Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

8 minutes ago, Miljenko said:

Dobro si ih uklopio. Ja 50+ kvotu cini mi se da nisam pogodio od one tamo godine.:D

 

Uglavnom sve doslo, jos da sam stavio na jedan tiket ovo sa treceg i Vegas i Winnipeg (ponekad odigram neki takav duzi gde stavim sve dzumle, al sad nisam)...uf...mnogo bi mi bilo....:D

Link to comment

Koja kladza ima najbolju ponudu za basket?
Imam nalog na maxbetu ali im je basket siromasan.
Sinoc odigram tiket za 100 kinti sad vidim nema ga kao da nisam igrao a dobitan je neka smesna cifra.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Kod njih svaki tiket ide na autorizaciju. I otprilike 1 od 100 bude odbijen. A nisam skapirao kako i zasto odboju.. Pa je uvek dobro sacekati par sekundi i videti da je tiket prihvacen. 

 

Bar je tako bilo do pre par meseci. 

Link to comment

Odigrao sam nocas 3 nfl hokeja prva trecina 3+. Sistem 2 od 3. Hteo i 3/3 al meridian nema opciju dva sistema na jednom tiketu. Pa krenem u glavu, al kazu identican tiket odigran i ne moze isto da se igra. I ja dodam neki lajv fudbal 1x po 1.03 cisto da tiket bude razlicit..

 

Jutros gledam dosla 2 hokeja i usao sistemcic, na 100 din 300 nesto. A da je usao i taj treci jebao bih sve po spisku meridianu, jer je ladno pao taj fudbal sa 1.03 pa bi mi pao tiket sa kvotom 35. Jeste na 30 din, al svakako bih popizdeo. Serem im se na tako debilne uslove. 

Link to comment

Bezveze si igrao treci, to se znalo da nece uci 99%.:D

Kada vidis sledeci put Anaheim, slobodno preskaci odmah.

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 1/1, NBA 3/3, prosao je kombo tiket, kao i prateci miks tiket (8+ kvota; hokej, kosarka, tenis; Avangard kvota 1). NHL odabran ok. NBA je dosao prilicno lako, jedino je na Houston-Milwaukee trebalo malo vremena da krenu. Na pratecem sam uhvatio cak i 5 meceva AO kvalifikacija. Kao i obicno, kombo prolazi kada sam imao manji budzet na raspolaganju, mada je svako dupliranje novca dobra stvar. 

Danas malo preko standardne uplate.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Eisbaren 5+

 

New Jersey-Toronto 5+

 

Tampa-Carolina 5+

 

Edmonton-Florida 5+

 

Las Vegas-San Jose 5+

 

Kvote, 1.45, 1.25, 1.30, 1.30, 1.35.

Danas ciljam 4/5 prolaz kao neki minimalno prihvatljiv. Videcemo sta ce ispasti od toga. 

 

Prateci tiket, Washington w2, Nashville w2, NY Islanders 5+, Dallas 5+, Winnipeg 5+. Kvota 9.72.

Link to comment

Evo nesto sto Nesh moze razmotriti (igrao sam i ja kao viner na sirem). Capitalsi gostuju Bruinsima, protiv kojih imaju niz od 13 uzastopnih pobeda, 6 u gostima. Boston sjajan domacin (16-5-0-0) , Washington dobar  i na strani i kod kuce (13-6-2-0, 13-6-1-1).

Link to comment

Video sam da si igrao viner na Capitalse. Lepa je i kvota na njihovu pobedu (2.70). Po meni, sad cu da otkrijem Ameriku :D, troznak ko vrata. Videcu jos sta da odigram.

Nocas 12 utakmica, za koju god da se covek uhvati, moglo bi i ovo i ono, a, boga mi, i ono trece. :D

 

 

 

 

Link to comment

Hokej 4/5. Ponovo je Tampa zakazala; kasno su poveli, pa je trebalo malo cudo da to udje. Mannheim lagano, kao i Toronto, a isto se moze reci i za Edmonton; San Jose taman koliko treba. Nisam imao hrabrosti da singliram Washington , naravno da je dosao. Korektan dan.

Danas nesto preko standardnog uloga.

 

 

NHL

 

Winnipeg-Detroit 5+

 

Calgary-Florida w1

 

Anaheim-Pittsburgh w2

 

Kvote, 1.25, 1.30, 1.54.

Winnipeg je igrao nocas, pa sam ih zato i preskocio u fiksu, a probao golove. Jedina generacija Flamesa koja je brze skupila 60 poena je ona sampionska iz sezone 88/89; imaju 5 trijumfa na poslednjih 6 utakmica. Niz Ducksa bez pobede je dostigao 9 meceva (3 uzeta boda), pa probah na Pingvine.

