Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

4/4 (fudbal 2/2, NHL 2/2), Sassuolo je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket (5+ kvota). Italijani su promasili brdo sansi, no gomila golova pade u zavrsnici ipak. Bayern jedva ulazi u 3+; neocekivano mlitav mec. NHL golovi se fino uklopise, Ottawa i Vancouver ponovo odigrase 2-2 regularnih 60 minuta. Za fiks tiket je zafalio jedan par, Blues su glatko porazeni u Los Angelesu. Docekah i taj kombo tiket, taman da bi prvi deo nedelje bio u plusu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Milan-Man Utd w2

 

Kvota 1.55.

Milan se nalazi u losoj seriji rezultata i ne verujem da mu se dva puta moze posreciti kao na prvoj utakmici (nadam se da ni mi necemo otvoriti mec onako metiljavo).

 

Prateci tiket, Arsenal w1, Tottenham w2, Molde 2+, Ajax 2+, Villarreal w1, Rangers w1. Kvota 4.74.

 

 

Hokej

 

Freiburg-Bayreuth 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

 

Tampa-Chicago 5+ (OT&SO)

Edmonton-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Carolina-Columbus 5+ (OT&SO)

New Jersey-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.33, 1.47 i 1.68.

Nemacka 2 u skroz skracenoj varijanti. NHL donosi dve kombinacije sa golovima. Ovo vec lici na neku moju standardnu igru.

 

Siri NHL tiket, Tampa pob1, Carolina pob1, NY Islanders pob1, Pittsburgh pob2, Boston pob2, Dallas pob2, Minnesota pob2, Winnipeg pob2. Kvota 55.62.

 

NBA tiket, Washington >230.5, Atlanta >218.5, Phoenix >221.5, Portland >233.5. Kvota 4.73.

Link to comment
5 hours ago, Cash said:

Jel kolega sky veruje da ce Molde proci dalje kvota 10 :D

 

Vodi Molde, nadam se da si probao :)

 

Daleko im je početak lige, mislim da ih to najviše muči u ovom dvomeču, ali su i u prošlom kolu napravili podvig.

Link to comment

Kakvi rezultati, sve kontra do kontre. Ajde Molde, oni su mi uvek simpaticni za gledanje, no Dinamo mi je wtf. Ja pogledam njihov sastav, slabo kog igraca poznajem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...