Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako je Arsenal uopste peti, ako ovako rutinski gube od Palasa (cim sam ih odigrao prvi i jedini put u sezoni, i to na dvoznak:D).

Link to comment

Cudni rezultati. Prodje tiket sa U23 Englezima i Holandijom 2, sve utakmice dodjose makar 4+ (29+ kvota, za minimalan ulog, 50 dinara), takodje i hokej (5+ kvota, 5 fikseva, isti ulog). Glavni tiketi zato ekstra kilavi. Stoji da je Porto zabio 2 vec do poluvremena, no Milan i dalje nista (ne zna se koji je konkurent za titulu kilaviji), a Arsenal ne moze ni da smanji zaostatak.

Edited by Miljenko
Link to comment

4/6 (fudbal 1/3, fiks 0/2, golovi 1/1; NHL 3/3, fiks 2/2, golovi 1/1), prosao je prateci hokejaski tiket (5+ kvota, 5 parova, fiks), te siri fudbalski (29+ kvota, 7 parova, golovi). Skroz cudan dan. Porto lagano prolazi, dok je Milan zakazao, a Arsenal spada u grupu debilnih stvari za igru i tu sam sam kriv (znam da su City i Liverpool jedine sigurice iz PL). Na sirem je sve doslo makar 4+, mada je i ova kvota blizu 30 vise nego dobra. NHL se uklopio idealno. Boston prolazi u OT; goleada gde se to i ocekivalo; St. Louis rutinski. Zahvaljujuci sirim tiketima, lep plus cak i sa 2 promasaja.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Benfica-Liverpool 2

 

Man City-A. Madrid 2+

 

Kvote 1.42 i 1.28.

Liverpool sam imao u planu u startu, dok je City doneo dilemu, pa se na karju odlucih za 2+.

 

Prateci tiket, Luton 2+, Reading P/KX, Sheffield Utd 1X, Wimbledon 2P1+, Wycombe 2+, Fleetwood Town P/KX, Morecambe 2+, MK Dons 3+, Wigan 3+, Bolton 2+, Forest Green tim1 1+, Salford P/KX, Wrexham 3+, Kings Lynn 3+, Dag&Red 2+. Kvota 381.96.

 

 

NHL

 

Florida-Toronto 7+ (OT&SO)

 

Buffalo-Carolina pob2 (OT&SO)

 

San Jose-Edmonton 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.52, 1.37 i 1.85.

Probrah 3 utakmice za danas; nadam se da ce skracena igra dati dobre rezultate.

 

Siri NHL tiket, Pittsburgh 6+, Philadelphia 6+, Montreal 6+, NY Rangers pob2 (OT&SO), Boston pob2 (OT&SO), Nashville 5+ (OT&SO). Kvota 12.16.

Link to comment

Nikakva korist od CL, kao i obicno. Nadam se da ce bar Atletico ispasti, da se svede broj defanzivnih timova na minimum.

Bar krece MLB za dva dana, taman da EL i ECL, odigram samo simbolicno. Ovako gledas top timove koji ne mogu da ubace dva bedna gola za 90+ minuta.:yawn2:

Link to comment

2/5 (fudbal 1/2, fiks 1/1, golovi 0/1; NHL 1/3, fiks 0/1, golovi 1/2). Jedno nepogodljivo vece. Liverpool nekako dobija, no City i A. Madrid odigrase ultra dosadnu utakmicu, gde jedva pada jedan gol. NHL je doneo par iznenadjenja u fiksu (Carolina, odnosno Boston na sirem tiketu), te neprijatan under na Edmontonu (mada su i oni morali odigrati neki tvrd mec); Toronto i Florida ocekivano lako. Plus, minus, pa tako u krug, mada pocetak aprila i nije tako los (u martu je bila poduza serija sa slabim procentima izlaznosti).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Villarreal-Bayern 2

 

Kvota 1.60.

Poucen jucerasnjim iskustvom, odigrah samo ono sto mi je skroz verovatno. Imao sam malu dilemu 3+ ili fiks, no u bilo kojoj varijanti sa dosta golova ocekujem i 2, te ipak probah fiks.

