May 1May 1 4 hours ago, Klara said:pratim, podizem, hvala na podsecanju i srecan praznik =)setio sam se juce, dok je isla jedna druga pesma od calexica, u meni omiljenoj kafani. dva puta sam ih gledao. onomad na kalisu, koncerta se secam, tu i tamo, jer je bilo neko odurno, toplo pivo na sanku (to je jako tuzno, po mene, mislim).ali zato je u zagrebackom pauku bio spektakl.
May 1May 1 Iskoci mi ovo i rekoh, aj da pustim, nisam odavno i obratim paznju na krupne kadrove publike, mozemo videti Kristijan Amanpur, Brajana Meja i Brajana Adamsa Ludi Dzindzer Bejker kida, a ni Dzek Brus nije los
Create an account or sign in to comment