Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ako neko pita zbog cega sve slabije gledam fudbal, odgovor je na primer ova Cagliari-Atalanta utakmica. Namestim se da gledam duel sa puno sansi, pa i golova i ne videh bukvalno nijednu priliku. Sudi neki mamlaz, koji je dozvolio skroz ostru igru. Ako negde ocekujem da se sudi svaki malo jaci kontakt, to je Italija. Bonus je sto mi zeznuse lep P1+ tiket, gde je svasta vec proslo (a ovo je kao bio jedan od najverovatnijih meceva danas). 

Taman cu pogledati samo NHL do kraja dana, ne treba mi dodatno nerviranje sa smaracima fudbalerima. Poceo sam da vecinu meceva i pre toga pratim preko flashscora, predosadno je vecinom za gledanje uzivo.

Nemci retko zakazu, dok je ostalo prilicno nepredvidljivo.

Link to comment

Da preferiram fiks, tacno bih se izleteo i odigrao nesto na Everton.:lolol: Vidim kvota na 1 preko 2, 1X do 1.30. Prva reakcija, ne kapiram. Kladionice uvek znaju nesto sto mi ne znamo.:rolleyes:

Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, NHL 1/2), prosao je teniski tiket (5+ kvota). Fudbal sam odigrao oprezno, no ni to nije pomoglo da prodju oba tiketa. LASK, Real Madrid prolaze knap, no Atalanta odigrava 0-1. Biser je ponisten penal za Cagliari u 94. minutu.:lolol: Da je i to proslo, kombo bi docekao NHL. Neverovatno kako mrljavi rezultati dolaze iz dana u dan. Colorado ostaje na nuli, svasta. Nemacka 2 ponovo ispostovala; od cele lige, samo jedan par nije isao u plus. Tenis mi je doneo pokrice; taman su fino legla dva vezana prolaza.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Arminia Bielefeld 3+

Ajax II-Dordrecht 3+

 

Leeds U23-Reading U23 3+

Leicester U23-Man City U23 3+

Derby U23-Chelsea U23 3+

 

Kvote 1.66 i 1.83.

Svi danasnji parovi lice na zicere za golove. Da li ce se sve odigrati je drugo pitanje.

 

Prateci tiket, West Ham 1X, Chelsea P/K1, Gent 1X, Besiktas X2, Sporting P/K1, Copenhagen 1X, Toulouse 1X, AEK X2, PAOK X2, Cluj P/K1. Kvota 5.12.

 

 

NHL

 

Toronto-Ottawa 5+ (OT&SO)

Tampa-Florida 5+ (OT&SO)

Edmonton-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.76.

NHL postaje nemoguc za odabrati. Totalno neocekivano, za igru koja treba da donosi lagane prolaze.

 

Siri NHL tiket, St. Louis H2(+3), Toronto 1X, Tampa H1(+2), Carolina 5+ (OT&SO), NY Islanders H2(+3), Chicago 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Edmonton H1(+3), Vancouver 5+ (OT&SO), San Jose H1(+3). Kvota 5.62.

 

NBA tiket, Indiana >221.5, Atlanta >209.5, Utah >220.5, LA Clippers >213.5, Golden State >217.5, Sacramento >230.5. Kvota 9.96.

Link to comment

Bayern se obrukao zestoko. Ako sam negde ocekivao 6-1 ili nesto tome slicno, to je ova utakmica. Srecom te je 3+ bilo vece od fiksa. Onoliko rano izjednacise i ne dodje ni 7+, ni 1.:rolleyes:

Link to comment

E jbg. Moram reci da ni ja nisam uopste sumnjao da je bilo sta osim 1 moguce. Gledam Bayern stalno I ovo mi je delovalo kao njihova najsigurnija domaca utakmica, na nivou sezone (ako izuzmemo Schalke).

