Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

kako to uspesno uradi, tako sto "izabere" da se otruje bobicama i skapa u uzasnim mukama?

bolje procitaj knjigu kad vec nisi razumela film, da ne bi pisala ovakve gluposti.

Sta si ti jos citao od Krakauera da vredi?

Znam da je pisao o Tilmanu

Link to comment

On je mučenik bio nadomak lovačke postaje i praktično u predgrađu, a mislio je valjda da je u najzabačenijem delu Aljaske. Želeo je da pobegne od civilizacije, ali je imao samo entuzijazam i punu glavu Toroa i  Keruaka. Jako anahrona, tragična figura. Knjiga je izvanredna u svakom pogledu, kao i film.

 

Preporučujem od Krakauera i "Into Thin Air", po kojoj je snimljen ovaj skorašnji, izuzetno slab film "Everest". Krakauer se u subotnjoj "Politici" oglasom lične prirode odrekao autora filma.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

naravno da je tragičan lik, to ni ne sporim, ali film mora da izgleda dosta drugačije da bih ga smatrala depresivnim. 

bilo bi mi sedamnaest puta depresivnije da je ostao da živi onako kako mrzi ceo život. 

Link to comment

Inače, smatram da je dosta loša praksa da moderator topika vređa učesnike na njemu, ali video je forum i gore stvari.

 

to sto je napisala je glupost i pri tome ostajem. o nekakvom vredjanju ucesnika nema tu govora. 

Link to comment

onaj the road mi je bio užasno depresivan

sve sivo, nigde ni trunke nade, ni jedan osmeh

ne može da mi bude depresivan film u kom je glavni lik u dobrom delu filma srećan zbog odluka koje je doneo, bez obzira na tragičan kraj. 

Link to comment

a to da li sam ja napisala glupost ili ne može i sasvim drugačije da se napiše, ovako samo ispadaš uobraženi drkadžija. 

i posle kao hoćeš da diskutujemo, nije nego. ne pričam sa bulijima. 

Link to comment

pa ne mozes da gledas bezobzira na tragican kraj. pokusao je da napusti matriks i nije uspeo, umro je u najgorim mukama prakticno na parkingu u predgradju.

manje depresivno bi bilo da se rokno metkom na pocetku filma.

Link to comment

pa zavisi koliko široku sliku gledaš. 

mislim, gledaj kako god hoćeš, ja objašnjavam sopstveni doživljaj, koji naravno da ne mora niko da deli.

to naravno ako mi zorge dozvoli da doživim film kako ja hoću, ako ne, onda jebiga. 

Edited by belch
Link to comment

pa da, izuzetno je uspeo, crkavsi u kamp kucici, jednom od simbola potrosackog drustva.

Mnogi buntovnici modernog vremena imaju taj problem: bune se protiv sistema, a deo su istog i donose mu prihode.

Vrzino kolo koje se ili igra, ili tragično prekida (Kobejn)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...