Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

4 minutes ago, Ras said:

 

 

Vatrene ulice su došle u vreme kada je WH imao nekoliko odličnih filmova, koje sam voleo i kada sam ga odgledao  nije mi bilo uopšte jasno šta sam to gledao? Možda Briljantin za posttinejdž uzrast? Prilikom drugog gledanja, jedno 25 godina kasnije, bio sam manje strog, ali i dalje nemam dobro mišljenje- neuspešna stilizacija.

pa to, imao je pre vutrenih ulica i hard times, i long riderse, i juznjacku.  i onda izbaci drajv pre drajva.

Link to comment
11 hours ago, Ras said:

 

 

Vatrene ulice su došle u vreme kada je WH imao nekoliko odličnih filmova, koje sam voleo i kada sam ga odgledao  nije mi bilo uopšte jasno šta sam to gledao? Možda Briljantin za posttinejdž uzrast? Prilikom drugog gledanja, jedno 25 godina kasnije, bio sam manje strog, ali i dalje nemam dobro mišljenje- neuspešna stilizacija.

vatrene ulice pate ponajviše od lošeg glumca, tj. michael pare je nedovoljno "jak" da nosi film, nije ni čudo da je ostao zarobljen u B produkciji

Link to comment
10 hours ago, Moća said:

Bohemian rhapsody
Steta moralo je ovo mnogo bolje.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Meni je skoro mockumentary.

Ali kad bih pravio guilty-pleasure listu  bio bi pri vrhu.Hteo sam ponovo da pustim iz početka.Muzika Kvina, mrRobot sa kljovama spopada konobare i kamionžije ,ma pravi urnebes

Link to comment
10 hours ago, MocaVukotic said:

vatrene ulice pate ponajviše od lošeg glumca, tj. michael pare je nedovoljno "jak" da nosi film, nije ni čudo da je ostao zarobljen u B produkciji

 

+1 

 

Skoro bio na tv-u, slucajno naletim i bas to pomislim, fali tu neka veca faca. Ne znam ko bi bio bolji iz tog vremena, mozda Michael Biehn, ali to bi previse licilo na Terminatora :D ili Don Johnson. Da se danas snima, Gosling naravno :fantom:

 

dodao bih i da je scenario mogao biti bolji, tj. neki detalji i resenja su prenaivni cak i za nesto sto u podnaslovu ima "rnr fable". 

Link to comment
On 17.2.2019. at 11:08, Frank Pembleton said:

On je meni jedan od najboljih ikada, čisto emotivno, Vatrene ulice gledao jedno 15-ak puta u bioskopu 20. Oktobar...

 

 

Isto u Oktobru, ali samo jedanput, vodili nas sa školom...  biggrin88k2t.gif

 

Čak i kao detetu film mi se doimao kao neka RNR bajka, sama priča je bila dosta naivna, a i generalno nikad nisam voleo muzikle. Sem po Dajani Lejn, filma se sećam i po tome što su me druga deca u povratku zezala da ih podsećam na Defoov karakter, valjda se Gavran zvao, ili tako nešto...

 

Uglavnom, čudan je to bio period, dosta mjuzika i muzički orjentisanih filmova - Koton Klab (isto nas vodili, isto bila Dajana Lejn - bleda), Apsolutni Početnici... 

 

 

 

Sem (možda) Koton Klaba dosta kilavi filmovi, ali zato muzička podloga nije bila loša, pogotovo za Početnike...

 

Spoiler

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...