Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

the nice guys  trenutno ima bezobrazno visoku imbd-ocenu koju ni izbliza ne zaslužuje.

bez obzira na pristojnu količinu mana (neubedljivo rešene likove, glumu na nivou qrcobolje, stoput viđen trilerski zaplet, mestimično potrošene štosove koji se dosledno ponavljaju itd, itd), ja ću ipak predložiti ovaj film za gledanje kao vid 1 neobavezujuće zabave.

dužan sam još da odam priznanje plastičaru koji je obradio facu Kim Basinger!  videvši ljupku Kim, na par minuta sam se prepustio teškom sažaljevanju 8 godina mlađe nesrećnice po imenu Meg Ryan (da ne bude zabune, za razliku od Kim, Meg se ne pojavljuje u filmu).

 

6.65/10

gledali

zabava za familiju, film za sve generacije

Link to comment

Meni je The Nice Guys jedan od najgorih filmova koje sam gledao u skorije vreme. Jedino sta u filmu valja je Rajan Gosling i to ne zbog Drive bajasa. Ostalo je bas lose. I inace mi Sjen Blek ide na onu stvar (kurac) vec neko vreme (sindrom Gaj Rici). 

Link to comment

Meni je The Nice Guys jedan od najgorih filmova koje sam gledao u skorije vreme. Jedino sta u filmu valja je Rajan Gosling i to ne zbog Drive bajasa. Ostalo je bas lose. I inace mi Sjen Blek ide na onu stvar (kurac) vec neko vreme (sindrom Gaj Rici). 

 

Ma, ti se ložiš na Goyerova sranja samo zato što bi da furaš besmislicu o odnosu Marvela i DC comica...

 

A, poređenje Shanea Blacka sa Guyom Richijem dovoljno govori samo po sebi. Ne bih te mučio da ga razvijaš obzirom da znam da se razgovor sa tobom svodi na tvoje bekstvo iz ozbiljnije priče i šmekerske doskočice meni, koje posle čitam na drugim topicima na drugom PDF-u. Kada si jedino u stanju da pišeš ultralukave provokacije, ali nisi u stanju ni da stojiš iza njih...

 

Zapravo, ako ti iko ozbiljno odgovori, ispada budala koju si ultrauspešno naložio...

Edited by Ajant23
Link to comment

gone girl, je li gledo neko? cini mi se da niko nije ni spomenuo film i da je prosao potpuno nezapazeno. steta, prilicno dobar film.

:)

 

Dapače™ da je odgledano. Mnogi su ga verovatno odbacili zbog Afleka iako je sasvim pristojan film.

Link to comment

ne secam se kakav je hajp bio. sada cu da vidim da li postoji poseban topic sa tim filmom. 

 

edit: nema ovog topica. izgleda da sam se ja nesto zajebao.

Edited by hoffnung
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...