 

Prateci tiket, Partizan 1, Zvezda 1, Molde 3+, RB Bragantino 1X, Atletico Mineiro MG X2, River Plate 2, Palmeiras 2, Fluminense 1. Kvota 5.19.

 

 

NHL

 

Washington-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Detroit pob1 (OT&SO)

 

St. Louis-Seattle pob1 (OT&SO)

 

Anaheim-Calgary pob2 (OT&SO)

 

Kvote 1.20, 1.33, 1.40 i 1.37.

10-13 meceva do kraja regularnog dela sezona, mada fiks i ne dolazi preterano realno. Golovi ce verovatno dolazi sve losije, te je neophodan oprez.

 

NBA tiket, Phoenix >222.5, Utah H1(-10.5), Chicago H1(+14.5), Atlanta pob1 (OT), Dallas pob2 (OT). Kvota 3.47.

 

Sada se treba dobro pripremiti za sutra, posto krece MLB. Da li odigrati samo MLB u singlu (sto mi je sve blize kao odluka), ili dodati i neki NHL i fudbal.

Link to comment

Nista od CL ni danas. Nije mi nista jasno, no izgleda da u fiksu ne smem igrati nista preko 1.40 (posto nema trika da dodje).:rolleyes:

Link to comment

Sad mi je lakse. Pao bih bilo sta da sam odigrao Bayern 2, tim 1+, tim 2+, 2+, 3+.:lolol:

Ne lici ovo na Bayern od prethodnih godina; 21-11 u sutevima, protivnik samo jedan sut u okvir gola i 0-1.

Valjda ce proraditi u revansu.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (fudbal 0/1, fiks; NHL 3/4, fiks 2/3, golovi 1/1), prosao je prateci hokejaski tiket (5+ kvota, 6 parova), te siri fudbalski tiket (5+ kvota, 8 utakmica). Bayern je prilicno razocarao losom realizacijom; primise gol iz jedinog suta u okvir gola protivnika. Na sirem sam imao Zvezdu i Partizan u fiksu, Molde 3+, te dosta parova iz Libertadoresa. Morao je i u NHL delu da uleti jedan ultra glupav rezultat, Winnipeg gubi kod kuce. Tampu sam mogao odigrati sire na golove, dok su St. Louis i Calgary ispostovali. Evropski hokej je doneo novi prolaz (pretezno fiks, posto je playoff u toku). Korektan dan, mada glavne stvari nisu dosle sjajno.

Minimalni ulozi.

 

 

MLB

 

Chicago Cubs-Milwaukee 2 (Hendricks-Burnes)

 

Kansas-Cleveland 5I <5.5 (Greinke-Bieber)

 

St. Louis-Pittsburgh 1 (Wainwright-Brubaker)

 

Atlanta-Cincinnati 5I <5.5 (Fried-Mahle)

 

LA Angels-Houston >7.5 (Ohtani-Valdez)

 

Arizona-San Diego 2 (Bumgarner-Darvish)

 

Kvote 1.53, 1.39, 1.53, 1.53, 1.54, 1.71.

Docekasmo i novi Opening Day. Red Sox-Yankees je trebao biti slager dana, no zbog loseg vremena, njihov duel je pomeren za sutra.

Hendricks je 10-7, 3.30 ERA, 1.112 WHIP, na 27 startova protiv Brewersa. Burnes je 2-1, 3.55 ERA, 1.05 WHIP, na 11 nastupa protiv Cubsa.

Cubsa su fakticki "rasprodali" sve bitne clanove sampionske ekipe, te su gosti solidan favorit ovde.

Greinke je 11-9, 3.73 ERA, 1.33 WHIP, na 31 nastupu protiv Clevelanda. Bieber, 4-0, 3.65 ERA, 1.30 WHIP, na 10 startova protiv Royalsa. Sudar odlicnih startera, te probah under za pocetni deo meca.

Wainwright je 21-7, 3.73 ERA, 1.22 WHIP, na 47 nastupa protiv Piratesa. Brubaker, 0-4, 6.08 ERA, 1.52 WHIP, na 5 startova protiv Cardinalsa. Moj Pittsburgh i dalje pokusava da formira konkurentan tim; lineup je recimo korektan, no piceri ne ulivaju previse poverenja. Lici na lagani 1.

