc1

 

@5,32  :isuse:

Link to comment

Maribor - Zrinjski 1

Grčka - Srbija 2

Hrvatska - Italija 1X

Ventspils - Malmo X2

 

@2,86

 

mlb double:

 

Milwaukee - Cincinnati 1

Arizona - Detroit 2

 

@2,72

Link to comment

2:15 do kraja vaterpolo utakmice Italija - Hrvatska 7:6 i Meridian jedino nudi uzivo daje 16. gol :D i kvota na Hrvatsku 1.63. :Hail:

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...