Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pretpostavio sam da ce neko da zakaze.:rolleyes: Rumuni iz skoro 30 suteva, samo 2 gola. Ja sam mislio da oni imaju talentovan, mlad tim. Nemci donese jedan bonus i to je to. Neka se vracaju klubovi sto pre.

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, hokej 1/2), Nemacka je dosla 6+ (4+ kvota), Urugvaj 5+ (3+ kvota). Reprezentacije kao reprezentacije, moram biti zadovoljan i sa jednim tiketom, uz dva manja bonusa. Stoji da nervira pad na Rumunima, nakon tesnog prolaza na Englezima, posebno jer su golovi pali u prvih 20 minuta. Tako nesto se retko desava u klupskom fudbalu. Steta sto Urugvaj nije munuo jos jedan, lepa je 7+ kvota bila (22+). Na hokeju takodje polovican ucinak, mada je prosla veca kvota. Ponovo je zakazao fiks tiket i AK Bars. Recimo da se ovo moze podvesti pod korektan dan.

Minimalni ulozi (polovina istih i dalje).

 

 

Hokej

 

Avangard-Amur pob1 (OT&SO)

Sochi-CSKA Moscow pob2 (OT&SO)

 

Spartak Moscow-Vityaz 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Vladivostok 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.43 i 2.08.

Dugo sam razmisljao da li sve probati na 5+, no kod Rusa efikasnost nije sjajna, a ovi jaci timovi, pre ili kasnije moraju uci u seriju pobeda.

 

 

MLB

 

Milwaukee-Philadelphia 5I <5.5 (Woodruff-Wheeler)

St. Louis-LA Dodgers 5I H2(+0.5) (Mikolas-Scherzer)

 

NY Yankees-Toronto 5I >4.5 (Taillon-Ryu)

Baltimore-Kansas 5I >4.5 (Lowther-Bubic)

LA Angels-Texas 5I >3.5 (Barria-Alexy)

 

Boston-Tampa 5I H1(+0.5) (Sale-Yarbrough)

Chicago Cubs-Cincinnati 5I H2(+0.5) (Steele-Gray)

Colorado-San Francisco 5I H2(+0.5) (Freeland-Gausman)

 

Kvote 1.88, 3.39 i 3.24.

Scherzer startuje za Dodgerse i to je nesto sto se mora probati. Obicno na njega igram fiks ili under, u ovom slucaju fiks za startnih 5 ininga; Scherzer, 12-4, 2.40 ERA, 0.86 WHIP.

Duel Brewersa i Philliesa, donosi sudar top startera, Woodruff, 9-7, 2.35 ERA, 0.94 WHIP; Wheeler, 11-9, 3.01 ERA, 1.02 WHIP.

Tu je i par overa, gde nastupaju ekipe sa vrhunskim udaracima.

Sale startuje za Boston, 3-0, 2.53 ERA, 1.13 WHIP, do sada. Gray je u odlicnoj formi, 3-0, 1.00 ERA, 0.56 WHIP, plus su Redsi tik ispod wild card crte. Gausman i dalje odrzava visok nivo forme, 12-5, 2.52 ERA, 1.01 WHIP, u tekucoj godini.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/5 (hokej 2/2, MLB 1/3). KHL se uklopio nekako. Golovi lagano, no fiks jedva prolazi (Avangard u OT). Svih 6 meceva je doslo 5+ u siroj varijanti, tja. MLB se tesko uklapa. Kada odigram sire, slabo sta udje; ako probam duzi tiket, promasim jedan par. Juce je prosla skroz zicer kombinacija. Korektan dan.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Norway-Gibraltar 4+

Netherlands-Turkey 2+

Russia-Malta 2+

 

Denmark-Israel 2+

France-Finland 2+

Croatia-Slovenia w1

Azerbaijan-Portugal 2+

 

Kvote 1.70 i 2.32.

Vreme je za jedan koristan fudbalski termin. Danas posebno, posto je kod drugih sportova nezgodna ponuda.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Biel, Zug, Salavat, Nizhny Novgorod, Lokomotiv Yaroslavl. Kvota 4.40.

 

MLB tiket, Cleveland 5I H1(+0.5), NY Yankees 5I H1(+0.5), Atlanta 5I H1(-0.5), San Francisco 5I H2(-0.5). Kvota 5.68.

Link to comment

Na kraju ce Rusi dobiti Maltu sa 1-0.:lolol: Kako li su oni prvi (trenutno), u ovoj grupi, nije mi jasno. Na Norvezane mi nisu dali da odigram nista preko 5+ (mozda i ne dodje, mada ce ih verovatno natrpati na kraju). Cak su i Francuzi dali 2.

Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), prosao je kombo tiket (3+ kvota). Osim Rusa, na fudbalu je sve doslo prilicno lako. Dobro je te ne odigrah hokej jace, a isto se moze reci i za MLB, gde je bilo par rezultata za sigurne padove. Fin dan.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

Belarus-Belgium 3+

Italy-Lithuania 2+

 

Kosovo-Spain 2+

Iceland-Germany 2+

Poland-England w2

 

Kvote 1.62 i 1.66.

Belgijanci igraju dominantno iz meca u mec, zato i 3+; ostalo su ziheraske stvari.

 

 

Hokej

 

Herlev-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

SKA St. Petersburg-Yekazerinburg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.81.

Metodom eliminacije, ostase dva odigrana para. Danci su uobicajena igra, dok je St. Petersburg efikasan kod kuce.

 

Prateci tiket, CSKA Moscow pob2 (OT&SO), Dynamo Moscow 5+ (OT&SO), Lugano 5+ (OT&SO). Kvota 3.42.

 

MLB tiket, Houston 5I H1(+0.5), San Francisco 5I H2(+0.5), Baltimore >8.5, Atlanta 5I H1(-0.5), Milwaukee 5I <5.5, NY Yankees 5I >4.5. Kvota 12.79.

Link to comment

Zasto? Ja na fiksu trazim samo ono sto mi je u opsegu vinera. Danas ce valjda izvesti najbolju postavu, nakon onog kombinovanja na proslom mecu. Njih mi je tesko odigrati I na 2+.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...