Fried je 1-1, 5.14 ERA, 1.14 WHIP, na 3 nastupa protiv Redsa. Mahle, 0-1, 5.29 ERA, 1.23 WHIP, na 3 starta protiv Bravesa. Jos jedan sudar odlicnih startnih picera i potencijalni minus.

Ohtani je 0-2, 6.86 ERA, 1.72 WHIP, na 5 startova protiv Astrosa. Valdez, 6-3, 4.01 ERA, 1.40 WHIP, na 11 nastupa protiv Angelsa. Jedan od retkih meceva veceras, koji ce se igrati po nesto prijatnijem vremenu, te su i poeni verovatniji (na stranu ofanzivno dobre postave timova).

Bumgarner, 13-13, 3.73 ERA, 1.08 WHIP, na 41 nastupu protiv Padresa. Darvish je 3-3, 4.53 ERA, 1.28 WHIP, na 10 startova protiv Arizone.

DH pozicija je uvedena i u NL, pa ocekujem vise poena i na njihovim mecevima (udaranje od strane picera je znalo doneti povremene legendarne momente, no cesce je bilo momentum killer).

 

Prateci tiket, Kansas 1, NY Mets >9.5, Atlanta 1, San Diego <9.5. Kvota 10.10.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-Atalanta 2+

 

Leicester-PSV 2+

 

Feyenoord-Slavia Prague 3+

 

Kvote 1.25, 1.23 i 1.70.

Nisam mogao odoleti da ne odigram par meceva iz EL i ECL, no probah golove vecinom, posto u fiksu dolaze samo oni najveci ziceri.

 

Siri fudbalski tiket, Barcelona X2, West Ham 1X i Marseille 1. Kvota 2.49.

 

NHL tiket, Columbus 6+, Montreal 7+ (OT&SO), Nashville pob2 (OT&SO), Carolina pob1 (OT&SO), Chicago 6+, Toronto 6+, Edmonton 6+, Calgary pob2 (OT&SO). Kvota 29.89.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Leicester uzasan mec. PL timovi previse smaraju, za toliki ulozen novac. Prodjose druga dva fudbalska tiketa, uz par bonusa, pa taj bilans i nije tako los. Nece mi se sigurno dopasti, ako MLB prodje kompletno.:rolleyes:

Link to comment

5/9 (fudbal 2/3, golovi; MLB 3/6, fiks 1/3, poeni 2/3), Feyenoord je dosao 5+ i 6+ (4+ i 10+ kvote), a prosao je i kraci fiks fudbalski tiket (2+ kvota). Fudbal da kazem korektno, a i to zato jer nadjoh jedini efikasan mec juce. Leicester i PSV odigrase ekstra kilavu utakmicu, no comment. Drugi vezani Opening Day, a da nisam zavrsio u plusu (igram MLB skoro 20 godina i ranije se ovo nije desavalo). Underi 5 ininga su dosli lagano, kao i Cardinalsi u fiksu; San Diego nije uspeo da zatvori 2-0 prednost; na Angels-Astros udaraci nisu dosli do izrazaja; Milwaukee volsebno gubi od dosta slabijih Cubsa. Moglo je dosta bolje. Cekam da se malo stabilizuje vreme, pa da krenem sa poenima dominantno u MLB delu.

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Florida-Buffalo 7+ (OT&SO)

 

Kvota 1.56.

Odigrah samo na papiru najsigurniji par, ostalo na sirem tiketu.

 

Prateci tiket, Carolina pob1 (OT&SO), Tampa 6+, Minnesota pob2 (OT&SO), Colorado 6+. Kvota 8.54.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Oakland 1 (Nola-Montas)

 

Tampa-Baltimore 1 (McClanahan-Means)

 

Colorado-LA Dodgers 2 (Freeland-Buehler)

 

San Francisco-Miami 5I <5.5 (Webb-Alcantara)

 

Washington-NY Mets 2 (Josiah Gray-Scherzer)

 

Toronto-Texas 1 (Berrios-Jon Gray)

 

Kvote 1.51, 1.47, 1.46, 1.39, 1.60 i 1.59.

