Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da podsetim, ako ima onih koji bi probali iznenadjenja na NFL veceras, kvote u Mozzartu su 3.10 na Coltse i 4.00 na Dallas, vece nego u ostalim zemaljskim kladionicama koje pratim. Navijam za Chiefse i Ramse veceras, ali probacu za svaki slucaj na sitno Coltse i Cowboyse.

Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

Da podsetim, ako ima onih koji bi probali iznenadjenja na NFL veceras, kvote u Mozzartu su 3.10 na Coltse i 4.00 na Dallas, vece nego u ostalim zemaljskim kladionicama koje pratim. Navijam za Chiefse i Ramse veceras, ali probacu za svaki slucaj na sitno Coltse i Cowboyse.

Ja odigrao sve 4 dvojke po tvom savetu :D

Link to comment
44 minutes ago, Timmy said:

Jel vazi produzetak? 

 

Jedno iznenadjenje ce da udje valjda... :)

 

Ne vazi produzetak. Mislim da najvise sansi imaju Chargersi sutra, Patriotsi mi ne deluju uopste ubedljivo, iako bih voleo da se varam. I Coltsi su u dobroj formi, Mahomes je odlican, ali prvi put igra u plejofu, pa ko zna.

Edited by Nesh
Link to comment
46 minutes ago, Timmy said:

Jel vazi produzetak? 

 

Jedno iznenadjenje ce da udje valjda... :)

Imas u vecini kladionica kvote za pobedu nakon produzetka.

Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Ja odigrao sve 4 dvojke po tvom savetu :D

 

Odigrao sam i ja. Ali odigrao sam i proslog vikenda, pa zeznula jedna. Ovo ce ici jos teze, ali bilo bi mi krivo da ne probam. :D

Link to comment
6 minutes ago, Miljenko said:

Imas u vecini kladionica kvote za pobedu nakon produzetka.

 

U Maxbetu, Socceru i Mozzartu nema. U Meridianu ima igra Pobednik (to je to valjda) kvote su 2.72 na Coltse i 3.54 na Dallas.

Edited by Nesh
Link to comment
5 minutes ago, Miljenko said:

Za Mozzart znam da nema. Tesko se pogadja i bez neresenog, no nekima nikada nije dosta. 

Meridian, Millennium i Balkan imaju.

 

Aha, ne pratim Milenium i Balkan. U Meridianu ima i dupla sansa, X2 na Coltse je 2.55, a na Dallas 3.21, tako da ko ne zeli da brine o produzetku moze i to da odigra.

Edited by Nesh
Link to comment
37 minutes ago, Miljenko said:

Sta mase u New Yorku.:isuse: I to Rangersima brani backup.

Prva trecina Islandersi imali 3× igraca vise i samo jedan udarac u okvir gola. Ko City u fudbalu kad pimpluju oko gola

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...