Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

imam jako velik problem sa slušanjem albuma, u nedostatku vremena i muzičkim potrebama retko kada mogu da poslušam album kako treba. tako da neke albume "slušam" i po pet puta pa iz nekog puta i dopru do mene. Par dana sam bio bez valjanog interneta pa sam bolje poslušao neke foldere koji mi se valjaju po kompu.
Nick Walters - Active Imagination mi se dopao i pri prvom slušanju, ali posle drugog još više. Sjajna konekcija muzičara, prenose vajb međusobno i voze ga bez praznog hoda.
a3832269135_10.jpg

 

Sefi Zisling - Expanse
a3686575027_10.jpg

Album skinuo zbog numere Sky Sings koja se vrtela po radio stanicama. Korektan album na nivou tog singla, ne ide dublje a nema ni izleta u plitku krajnost.

Angel Bat Dawid - The Oracle
a2808259986_10.jpg

 

Black Classical material.
Fenomenalno. Nadam se da je hajp neće sjebati u budućem radu. 

Junius Paul - Ism
a1687092525_10.jpg

Ras je posle slušanja izneo konfuziju tj. nezadovoljstvo albumom, pa evo i odgovora posle drugog slušanja. Ovo jednostavno nije materijal za album. ovo je moglo da se nazove kao materijal sa seški ili nešto slično. Zvuči kao beat tape hip hop producenta - sviranje po zadatim temama. Ima lepih numera ali bez kompaktnosti i selekcije nekako zvuči kao waste material. Žao mi je što se Junius nije strpeo ili što ga neko nije poveo drugim putem, odličan je muzičar, vredan i aktivan u mnogo projekata. Na house pločama možete naći njegovo ime :) Juniuse, nazad na live svirke i smisli ceo album da kida kao ova numera:
 



Damon Locks

a3804522572_10.jpg

Ima novi materijal ali ja sam iskoristio vreme bez interneta za uživanje u starom. Još jedan Black Classical. Zanimljiv kombo vokala. Lepo. Slušaće se još.

Novi Shabaka

History_Shabaka%20Ancestors.jpg

Dobar. Ja bih to drugačije. Al ne znam. Ovo da neko uzme da prearanžira i uradi u drugačijoj produkciji bilo bi BOMBA. Mislim da Shabaka treba da radi sa International Anthem ekipom ubuduće. Toliko.

Emil Richards & The Microtonal Blues Band - Journey To Bliss
R-2100426-1308780625.jpeg.jpg

Ovo već slušam po hiljaditi put. Ako mi neko ponudi da napravi narkotik po mom izboru ja bih voleo da mi naprave da osećam svet oko sebe poput ovog albuma.
Nije vrhunski album, dosta je tu varijacija na temu ali tih par tema i vajb su droga koju želim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...