Philadelphia, Toronto, Dodgersi, NY Metsi, svuda su igrani timovi koji imaju top startere, plus su im postave dosta bolje u odnosu na protivnika. Baltimore ima potencijala, no ne verujem da i dalje mogu biti pravi takmac Tampi. Tu je i dosta verovatan under 5 ininga u San Franciscu, u sudaru prilicno dobrih startnih picera.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees >6.5, Chicago White Sox >6.5, Milwaukee 2, Minnesota >7.5, Atlanta 1, San Diego 2. Kvota 15.67.

 

Fudbalski tiket, Sevilla 1, Dortmund 3+, Ajax II 3+, Dordrecht 3+, Emmen 1, Excelsior 3+. Kvota 9.71.

 

NBA tiket, Utah >221.5, Dallas >212.5, Miami >223.5, Chicago >227.5, Brooklyn >225.5, Toronto >220.5, Milwaukee >221.5. Kvota 16.08.

Edited by Miljenko
Link to comment

7/7 (NHL 1/1, golovi; MLB 6/6, fiks 5/5, golovi 1/1), prosao je kombo tiket (19+ kvota). NHL sam ok odabrao, Florida ponovo lagano odlazi u 7+. U MLB delu sam mogao odigrati sire (Yankees i White Sox overi), no i ovako sam imao dosta srece. Philadelphia je povela 5-0, a zatim zamalo dozvolila preokret; Tampa klasicnih, tesnih, 2-1; San Francisco ocekivani under 5 ininga; Scherzer i Metsi bez problema; Dodgersi nisu najbolje otvorili utakmicu, no okrenuse na vreme; Toronto je gubio sa 7-0 u 4. iningu i ipak dosao do 10-8 trijumfa. Fudbalski tiket pada na Dortmundu 3+ (steta za cak 5 uhvacenih parova iz Holandije 2 i Sevilla 1). Jedan od boljih kombo tiketa u poslednje vreme i lep plus. 

Minimalni ulozi.

 

 

NHL

 

Dallas-New Jersey pob1 (OT&SO)

 

Nashville-Florida 7+ (OT&SO)

 

Seattle-Calgary pob2 (OT&SO)

 

Toronto-Montreal 7+ (OT&SO)

 

Vegas-Arizona pob1 (OT&SO)

 

Edmonton-Colorado 7+ (OT&SO)

 

Kvote 1.38, 1.61, 1.41, 1.70, 1.23 i 1.76.

U fiksu probah na timove koji se bore za playoff/poziciju, dok za golove imamo par ociglednih parova.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 6+, Detroit 7+ (OT&SO), NY Rangers pob1 (OT&SO), St. Louis pob1 (OT&SO). Kvota 6.29.

 

 

MLB

 

LA Angels-Houston 5I <5.5 (Syndergaard-Verlander)

 

Arizona-San Diego 5I <6.5 (Davies-Musgrove)

 

Philadelphia-Oakland >8.5 (Gibson-Irvin)

 

San Francisco-Miami 5I <5.5 (Rodon-Lopez)

 

Toronto-Texas >8.5 (Gausman-Dunning)

 

Kvote 1.53, 1.41, 1.62, 1.37 i 1.65.

Danas probah samo poene. Tri prilicno verovatna minus meca, sa vrhunskim starterima. Takodje imamo i dve odlicne ofanzivne ekipe, taman za odigrati over. Under mi je zgodniji da ispratim tokom prvih 5 ininga, narocito zbog pravila oko produzetaka (i dalje postoji "tzv" ghost runner).

 

Siri MLB tiket, Tampa 1, Detroit >7.5, Minnesota >7.5, St. Louis >7.5, NY Yankees >8.5, Atlanta >9.5, LA Dodgers 2. Kvota 30.58.

 

 

Fudbal

 

Ajax-Sparta Rotterdam 4+

 

LA Galaxy-LA FC 3+

 

Young Boys-Lausanne 3+

 

Kvote 1.72, 1.56 i 1.41.

Srecom te preskocih Bayern zbog CL revansa, 0-0 i dalje. Tu su samo najveci ziceri (Ajax malo sire, no od njih ocekujem i preko toga).

 

Siri fudbalski tiket, Bayern 4+, Monchengladbach X2, Inter 1, Juventus 2, PSG 2, Real Madrid 1. Kvota 8.79.

