Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

e moj ti... pa zar ne znaš da je zaki na post-doku iz umetničke verbalizacije i opšte filmske konjugacije, na prestižnom univerzitetu u draču/valoni?a ako znaš, koj kurac se kačiš sa takvim kapitalcem?

Link to comment

ma ništa, samo je kasno došao na forum, u periodu kad je ovaj pdf postao kurac, poligon za praćenje oskara i tu i tamo poneku raspravicu. kad bi malo prekopo po arhivi, video bi da je taj ajant, koga toliko pokušava da spusti, ispisao ovde hiljade reči o filmu, kojima se zakintos do sada nije približio ni 20 %. mislim kad nije nacrvckan malo, ono kad je baš ozbiljan. pa onda ulis i pussy galore, koji ne pišu godinama, mr.smith... bilo je tu o-pa-kih textova. od još aktivnih zorge, kobny, lrd, point taken, mustang (na samo njen prepoznatljiv način), kim philby, hustler, colonelo, i'm with the pilot, syme, sludge factory, dabovic, ma još gomila drugih... i svi autentični, samosvojni, raznoliki od prilike do prilike, nadahnuti, nesvedeni na 3 reda, tipa, film je super ili ovo je sranje.... i to smo mi običnjaci voleli da čitamo, volimo i dalje, ali slabo ga ima, a kod tebe ga druže zaki nema. prosto nepregeldan niz kopija. i eto, možda zato iritira. mene bar.ovo nije ništa nešto sa visine, da se ne uvrediš, ovo je kao kad ti posle doručka ostane malo oko usta, pa ti ja onda kažem "ej obriši se, ostalo ti malo u donjem levom uglu"

Link to comment

Memoari jedne takve legende Moce. Zaista dirljiv i britko napisan post, za malo i suzu da sam pustio a u neku ruku i urnebesno smešan. Hvala bogu da imam naslon na stolici, inače bi se prevrnuo. Zašto bih kopao po arhivi i čemu toliki očaj i neverica? Verovatno je tako bilo a vremenom se istroši mastilo i otupi se dragi moj kamarad. Čitam a ne vidim tu i neke koje si slučajno ili sa namerom zaboravio? Mislim na ToniAdamsa i ovog gore što diže na pijedestal; Ben Stilera. Čemu ta agresija druže moj i malodušnost? Iskreno pitam a savetujem ti da malo odmoriš od foruma postaje zagušljivo. Probaj da trčiš. Evo divno veče je bilo za lagani džoging. Zameni malo forumski smog za čist i probaj da te ne tište moji postovi. Možeš i da se isplačeš onako ko dete. Nije sramota! Vrati te u pređašne stanje a možda se i vrate ta divna i srećna vremena kada si sa osmehom pisao po ovom PDF-u. Pozdrav i svako dobro kamarad...

Link to comment

ja ti to kažem u vezi tvojih "recenizija", možda te inspiriše da napišeš nešto što stvarno misliš, bez kopipejstovanja. a ova stara vremena, otplako sam to, nije frka.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

a razumeju li drugi sta pricam jer retko kad dobijem povratni odgovor?a ljudi koji mene ili druge zaskoce da ubedjuju kakav je neki film potpuno me ohlade za bilo kakav razgovor. bila je neka budala za gravity da mi objasni kako gresim....ne secam se kako mu ide ime. anyway, obicno preskacem njihove komentare.cenim par ljudi koji predlazu filmove, naravno ne moze svaki da mi se svidi...ali nikad se ne zna :) trudim se da pogledam u svakom slucaju.fale (o boze...ne mogu da verujem da cu to da priznam :isuse: ..shame on me) ulis i pussy i jos neki tu.... ali me je uzasno izludjivalo preseravanje i prenaglasavanje njihovih referenci. od govana su pravi spektakl mogli da naprave ali svejedno dizali su RAZGOVOR na visi nivou. doduse i filmovi su bili bolji ili smo mi mladji bili pa se vise lozili.

Edited by mustang
Link to comment

bar nisu bili onelineri, dobar, onako, ne valja, preskočiti, obavezno gledati... bolje i višestranačko prepucavanje oko svetla kod tarkovskog nego ovo što imamo zadnjih par godina.

Link to comment

meni su svi oni bili super, pusi je doduse cesto bas umela da omasi poentu, al i dalje mi je bila super zbog truda

Edited by ToniAdams
Link to comment
meni su svi oni bili super, pusi je doduse cesto bas umela da omasi poentu, al i dalje mi je bila super zbog truda
meni se više činilo da nije se zadovoljavala samo poentom, već je htela da doda i malo širine, glamura ako već hoćeš
Link to comment
bar nisu bili onelineri, dobar, onako, ne valja, preskočiti, obavezno gledati... bolje i višestranačko prepucavanje oko svetla kod tarkovskog nego ovo što imamo zadnjih par godina.
jako malo imas ovih sto si nabrojao u onom postu, u svakoj sveri interesovanja, i najvise oneliner-a. jedini je bedak, ako tako mogu da kazem, ovi sto imaju skill odu, ili surfuju u plicaku za svoju dusu, i boli ih djoka da vise drobe, a ostaju oneliner-i. ali mislim da je svima nama super. uporedi to sa adom ciganlijom npr. imas ove sto su u plicaku i ima ih najvise. zamute vodu dok si rekao keks :D i ove sto vole malo da idu u dubinu, ali pre toga moraju da prodju pored ovih sto su u plicaku, ali svima je lepo :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...