Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

da, čak ni gluma. od waltza imam proliv jer je non stop isti, foster pregulmljuje, winslet je prisutna samo fizički, a ovaj c.reily, jadničak ne zna ni sam otkud on tu.

 

film ne radi jer je ideja da filmsko vreme traje jednako koliko i realno, ali se na silu to postiže, te idu ka liftu, te aj nazad, te sad kao idemo definitivno, te ajde oet nazad na kaficu.... nek gleda malo hičkoka

Edited by MocaVukotic
Link to comment

da, čak ni gluma. od waltza imam proliv jer je non stop isti, foster pregulmljuje, winslet je prisutna samo fizički, a ovaj c.reily, jadničak ne zna ni sam otkud on tu.

imas plus jedan za waltza
Link to comment

I od mene.

Ima tu jos onih sto preskacem: anthony hopkins, morgan freeman, meryl streep, julia roberts, angelina jolie, robert redford, amy adams, samuel l. Jackson, zac afron, apatowa zena i cela ta judd apatow ekipa iritirajucih glasova....

 

fala bogu dolaze mladi narastaji...opasni: mia wasikowska...cak i shia ima neki touch da razbije monotoniju. I valjda ce se moja ljubimica evan rachel wood sad baciti u glumacki promet od kako se rastala...again :)

Edited by mustang
Link to comment

Sada sam pogledao film La cara oculta iz 2011. godine i baš mi se svideo. Neobičan film, vredi pogledati.
 
IMDB link 
 
Trejler   

 

Edited by Nemanja10
Link to comment

Sad dođoh iz bioskopa gde sam gledao najnovije transformerse. 

Ovako, jedno sat vremena tuča i sukoba je apsolutno fenomenalna akcija, sjajne animacije, super kadrovi, kamera i sl, znači spektakl, pravi filmski spektakl. Ovo ostalo je pravo filmsko neopisivo đubre. Volbergova ćera, jedan od glavnih uloga je glumački na totalno amaterskom nivou, ali je bitno da je lepa ki slika, da roze namaz za usne ne bledi ceo film, da sevaju butke, a skoro i vagina ispod šorca dopičnjaka, jednostavno, katastrofa. Kao i standardni šablon pokušaja duhovitih replika, o patetičnim poljupcima cirka 3 sekunde pošto smo svi izvukli živu glavu da ne govorim. 

A velim to jer je šteta, transformersi su super zanimljiva tema, i kao likovi su neopisivo cool, miksuju toliko toga dobrog što je teško ne zavoleti i gotiviti, ali sve ostalo je jednostavno klasični holivudski neopisivo loš krš treš. 

 

Stoga, imam predlog za peti deo, pola sata neka traje, može i sat. Kratak uvod, pojavljuju se u obliku kola u suton, prelaze u robotski oblik, tuku se, lete, mlate, ispaljuju koješta iz koječega, pobede, rasklope™ se i odvezu negde, gde god... Sa ovakvim efektima, to bi bio savršen akcioni ugođaj, ovako je pita sastavljena od govana i vanile (vanila > čokolada, anytime).

Link to comment

Ja sam fan TF's, ali ovaj deo je negledljiv. Dijalozi ko iz akcionog B holivudske produkcije devedesetih.

 

On the other hand, meni je Fading Gigolo mljac film!

Link to comment

:lolol:

 

A ti si ocekivao kvalitetan film? Sa dzinovskim robotima koji se pretvaraju u automobile?

 

Očekivao sam zabavu. I nekim delom sam je i dobio. Može ovakav blokbaster da se snimi i bez ogavnih delova, kada kažem ogavnih ne mislim na malo sranja, već patetika od koje mi se bljuva i od koje glasno negodujem u bioskopu na nezadovoljstvo okoline, doduše nesvesno i retko. Primera je malo, doduše, ali nije neizvodljivo. Recimo, poslednji xmen je odlična zabava gde su takve stvari svedene na minimum.

Link to comment

Sad dođoh iz bioskopa gde sam gledao najnovije transformerse. 

 

Ovako, jedno sat vremena tuča i sukoba je apsolutno fenomenalna akcija, sjajne animacije, super kadrovi, kamera i sl, znači spektakl, pravi filmski spektakl. Ovo ostalo je pravo filmsko neopisivo đubre. Volbergova ćera, jedan od glavnih uloga je glumački na totalno amaterskom nivou, ali je bitno da je lepa ki slika, da roze namaz za usne ne bledi ceo film, da sevaju butke, a skoro i vagina ispod šorca dopičnjaka, jednostavno, katastrofa. Kao i standardni šablon pokušaja duhovitih replika, o patetičnim poljupcima cirka 3 sekunde pošto smo svi izvukli živu glavu da ne govorim. 

 

A velim to jer je šteta, transformersi su super zanimljiva tema, i kao likovi su neopisivo cool, miksuju toliko toga dobrog što je teško ne zavoleti i gotiviti, ali sve ostalo je jednostavno klasični holivudski neopisivo loš krš treš. 

 

Stoga, imam predlog za peti deo, pola sata neka traje, može i sat. Kratak uvod, pojavljuju se u obliku kola u suton, prelaze u robotski oblik, tuku se, lete, mlate, ispaljuju koješta iz koječega, pobede, rasklope™ se i odvezu negde, gde god... Sa ovakvim efektima, to bi bio savršen akcioni ugođaj, ovako je pita sastavljena od govana i vanile (vanila > čokolada, anytime).

 

 

:lolol:

 

A ti si ocekivao kvalitetan film? Sa dzinovskim robotima koji se pretvaraju u automobile?

 

Pa prethodni deo je bio zabavan, a ovde ima viška sat i po materijala.

 

PS

 

Slažem se gornjim predlogom o petom delu. Za vulve ne.

Link to comment

et Laki i Glas Razuman

 

Jel' vi vodite decu da gledaju Transformerse, pa onda i sami gledate, ili zbog sebe idete u bioskop? (pitam bez trunke ironije, stvarno me zanima, nikad u životu mi nije palo na pamet da odem da gledam tako nešto)

Link to comment

et Laki i Glas Razuman

 

Jel' vi vodite decu da gledaju Transformerse, pa onda i sami gledate, ili zbog sebe idete u bioskop? (pitam bez trunke ironije, stvarno me zanima, nikad u životu mi nije palo na pamet da odem da gledam tako nešto)

 

Ja zbog sebe, volem da gledam pucačinu i robote i svemirske brodove.

 

PS

 

Ćera prerasla, neće više da ide sa mnom :(

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...