Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Odgledao sam novog Top Guna...

 

Nije loš, ali je onako, baš limunadica. Predvideo sam sve jedan rasplet, tvist i sve što će da se desi u poslednjih tipa 45 minuta. Malo više patetike, čak i za film u kome se to očekuje u nekoj meri... Presladunjavo nekako.

 

Ali može da prođe.

Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

Odgledao sam novog Top Guna...

 

Nije loš, ali je onako, baš limunadica. Predvideo sam sve jedan rasplet, tvist i sve što će da se desi u poslednjih tipa 45 minuta. Malo više patetike, čak i za film u kome se to očekuje u nekoj meri... Presladunjavo nekako.

 

Ali može da prođe.

 

 

Jaoooo, prebicu te! 

 

Prava zabava, uzivancija, bez woke patetike i sranja, romantika za dobrim vajbom, odlicne scene u avionima (ocito si operisan od brzine i sporta, oprastam ti posto si dovro renovirao stan :lolol:

 

 

Namerno me nerviras :lolol:

 

 

Link to comment

mustange a koja je fora sa vama američkim desničarima i top gunom, možeš li nam odgonetnuti?

 

odgledao sam, svideo mi, ništa nisam skapirao kakve veze ima sa politikama...ni woke, ni newoke. jel samo zato što ste zaglavljeni u osamdesetim? :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

 

Jaoooo, prebicu te! 

 

Prava zabava, uzivancija, bez woke patetike i sranja, romantika za dobrim vajbom, odlicne scene u avionima (ocito si operisan od brzine i sporta, oprastam ti posto si dovro renovirao stan :lolol:

 

 

Namerno me nerviras :lolol:

 

 

 

Ja baš pratim tvoje recenzije pa da te namerno nerviram... A što se sporta tiče, bolje da ne pričam...

 

Prvo, nisam rekao ništa za scene u avionima (koje su odlične) niti da je film kompletno sranje.

 

Drugo, Film je providan koliko je to moguće (sve je naravno stvar iskustva i koliko si filmova gledala :evilsmile:), a kad kažem patetika mislim da on upada u kafić, evo je ova izgleda kao boginja ali je naravno sama, i ima kafić gde prođe milion ljudi na dan, i odmah flert, odmah smešak ili dva, BAM - nikad nećete pogoditi ali SMUVALI SU SE. Odnos sa roosterom, ovaj ga odbio sa akademije, Rooster ga zamrzeo, u oskudnom momentu sarađuju i mire se, ceo napad na kraju, ovaj spasava život njemu, ne ovaj njemu, ali što si se vratio, pa da ti spasem život, pa se na kraju te rukuju te grle, msm film me ni u jednom momentu nije iznenadio, prava block buster limunadica i prava parada holivudskih šablona, za što širu publiku što opet ne mislim nužno da je loše, ali jednostavno je tako.. Da ne pričam da su sleteli na 25 metara jedan od drugog, ali ok, ne bih išao tako daleko, nije ovo film u kome se obraća pažnja na takve stvari..

 

Ponavljam, film mi je ok, zabavio me, nije sranje, nije užas, ne žalim što sam ga gledao, ali je sve samo ne neko monumentalno ostvarenje..

 

Link to comment

Meni Maverick bio super. Naravno da nije remek delo, ali u toj svojoj kategoriji blokbasterske razbibrige, to je skoro pa savrsen film.

 

Sad gledam, 8.4 na imdb (u all-time top 100), 96% na rottenu uz 99% audience score. Impresivne brojke... 

  • +1 1
Link to comment

Sasvim je ok Maverick za to što jeste. Postaje slabiji kad slete na onaj Sokovija™ aerodrom pa krenu sa comic relief sranjima, ali imaju moj respect za snimanje avio scena u realnim uslovima. Svi ti skorovi i ocene su velikim delom zbog nostalgije. Top Gun je bio huuuge 80ih. Cela generacija je odrasla na njemu. 

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Svi ti skorovi i ocene su velikim delom zbog nostalgije. Top Gun je bio huuuge 80ih. Cela generacija je odrasla na njemu. 

 

To sigurno, ja i nisam neki fan, pa me verovatno zato emocija nije prodrmala kao neke, što bi pomoglo da lakše progutam te neke malo "sladunjavije" stvari.

 

 

Link to comment

Pa nisam ni ja, iako sam sigurno gledao Top Gun kao klinac bar 3-4 puta. Nema to veze mnogo sa tim šta smo i ko smo sad. Zvekne te detinjstvo kad se trka sa lovcem uz Highway to the danger Zone :) Isto bi bilo i da vidim kako neko piči na Harliju kroz LA kanale :D

Link to comment

Ja sam gledala samo Usijane glave nekoliko puta, to mi je dovoljno :laugh: Hot Gun zapravo nikad.

 

10 hours ago, maheem said:

Cure (1997)

https://m.imdb.com/title/tt0123948/?ref_=ext_shr_lnk

 

Dobar psiho triler. 

 

Meni je postao jedan od najboljih horora koje sam gledala, sve vreme ti je nakožena ježa - baš jedinstvena atmosfera nelagode. Nije mi ni posle filma bilo skroz svejedno, zamislila sam se nad temom tog "izlecenja". Mislim da sam ga spomenula tad na forumu. Odmah posle projekcije je bilo malo i price sa Kurosavom, on je tako simpatican cikica (nizi od mene, mozes misliti) da mi je bio pomalo i nespojiv sa tim mracnim temama :D - tad je bio aktuelan Kuripi (Creepy), koji nam se nije bas toliko svideo koliko drugima zbog nekih glupih nelogicnosti kako je film odmicao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...