Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3/4 (hokej 3/4), prosla su dva prateca hokejaska tiketa (8+ i 5+ kvote). Evropski hokej se ponovo idealno uklopio, kako fiks, tako i golovi. Mogla se napraviti jos veca kvota, na sirem tiketu, posto je vecina zanimljivih liga za golove, donela lagane overe. NHL i dalje trokira sa plusevima, dok je fiks doneo idealno vece. Winnipeg se revansirao Canucksima, a na sirem tiketu prolaze 4 fiksa. NBA je doneo pad, neverovatna 174 poena na Miami-Atlanta. Lep dan i ok plus, mada bi bilo jos bolje da je i kombo tiket usao.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Atalanta-Crotone 3+

 

Kvota 1.43.

Pomalo sam zaboravio da je jednostavnost najbolji nacin igre. Izbacih PSG ipak, dovoljno je i 3+ na Atalanti.

 

Prateci tiket, Milan 2+, Roma 2+, Leicester w2, Man Utd w2, Barcelona 2+, Lyon w1, Monaco 2+, PSG 2+, Zvezda X2, Nordsjaelland 2+, Copenhagen w1, Dinamo Zagreb w1, Ajax 3+, Basel 2+, Rangers w2. Kvota 21.17.

 

 

Hokej

 

AK Bars-Nizhny Novgorod pob1

CSKA Moscow-Spartak Moscow pob1

 

Boston-Washington 5+ (OT&SO)

San Jose-Colorado 5+ (OT&SO)

 

Anaheim-St.Louis pob2

 

Kvote 1.62, 1.54 i 1.62.

Za pocetak imamo KHL dabl, gde su dve top ekipe domacini. Zadnje je vreme doslo kada Edmonton-Toronto ne smem igrati na golove, no na 1.15 za 5+, nakon dva undera, bolje ne dirati. Zato i stavih Washington i Colorado samo. St. Louis redovno resava Duckse. Stoji da im odbrana trokira u poslednje vreme (10 primljenih golova na prethodna dva meca), no napad pokriva sve nedostatke.

 

Siri NHL tiket, Toronto pob2, Vegas pob1, Los Angeles pob1, Colorado pob2. Kvota 9.01.

 

NBA tiket, Toronto w1, Philadelphia H1(+10.5), Brooklyn w2, New Orleans >229.5, Dallas >217.5, LA Lakers H2(+11.5), Golden State >227.5. Kvota 8.01.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam Atalanta-Krotone 7+ za 500 d u mocartu, kvota 14. Pošto vola ne mogu da ubodem na nešto realno ajde da probam ovo, šta mi teško, par piva manje ako ne dođe:ph34r:

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Cash said:

Crystal Palace 1 mmw

 

Ništa me ne bi iznenadilo...

 

Milan-Udine 1 @ 2.0  !?!?!  Jel to zbog San Rema ili još ima izostanaka?

Link to comment

Sad sam ušao u gajbu, ništa nisam ni pogledao.

 

Biće nešto u lajvu, možda na brzaka stavim neka iznenađenja, 1x na Palas i Bordo, 2x na Crotone, tako nešto :happy:

Krš dan mi je bio, ne mogu da razmišljam...

 

Link to comment

Ne da mi se da slikam, al' imam 6 tiketa sa dva para, svuda mi je jedan pogodak sa pristojnom kvotom, a drugi je X.

Već sam pominjao da mrzim x :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...