Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

CollectorCOLLECTOR_QUAD_72.jpgNemam pojima zasto ali mi je bas fino legao, malo jeze, malo predvidljivosti, malo gadosti ali sve lalp trbea do zadnjih 10 minuta. Tu su ga malo sjebali. Ali ga dosta izvlaci glavni glumac.Sad sam skinuo i drugi deo cisto da vidim sta ce da bude.

Link to comment

Kon Tiki - pokupio ga odavde zahvaljujući maheemu, laka mu crna cyber zemlja :)Sve u svemu, blaže nego što sam očekivao, film je rađen po istinitoj priči (doduše ne znam koliko je verodostojno prenesena), možda je to malo ograničilo scenariste, ništa više od solidne da ne kažem prosečne drama/avanture.

Link to comment
Alice ou la dernière fugue :wub:Najvise je zabolelo kada je batler objasnio da je trebalo samo da ima vise vere u sebe i da preskoci zid
+1 pa sam onda gledala jos jednom da se njemu objasni
Link to comment
Kon Tiki - pokupio ga odavde zahvaljujući maheemu, laka mu crna cyber zemlja :)Sve u svemu, blaže nego što sam očekivao, film je rađen po istinitoj priči (doduše ne znam koliko je verodostojno prenesena), možda je to malo ograničilo scenariste, ništa više od solidne da ne kažem prosečne drama/avanture.
+1oćekivao sam više od ovog filma
Link to comment

Naleteo na valjda "Putovanje" sa onim bradonjom iz Mamurluka.Nicim izazvan uzivao u filmu. Opusteno, laganice.Pricao sa kolegom o poslu, gledao film i povremeno prekidao razgovor smehotresom.

Link to comment
Jbt, meni je ovo tako lepo leglo, uživao sam. :)pitch-perfect-contest.jpg
Gledalo se oko Nove Godine, leglo i nama samo tako. :)Odgledala Jack Reacher-a. Pucačina + kokice + TC = mozak na otavu. :D
Link to comment
ne znam ni sam kako sam naleteo na Četverored - hrvatska istina o Blajburgu......krvožderni sadisti partizani i pravdoljubive ustaše...u dont see it every day...:Hail: :Hail: :Hail:
odgleda ga i ja na YTu

i scena odlaska iz ZGa kolone, kolone ljudi napuštaju nepokoreni grad

general Nađ :Hail: i partizani krajišnici :Hail:kao kad bi neko snimio film o ruskoj opsadi Berlina, i SS trupama koje brane žene i decu od podivljalih Rusa koji bi da ih sve siluju

Link to comment
odgleda ga i ja na YTu

i scena odlaska iz ZGa kolone, kolone ljudi napuštaju nepokoreni grad

general Nađ :Hail: i partizani krajišnici :Hail:kao kad bi neko snimio film o ruskoj opsadi Berlina, i SS trupama koje brane žene i decu od podivljalih Rusa koji bi da ih sve siluju

Navojec koji Rambo-style savladava partizansku kuju, otima PPSH i prorešeta cca 10ak partizana koji ga zgranuto gledaju......ma vrh film....

ja se ozbiljno razmišljam da ovaj biser novohrvatske povijesne kinematografije ponovo odgledam za vikend, na miru....:Hail:PS i onaj baja Ratkaj koji glumi zlog jednookog partizana.....:Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

video sam 30 sekundi filma, i naleteo na scenu u kojoj neki odvratni ustasa ubija plemenitog domobrana...sta, u filmu ima zlih i dobrih ustasa?

Link to comment

Ima jedan zli ustaša (Dean Aćimović) i cirka dva dobra partizana - jedan Hrvat (Mustafa Nadarević) i jedan Jevrej (mislim da se glumac zove Filip Nola).Nego, ko vam je najdijaboličniji među partizanima?Kandidati:- jednooki koji govori ekavicom (Božidar Alić)- Crnogorac (Predrag Vušović)- komesar Miloš (Milan Pleština)- partizanka sa kikama i napadima ludila (Nives Ivanković)- partizanka iz cirkusa (ne znam koja je glumica)- Vujo iz Šipova (Danko Ljuština)

Link to comment
video sam 30 sekundi filma, i naleteo na scenu u kojoj neki odvratni ustasa ubija plemenitog domobrana...sta, u filmu ima zlih i dobrih ustasa?
ma mani 30 sekundi, spucaj kokice, mazni koka kolu od 2 litra, zavali se i uživaj - film redefiniše zabavu. A i poučan je. :fantom:PS moj favorit je, kako rekoh, onaj zli jednooki partizan :Hail:mada ga u stopu ga prati psihotična partizanka (to je valjda ona što komentariše želju partizana da jebavaju samo ustaške ribe - vrhunac subverzije na gledaoca pošto se sugeriše da su ustaške ribe lepe, fine, dobro mirišu a partizanke zarasla čudovišta koja niko ni motkom neće da pipne) :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...