Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Srecom te Norvezani ispostovase, a i Ajax ode nekako u 3+, pa pokrih bar 3/4 fudbalske uplate. Bodo i Viking 9 komada, Rosenborg i Jerv 6; to je fudbal, a ne ova 0-1 cuda.:rolleyes:

Link to comment

NFL ipak dolazi duplo losije nego NHL, pa i NBA. Da li kladionice toliko ne umeju da procene ko je veliki favorit (za ove kvote do 1.20 ocekujem da rutinski dolaze, ja egal meceve ne igram). Plus nema poena, odnosno padaju na mecevima koji su nacrtani za under. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/5 (1.63 i 1.98 dobitne kvote), Bodo/Glimt je dosao 5+, 6+ i 7+ (2+, 5+ i 8+ kvote), Rosenborg 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote). NHL 0/1. NFL 0/2. Fudbal sigurno nije dosao sjajno, no bonusi na Norvezanima koliko-toliko pokrise uplatu (bar njen fudbalski deo). Cak 6 promasaja, na 3 tiketa koja su pala; metiljavi derbi mecevi, osim Tottenham-Liverpool. NHL je bio relativno blizu, no Carolina ponovo trokira u ofanzivi; fiks tiket pada na Rangersima. NFL bas lose. Desavalo se da MLB i NHL ne pogadjam sjajno, no retko i da promasim sva 4 odigrana para. Slab dan, nema sta.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

PSV II-Almere gg ili 3+

Rayo Vallecano-Real Madrid tim2 1+

Fenerbahce-Sivasspor 1 ili 3+

 

Kvota 1.85.

Danas odigrah najziheraskiju mogucu varijantu; jedan tiket, bez sire igre.

 

Prateci tiket, Chelsea U21 gg ili 3+, Wolves U21 gg ili 3+, Deby U21 gg ili 3+, Sunderland U21 gg ili 3+, Leeds U21 4+, WBA U21 4+. Kvota 7.23.

 

NHL

 

Washington-Edmonton 7+ (OT&SO)

Boston-St. Louis 5+ (OT&SO)

 

Kvota 2.08.

Jedan ekstra verovatan mec za golove, te jedan relativno sumnjiv.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), St. Louis (za prekid lose serije), NY Islanders, Edmonton.

 

NBA tiket, Washington tim2 >107.5, New Orleans tim2 >118.5, Phoenix tim2 >107.5, Atlanta tim1 >110.5, Chicago tim1 >110.5, Memphis tim1 >112.5, Minnesota tim1 >114.5, Denver tim2 >117.5, Dallas tim1 >108.5, Golden State tim1 >116.5. Kvota 169.02.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, prosao je prateci tiket (7.23 kvota). NHL 0/1. Holandija 2 je nekada bila veoma dobra za golove, no ove sezone corak. Dosta je da vidim kvote preko 1.6/1.7 za 3+, pa da znam da nesto nije u redu. Liga rezervi kod Engleza je juce fino dosla, no ispratio sam ih samo sirim tiketom. NHL ne uklapam kako treba. Cini se da 7+ igru moram igrati u singlu. Moglo je bolje sigurno.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Dortmund gg ili 3+

Bayern-Werder 3+

Napoli-Empoli tim1 2+

 

Kvota 2.20.

Jedna skromna kombinacija danas (dobro, kvota i nije tako skromna).

 

Prateci tiket, Monchengladbach gg ili 3+, Milan tim2 1+, Barcelona tim2 1+, Leicester tim1 2+, Brentford tim1 2+, Burnley tim1 2+, Porto 2 ili 3+, Paderborn gg ili 3+, A. Bilbao 1 ili 3+. Kvota 6.12.

 

NHL

 

Toronto-Vegas 7+ (OT&SO)

Tampa-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

New Jersey-Calgary 7+ (OT&SO)

Ottawa-Vancouver 6+

 

Kvote 3.17 i 2.54.