 

NBA tiket, Sacramento >218.5, Golden State >215.5, Memphis >224.5, Philadelphia >227.5. Kvota 4.54.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

7/14 (fudbal 2/3, golovi; NHL 2/6, fiks 2/3, golovi 0/3; MLB 3/5, poeni 3/5), prosao je prateci NHL tiket (6+ kvota). Young Boys prolazi tesno, a ni LA derbi nije doneo goleadu; Ajax dolazi iz 2 u 1; 2-1 pola sata pre kraja i ne dolazi bar 4+, neverovatno. Dobro je sto izbegoh Bayern 4+, no istovremeno propustih par fikseva (Inter, Juventus, Monchengladbach). NHL je razocarao skroz. Tri izuzetno verovatna plusa i ne dolazi nista, toga nije bilo od starta sezone. Dallas gubi veoma bitan mec, dok Calgary i Vegas prolaze. Na sirem 4 lepa pogotka, tja, tesko je singlirati bas sve. MLB korektno. Sva 3 undera su prosla bez problema, no pluseva nije bilo nigde, a ne samo na moja dva para. Slab dan, taman da vratim dobar deo dobitka od petka (nista gore kada vikendom uleti los termin).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

PSV-RKC 4+

 

Leipzig-Hoffenheim 3+

 

Stroemsgodset-Molde 3+

 

Rosenborg-Odds 3+

 

Viking-Aalesund 3+

 

Napoli-Fiorentina 1X

 

Roma-Salernitana 1

 

Torino-Milan X2

 

Sassuolo-Atalanta 3+

 

Levante-Barcelona 3+

 

Kvote 1.81, 1.49, 1.62, 1.67, 1.54, 1.22, 1.35, 1.25, 1.46 i 1.44.

Svasta-nesto danas. Uglavnom golovi, mada probah i 3 fiksa, da ne propustim iste, kao sto se juce desilo.

 

Prateci tiket, Rangers tim 1+, Club Brugge 3+, Genk tim 2+, Gent tim 2+, Man City 2+, Zvezda tim 2+, Leverkusen 2+, Basel 3+, HB Torshavn 4+. Kvota 11.66.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Oakland 1 (Eflin-Jefferies)

 

Tampa-Baltimore 1 (Kluber-Wells)

 

Toronto-Texas 1 (Ryu-Howard)

 

Colorado-LA Dodgers 2 (Senzatela-Urias)

 

San Francisco-Miami 5I <5.5 (DeSclafani-Rogers)

 

LA Angels-Houston >8.5 (Suarez-Urquidy)

 

Arizona-San Diego 5I <5.5 (Smith-Snell)

 

NY Yankees-Boston >8.5 (Montgomery-Houck)

 

Kvote 1.45, 1.46, 1.39, 1‚.49, 1.47, 1.52, 1.61 i 1.69.

Danas ravnopravno stavih fiks i poene, mada sam probao par ciscenja (sve pobede u seriji), sto ume da ne bude dobra stvar.

 

Siri MLB tiket, Chicago White Sox 2, NY Mets 2, Atalanta 1, St. Louis 1, Cleveland 2, Milwaukee 2, San Francisco 1, San Diego 2. Kvota 64.77.

 

NHL tiket, Washington 5+ (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Minnesota pob1 (OT&SO), Tampa 7+ (OT&SO), Carolina pob1 (OT&SO), Dallas pob2 (OT&SO), Winnipeg pob2 (OT&SO). Kvota 12.49.

 

Link to comment

Kakvo lose fudbalsko vikend kolo.:isuse: Juce Ajax jedva 2-1, protiv slabašnog protivnika, danas PSV nista bolji (takodje treba 4+). Napoli naravno gubi, milina.

Link to comment

Sassuolo-Atalanta jedva. PSV je vec pomenut, bednih 2-0. Napoli prima 3 komada od ultra neefikasne Fiorentine.:lolol: Mozda je ipak bolje da ne diram fiks na fudbalu, posto sam maler.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kapiram da promasim golove, ili MLB fiks, no ovakvi rezultati poput Rome ili Napolija me odbijaju od fudbala. I posle neko kaze da se ne namesta (Roma).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...