Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko srece nocas na NBA tiketu. Indiana je gubila i 30 razlike, da bi jedva usla u 10 hendikep, koji je meni odgovarao. Lakersi se volsebno iscupase, kako na kraju, tako i u produzetku; uz gomilu overa pride. Taman da se vrati za onaj Internacional od sinoc, plus je kvota dosta veca (10+ u odnosu na 4+).

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosli su kombo, odnosno prateci NBA tiket (2+ i 10+ kvote). Fudbal nije mogao bez napetosti, no Salzburg okrece nekako. Na sirem me je docekao Internacional, koji je volsebno porazen kod kuce. NHL se lepo uklopio, tim pre sto je prvi par bio prilicno sumnjiv (gomila dobrih odbrana golmana, no nekako padose 4 gola u regularnom toku). Pomenuti NBA se zestoko posrecio; generalno NBA hvatam odlicno u tekucem mesecu. Odlican dan. Malo je falilo da dupliram uplatu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barnsley-Chelsea P/K2

Bayern-Tigres 1 

 

Kvota 1.51.

Probah ponovo fiks danas. Chelsea igra FA, Bayern finale klupskog WC.

 

Prateci tiket, A. Bilbao 1X, Palmeiras X2, Gent 2+, Anderlecht 2+, Liberec 1, Midtjylland X2, Zalaegerszeg 2. Kvota 3.35.

 

 

NHL

 

Montreal-Edmonton 5+ (OT&SO)

Florida-Tampa 5+ (OT&SO)

Winnipeg-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Los Angeles-San Jose 5+ (OT&SO)

Vancouver-Calgary 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.75 i 1.98.

Dosta NHL parova danas, te povezah dve kombinacije.

 

Siri NHL tiket, Edmonton X2, Tampa X2, Winnipeg 1X, Nashville 1X, Chicago 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Vegas 1X. Kvota 6.00.

 

NBA tiket, Toronto H2(+11.5), Indiana H2(+4.5), Golden State >217.5, Portland >222.5. Kvota 3.80.

 

Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, NHL 0/2). Fudbal dolazi tesno, obe utakmice 1-0 za favorite. NHL ne dolazi sjajno, padose oba tiketa na po jednom paru. Calgary nije cestito ni pokusao da postigne EN gol, svasta. NHL mora bolje od ovoga, inace cu tesko biti u plusu, na duze staze. Za sada je ukupni minus mali, videcemo. 

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Leipzig-Augsburg 1

Man Utd U23-Arsenal U23 3+

 

Tottenham U23-Everton U23 3+

Liverpool U23-Brighton U23 3+

Fulham U23-Newcastle U23 3+

 

Kvote 1.60 i 2.26.

Puno meceva iz PL 2, te fiks na Leipzig.

 

Prateci tiket, Benevento 3+, Backa Topola 2+, Paderborn 2+, Liefering 3+, Austria Vienna II 2+, AZ II 3+. Kvota 5.37.

 

 

Hokej

 

Landshut-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Kaufbeuren-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Ravensburg-Kassel 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.48.

Danas samo suzen izbor iz Nemacke 2.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Eisbaren, Munchen, Graz, Modo, Vasby. Kvota 3.24.

 

NBA tiket, Washington H1(+11.5), Dallas >226.5, Atlanta >221.5, Boston w1, LA Clippers H2(+1.5), Denver >216.5, Utah >225.5, LA Lakers w1, Portland >214.5, Sacramento >216.5. Kvota 25.94.

 

Da, tenisere je nemoguce oceniti. Cekah za 20+ kvotu Shapovalova plus i Thiema minus, naravno da je doslo kontra. Lakse je uhvatiti WTA, posto tamo uglavnom minusi dolaze.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, hokej 1/1, jedan ceo fudbalski tiket je odlozen zajedno sa bonus tiketima), prosao je kombo tiket (2+ kvota je ostala). Dosta odlaganja U23 meceva. Jedini odigran je jedva dosao, iako je Man Utd U23 imao igraca vise 70+ minuta. Leipzig zamalo da dozvoli izjednacenje, u 94. minutu. Fiks je uvek napet na fudbalu. Hokej rutinski, cela Nemacka 2 je dosla 5+. Fin dan, mada je vrednost kombo tiketa prilicno smanjena.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Hoffenheim 3+

Granada-A. Madrid X2

 

Sevilla-Huesca 1X

Barcelona-Alaves 2+

Spezia-Milan P/K2

 

Kvote 1.62 i 1.75.

