May 13May 13 vidim plakat dolaze empire of the sun, a podseti me i ovaj mgmt gore, koji sam saker za ove dečije himnice
May 14May 14 i have a weakness for waltzes, i'm a sucker for sad songs.i dalje. moglo je i na melodije za dobro vece.
Create an account or sign in to comment