Bez nekog stabilnog trenda u NHL delu; to posebno vazi za fiks, te skratih igru.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Buffalo, New Jersey, NY Rangers, St. Louis, Tampa, Dallas, Nashville. Kvota 48.26.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ne secam se da je Dortmund bio kilav, kao sto je ove godine; 20 suteva i nijedan gol, protiv prosecne ekipe. Umesto da uleti neka realna serija, pred WC pauzu, sve gori rezultati. Na kraju cu ponovo morati da singliram 1.20 i 1.30 kvote, kao svojevrstan damage control.:rolleyes:

Link to comment

Fudbal 0/1, Bayern je dosao 5+, 6+ i 7+ (2+, 3+ i 6+ kvote). NHL 0/2. Tesko je povezati cak i najprostije tikete. Juce Dortmund nije mogao do gola, odnosno Wolfsburg nije otisao u 3+, kako se vec gleda. U NHL sektoru, takodje tesko ide povezivanje. Stoji da su otvaranja sezone obicno nestabilna, no ne bas ovoliko. Golovi se mogu provuci tu i tamo, no fiks kao lutrija; znam da svako svakoga moze dobiti, no ovo je ipak previse. Bilans moze i mora biti bolji, ali se nadam da ce uleteti i realna serija (bar kada je NHL u pitanju).

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Ajax-Vitesse 3+

 

Eintracht Frankfurt-Hoffenheim gg ili 3+

 

Leipzig-Freiburg gg ili 3+

 

Inter-Bologna 3+

 

Kvote 1.30, 1.35, 1.51 i 1.67.

Iznervirase me tesni padovi kombo tiketa, iz dana u dan, te probah par singla danas, uz standardni spojen, odnosno sire tikete.

 

Prateci tiket, Liverpool tim1 2+Southampton tim1 1+, West ham tim1 1+, Tottenham tim2 1+, Newcatle tim1 1+, Arsenal tim1 1+, Dorking gg ili 3+, Wrexham gg ili 3+, Rangers tim1 2+, Celtic 2 ili 3+, Roma 2 ili 3+, Atalanta 2 ili 3+, Fiorentina 1 ili 3+. Kvota 15.77.

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

Florida-Carolina 6+

 

Montreal-Vancouver 6+

 

Kvote 1.88, 1.42 i 1.49.

Relativno zanimljiva NHL ponuda i shodno tome 3 od planirana 4 danasnja meca u singlu.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Florida, Montreal, Pittsburgh, Minnesota. Kvota 11.60.

 

NBA tiket, Dallas >108.5, Toronto >115.5, Boston >117.5, Atlanta >113.5, Milwaukee >109.5. Kvota 12.38.

 

Link to comment

Danas mi drugar kuka za Milan i Real. Jos je on cekao da Real udje u poluvreme za prolaz i cap.

Mada meni ne pomaze previse trenutno, sto ne cackam live vise.:rolleyes:

Link to comment

ko je pri parama nek pojuri keca u singlu na vojvodinu. igraju sa ns gat, 0:1 je poluvreme

 

 

zahvalićete kasnije

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Fudbal 4/4 (1.30, 1.35, 1.51 i 1.67 dobitne kvote), Inter je dosao 5+, 6+ i 7+ (4+, 9+ i 25+ kvota), prosao je i kombo tiket (4+ kvota). NHL 1/3 (1.49 kvota), a prolazi i siri NHL tiket (11+ kvota, 4 para u fiksu). Fudbal se uklopio dovoljno dobro da sanira los start meseca; taman da bilans ode u plus pre starta WC (zahvaljujuci Interu uglavnom). Glavni NHL tiketi nisu bili sjajno odabrani, no fiks pogodih idealno (jedini sport gde isti igram kao sportsku prognozu i mantam gde mogu uci iznenadjenja, poput kontre na Montreal sinoc). NBA je bio blizu, no oba tiketa padose na po jednom paru. Odlican dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Real Madrid-Cadiz 3+

 

Feyenoord-Cambuur 3+

 

Lazio-Monza 3+

 

Cukaricki-Zvezda tim2 1+

 

Verona-Juventus tim2 1+

 

Kvote 1.50, 1.38, 1.89, 1.15 i 1.22.

Mozda je Lazio pomalo rizican, no kvota oko 1.90 ipak deluje previsoko za 3+. Ostali parovi lice na lagane prolaze.