Izbacih i Ajax na kraju sa glavnih tiketa; lose vreme, a i tradicija nije mnogo bolja. Dortmund standardno, a slicno se moze reci i za Barsu. Milan sam morao probati na P/K, posto mi kvota deluje nerealno visoka, Spanci pak ispraceni dvoznacima.

 

Prateci tiket, Leicester 1X, Man City P/K1, Barcelona P/K1, Dortmund P/K1, Leverkusen P/K1, PSG P/K1, Lyon 1X, Zvezda P/K2, Ajax P/K2, Porto P/K1, Salzburg P/K2. Kvota 12.46.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Ottawa 5+ (OT&SO)

San Jose-Vegas 5+ (OT&SO)

 

Toronto-Montreal 5+ (OT&SO)

Florida-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.46 i 1.50.

Na Tampi su skocile kvote za golove nakon povrede Stamkosa, no verujem da i ovako mogu do laganih 5+. Montreal sam planirao da cesce preskacem, no Toronto je nezaobilazan.

 

Siri NHL tiket, Toronto H1(+0.5), Winnipeg 1X, Boston H2(+3), Florida H1(+3), Nashville 1X, Chicago 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), St. Louis H2(+3), Vancouver 5+ (OT&SO). Kvota 6.86.

 

NBA tiket, Phoenix >217.5, Atlanta >219.5, Utah H1(+2.5), Golden State H1(+12.5). Kvota 3.54.

Link to comment

1/4 (fudbal 1/2, NHL 0/2). Fudbal je doneo jedini prolaz, mada sam ocekivao lagani izlaz oba tiketa. Poraz Milana mi nije bio ni na kraj pameti (obicno Ibra sam resi ove pacerske ekipe). NHL je neprijatno iznenadio, cak 3 promasena para od 4 odigrana, nedopustivo lose. Cela sezona je nikakva za igru do sada. Ako negde ocekujem lagani plus, to je NHL; odnosno rutinski prolazi i na random mecevima. Konacno jedan prolaz i na tenisu, no to cu racunati u sutrasnjem bilansu (kod WTA plusevi gde je trebalo i Thiem minus, kvota malo ispod 4). Jedna od uobicajeno ocajnih subota; sve ispod 3/4, na glavnim tiketima je skroz meh.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Eintracht Frankfurt-Koln 2+

Cagliari-Atalanta 2+

Inter-Lazio 2+

 

Real Madrid-Valencia 2+

Villarreal-Betis 2+

LASK-Sturm 2+

Monaco-Lorient 2+

 

Kvote 1.67 i 2.09.

Tesko se odlucujem za fiks i mada je tekuca nedelja donela par prolaza na istom, danas mi se nista nije dopalo. I za 3+ sam imao nekoliko dilema i na kraju odigrah sve 2+ ipak.

 

Prateci tiket, Man Utd P/K2, Real Madrid P/K1, Atalanta P/K2, Monaco P/K1, Rijeka P/K1, Everton 1X, Villarreal 1X, Inter 1X, Eintracht Frankfurt 1X, Lille 1X, Club Brugge X2, LASK 1X, Midtjylland P/K1. Kvota 16.70.

 

 

Hokej

 

Pittsburgh-Washington 5+ (OT&SO)

Vegas-Colorado 5+ (OT&SO)

 

Freiburg-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Tolzer 5+ (OT&SO)

Kassel-Dresdner 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.45 i 1.51.

Vreme je da NHL krene da dolazi efikasnije od ovoga. Ocekujem u serijama veceri gde sve ide u 5+, a ne ovo kilavljenje. Evropski hokej je doneo odlicnu sezonu, najbolja stvar u periodu novembar-februar.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Schwenninger, Bremerhaven, Krefeld, Graz, Innsbruck, Jokerit, Ajoie. Kvota 5.60.

 

NBA tiket, Boston H2(+1.5), New Orleans H2(+3.5), Toronto w1, Dallas >230.5, LA Clippers w1, Phoenix w1, Sacramento >222.5. Kvota 6.88.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...