Link to comment

3/3 (fudbal 2/2, NHL 1/1), Man City U23 je dosao 6+ i 7+, Bayern 6+, prosli su kombo i NBA tiket (5+ i 10+ kvote). Na fudbalu se vecina stvari lako uklopila. Holandjani su dugo nervirali 1-0 rezultatom, no na kraju je i to uslo. Nakon brzog poravnanja, na Bayernu sam ocekivao i 7+, ali je realizacija izostala (gostima je ponisten cetvrti gol, nakon situacije koja je uzivo licila na lagan ofsajd, ali je na snumku bila tesna). NHL bez problema za promenu; prosao bi i Vancouver-Calgary par. NBA je nastavio dobru ovomesecnu seriju, lep prolaz cisto over tiketa. Prosao bi i sedmi mec, koji preskocih. Ovo je vec bilo odlicno, duplirah uplatu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-PSG 3+

 

Kvota 1.60.

Ovde nije bilo dileme da li cu odigrati, ili ne. Stoji da Di Maria i Neymar fale kod gostiju, no PSG i ovako ima dobar tim.

 

Prateci tiket, Middlesbrough 1X, Tranmere 2+, Peterborough 2+, Ipswich 1X, Salford 1X, Forest Green 1X, Crawley 2+, Cheltenham 2+, Eastleigh 2+, Wrexham 1X, Notts County 2+, Bromley 2+. Kvota 16.53.

 

 

Hokej

 

Pittsburgh-Washington 5+ (OT&SO)

Buffalo-NY Islanders H2(+2.5)

Vegas-Colorado H2(+2.5)

 

Rodovre-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

Odense-Rungsted 5+ (OT&SO)

Herning-Herlev 5+ (OT&SO)

 

Ravensburg-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Tolzer-Kaufbeuren 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Freiburg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.51, 1.67 i 1.61.

Danci i Nemacka 2 standardno. U NHL sektoru sam probao neku miks varijantu, koju obicno igram i u MLB delu, uz ogradu sa hendikepima. Jedan siguran par za golove, dok ostalo probah u nekoj opreznoj varijanti. Desava se naravno da tim pukne i preko 2 gola razlike, no ipak je ovde rec o dve prilicno kvalitetne ekipe.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Bremerhaven, Vienna Capitals, SKA St. Petersburg, CSKA Moscow, Dynamo Moscow, Liptovsky Mikulas, Poprad, HV 71. Kvota 11.98.

 

NBA tiket, Boston >213.5, Memphis >222.5, Portland >218.5, Phoenix >223.5, Milwaukee >227.5. Kvota 6.77.

  • +1 1
Link to comment

2/4 (fudbal 1/1, hokej 1/3), Barsa je dosla 5+. Lagan prolaz na fudbalu, cak dosta lakse od ocekivanog. Hokej je mogao bolje. Danci su doneli toliko prolaza ove seone, pa im ne mogu zameriti jedan pad. Rungsted prolazi golom 37 sekundi pre kraja, sa izvucenim golmanom, no Rodovre neocekivano ostaje na 1-3. Nemacka 2 uredno. NHL je doneo sokantan pad. Oba fiksa prodjose rutinski i bez hendikepa, ali je na Pittsburgh-Washington zafalio pogodak. Ovo je ona situacija kada malo fali da udje kombo, a na kraju ipak ne dodjem ni do pokrica. Posle onakvog ponedeljka se ne bunim previse, idemo dalje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Levante-A. Madrid w2

Everton-Man City w2

 

Kvota 1.51.

City me je prodao nekim 1-0 pobedama, pa ih probah u fiksu (ocekujem da protiv timova sa zacelja to uvek bude neko zatrpavanje). A. Madrid nikada i nije bio dobar za golove, u eri Simeonea.

 

Prateci tiket, Swansea w1, Doncaster 1X, Sevilla 1X, Celtic w1, Basel w2, Vitoria Guimaraes w1, Vojvodina 1X. Kvota 6.12.

 

NHL

 

Carolina-Florida 5+ (OT&SO)

Toronto-Ottawa 5+ (OT&SO)

Edmonton-Winnipeg 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.67.

Par zanimljivih parova za golove veceras, mada ovomesecni trend nije nikako ohrabrujuci.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Trinec, Kadan, Eisbaren, Straubing, Topolcany, Zilina. Kvota 3.19.

 

NBA tiket, LA Clippers >221.5, Golden State >216.5, Portland >224.5, Denver >225.5. Kvota 4.70.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...