Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dade Villarreal drugi. Vec sam pomislio da ce ostati 1-0.

Kako nalazite te velike kvote. Ja na sajtu Mozzarta odigrah par dvoznaka, u ovom drugom terminu, I promasicu bar 2 meca izgleda.:laugh:

Link to comment
57 minutes ago, Skyhighatrist said:

Prodala me Zvezda sa iksom, čekam kec Granade...

ZJoqAdn.png

 

vcarPdr.png

 

33 minutes ago, Miljenko said:

Kako nalazite te velike kvote

Pogledam šta ima i odigram :)

Link to comment

Ja sam od onih sto igraju 95% na osnovu statistike, valjda zato na fudbalu fiks i ne pogadjam nikako.:rolleyes: Veceras sam propustio par meceva, koje razmatrah za dvoznak, Man Utd, Shakhtar, Leicester, Roma. Tja, mogla se skupiti veca kvota.

Evropski hokej je zato prosao lagano, uz ovaj skraceni fudbalski. Videcemo sta NHL nosi kasnije.

Link to comment

@189- Milwaukee 1+Miami daje vise od 111.5 poena. 

Nhl:St.louis-San jose over 4.5

       Columbus-Nashville w1

       Toronto 1&over 4.5

       Boston daje vise od 3.5 gola

        

 

Edited by Cash
Link to comment

3/4 (fudbal 1/1, hokej 2/3). Na fudbalu sam mogao uklopiti jos neki prolaz. Na Salzburg-Villarreal se dugo cekao drugi gol. Tek kasnije sam video da se par meceva igralo na neutralnom terenu; smaraju ovi razliciti korona protokoli. Hokej korektno. Nemacka 2 rutinski, ima jos dovoljno meceva do razigravanja. NHL i dalje mrsavo. Fiksevi su se teskom mukom uklopili i sa ovim dodatnim hendikepima; Boston ulazi u hendikep PP golom na 1:06 pre kraja, dok je St. Louis izbegao poraz pogotkom 40 sekundi pre isteka regularnih 60 minuta. Kombo tiket pada na Washington-Buffalo; jedan od onih meceva gde ne padne EN gol. Ocekivao sam prolaz kombo tiketa, nakon ok dnevnog dela, te nisam odusevljen.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Cambuur 3+

Reading U23-Stoke U23 3+

Chelsea U23-Liverpool U23 3+

 

Norwich U23-Leeds U23 3+

Blackburn U23-West Ham U23 3+

Arsenal U23-Man City U23 3+

 

Kvote 2.33 i 2.03.

Danas uglavnom mecevi PL lige rezervi, te jedan par iz Holandije 2. Potencijalno divlje utakmice, pogodne za golove.

 

 

NHL

 

Carolina-Chicago 5+ (OT&SO)

Calgary-Edmonton 5+ (OT&SO)

Vancouver-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.76.

Samo 4 utakmice danas, pa nije bilo previse dileme sta odigrati.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Graz, Frederikshavn, Odense, Rungsted, Nitra, Liptovsky Mikulas. kvota 3.23.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Chicago >222.5

New Orleans-Phoenix >224.5

 

Cleveland-Denver >213.5

Milwaukee-Oklahoma w1

Minnesota-Toronto H2(+4.5)

 

Kvote 2.21 i 2.28.

Povezah i NBA medju standardne tikete, prvi put jos od 8. januara. Videcemo sa kakvim uspehom.

Edited by Miljenko
Link to comment
11 hours ago, Miljenko said:

A ni NHL nije mnogo bolji.:dry:

Uzas. St.louis ne udje u 5+, a i Boston se je obrukao protiv Devilsa. Toronto opet pobedi Milwaukee,videces kad nocas puknu od Minesotte.

Link to comment

NBA sezona je bas cudna za fiks, posto neki na prvi pogled kilavi timovi (Knicks, Charlotte), imaju solidan skor. Cim su ekipe izjednacene, to je lose za igranje fiksa; ranije je uvek bilo dosta timova koji tankuju, sto je znacilo siguran prolaz u favorit-autsajder mecevima.

NHL neshvatljivo slabo i dalje. Znam da svako svakoga moze dobiti, no moralo bi biti vise golova od ovoga makar. Ipak je rec o najkvalitetnijim timovima na svetu, plus mali broj ekipa gaji defanzivni stil.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...