 

Prateci tiket, Salzburg 5+, Plzen w1, Sparta Prague 4+, JYP w1, Magnitogorsk w1, CSKA Moscow 3+, Servette w1, Kosice 5+, Ban. Bystrica 4+. Kvota 5.71.

 

 

NBA

 

Houston-Cleveland >211.5

 

Philadelphia-Atlanta w1

Toronto-Brooklyn w1

 

Kvote, 1.50, 1.30.

Rocketsi konacno idu u over cesto, mada su dosta niske granice verovatno pravi razlog. Tu je i kombinacija dva velika favorita (Golden State ima bas malu kvotu, Utah nije pouzdana kao prosle godine).

 

I danas ciljam 4/5 kao minimalnu ok varijantu, videcemo kakva ce najava vikenda biti.

 

U Meridianu jos nisu izbacili kvote za NHL, te me uskratise za dobre viner kvote.

Edited by Miljenko
Link to comment

NHL 3/3, NBA 1/2, prosao je prateci hokejaski tiket. Over dolazi bez problema. Fiks vec nije mogao bez nerviranja; Calgary okrece 0-2 iz prve trecine, Pittsburgh pravi neverovatan preokret nakon 0-3 u prvom periodu. Nasao se zato NBA da obori kombo; rutinski plus na Rocketsima, no fiks tiket obara Philadelphia. NBA igraci su takve primadone, u odnosu na NHL pandane. U NHL ako igrac ne igra znaci da je povredjen ili bolestan, nema ovih odmaranja kao u NBA; na stranu sto bi se glavne zvezde bunile ako ne igraju. A i ovi gube od "pokojne" Atlante; nikada nisam kapirao to da tim ne moze dobiti "u glavu" kod ovih dvocifrenih hendikepa. Na pratecem tiketu sam imao 3 kvote 1, za kvotu malo ispod 3 na kraju. Tja, kombo je ponovo bio blizu i nista; uzeh nesto, mada mi je Philadelphia izbila 75% dobitka.

I danas nesto preko standardne uplate.

 

 

Fudbal

 

West Ham-Arsenal 2+

Brighton-Liverpool P/K2

 

Kvota 1.44.

U nedostatku boljih resenja, probah jedan fiks, mada se nisam odlucio za veci ulog ovde.

Slabija grupa.

 

 

NHL

 

NY Islanders-NY Rangers 5+

 

Montreal-Colorado 5+

 

Chicago-Las Vegas 5+

 

Edmonton-Arizona w1

 

Kvote, 1.30, 1.30, 1.35, 1.58.

Pre par dana su Islandersi i Rangersi doneli lagani over, te slicnu stvar ocekujem i danas. Colorado je u padu forme (2 pobede na poslednjih 10 utakmica); napad nije problematican previse, no odbrana pusta previse golova, taman da prorade ofanzivci Montreala (kada su Canadiensi domacini plusevi su redovna pojava). Chicago i daje i prima; bonus je sto je svih 5 duela protiv Vegasa islo makar u 6+. Oilersi polako dizu formu, dok je lista povredjenih igraca Arizone sve duza. Pittsburgh sam najpre planirao za jacu grupu, no igraju back-to-back.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Tampa 5+, Washington w1, Toronto 5+, Minnesota 5+, Pittsburgh w2. Kvota 5.23.

 

 

NFL

 

Kansas-Indianapolis >50.5

 

LA Rams-Dallas >41.5

 

Kvote, 1.45, 1.40.

Jos 7 meceva do kraja. Kansas lici na lagani plus, dok je kod Ramsa granica prilicno niska za njihove standarde.

Oba para su u jacoj grupi.

 

 

Link to comment

Bilo muke i pelaza (uhvatio sam Steelerse 1-2, ali umesto Calgarija, kao drugi prelaz na tiketu odigrao sam Winnipeg - zamalo :dry:), ali na kraju doslo sve:


 

Spoiler

 

1VPT8hG.png

 

YPaeA2h.png

 


 

 

:)

Link to comment
59 minutes ago, Nesh said:

Bilo muke i pelaza (uhvatio sam Steelerse 1-2, ali umesto Calgarija, kao drugi prelaz na tiketu odigrao sam Winnipeg - zamalo :dry:), ali na kraju doslo sve:

 

Ne, nije Big Ben presao na hokej, mislio sam na Pingvinse. :D

Link to comment

Koje smaranje je postao ovaj fudbal, kada ne mogu dva bedna gola da ubace. A tek ova vracanja golmanu od protivnickog sesnaesterca, jebalo ih taktiziranje. :isuse:

Srecom te ovo nisam stavio u jacu grupu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...