 

Prateci tiket, Partizan tim1 2+, Man Utd tim1 1+, Aarhus gg ili 3+, Viborg gg ili 3+, Braga 1 ili 3+, Antwerp tim2 1+, Kortrijk gg ili 3+, Anderlecht 2 ili 3+. Kvota 7.72.

 

NHL

 

Boston-Calgary pob1 (OT&SO)

 

Carolina-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

New Jersey-Ottawa 7+ (OT&SO)

 

Buffalo-Vegas 6+

 

NY Islanders-Arizona pob1 (OT&SO)

 

Colorado-Nashville 6+

 

LA Kings-Chicago pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.55, 1.78, 1.74, 1.57, 1.36, 1.49 i 1.39.

Cini se da je vreme da krenem sa miksanjem fiksa i golova. U fiksu sam uvek igrao favorit-autsajder duele, pa je takav slucaj i sada.

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Carolina, Vegas, Philadelphia, NY Rangers, New Jersey, St. Louis, Colorado. Kvota 34.84.

 

NBA tiket, Washington H1(+11.5), Miami pob1, Atlanta >215.5, New Orleans tim1 >113.5. Kvota 3.58.

Link to comment

Više sreće nego pameti, i pored rizika igranja 3 para, to jedino daje neku vrednu kvotu. Juče me je Ajax totalno poremetio, trebalo je vaditi se.

Real me je osakatio u ponedeljak, ali dobro je prošlo sa prvim poluvremenom, realno su najpouzdanija ekipa za lajv.

Izbegao sam dobro Feyenord, hteo sam da odigram da i u drugom daju gol, ali kada trener ubacuje klinčuriju koja nikad gol nije dala, odmah signal da ne treba pipati. Zato je Braga odmah posle primljenog gola u kupu (iako kupove izbegavam, mnogo puta me Nemci ubiše), počela da ubacuje špiceve, bilo ih 4 na kraju, i srećom dadoše ga. Lacio kao Lacio, da se ne umore previše

 

 

tik.jpg

Link to comment

Fudbal 3/5 (1.50, 1.15 i 1.22 dobitne kvote). NHL 6/7 (1.55, 1.78, 1.74, 1.57, 1.49 i 1.39 kvote). Fudbal je dosao skor kilavo. Ako je Lazio bio relativno sumnjiv (mada su uvek bili ok tim za golove), Feyenoord je neverovatan rezultat, nakon vodjstva u 4. minutu (ocekivao sam 3+ max do poluvremena). NHL uhvatih skoro idealno, no kombo tiket, odnosno siri fiks tiket padaju na po jednom paru (21+ i 34+ kvote). Islandersi su veliko iznenadjenje, dok je Fila relativno kilava po sastavu, te sam tu sam kriv. Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Leuven-Seraing gg ili 3+

 

Monchengladbach-Dortmund 3+

 

Bayern II-Ansbach 3+

 

Venlo-Willem II gg ili 3+

 

Heracles-Breda gg ili 3+

 

Kvote 1.42, 1.49, 1.28, 1.43 i 1.35.

Izbacih Svajcarsku II sa glavnih tiketa, mada ni Holandija 2 nije bila preterano pouzdana do sada.

 

Prateci tiket, sve gg ili 3+, Xamax, Yverdon, Trabzon, Alanyaspor, Twente, Zwolle, De Graafschap, Lyon, Holstein Kiel. Kvota 25.60.

 

NHL

 

Washington-Tampa 6+

 

Toronto-Pittsburgh 7+ (OT&SO)

 

Dallas-San Jose pob1 (OT&SO)

 

Seattle-Minnesota 6+

 

Kvote 1.65, 1.79, 1.45 i 1.59.

Ponovo ispratih sve parove dana; samo Starsi u fiksu, kao jedini pravi zicer (na papiru).

 

Siri NHL tiket, sve pob (OT&SO), Tampa, Pittsburgh, Seattle. Kvota 7.28.

 

NBA tiket, Golden State >tim1 >112.5, Milwaukee tim2 >108.5, Toronto tim2 >110.5, NY Knicks tim1 >114.5, Phoenix tim2 >108.5. Kvota 12.26.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...