Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jesam baš, vrhunska udobnost, lepo leži, a može i dobro da povuče, sad kad nema renea mogu da kažem da sam ga terao 180kmh, i cepa to bez problema. blinka mi upozorenje za mali servis(drugi) za 10 dana pa ću znati i koliko su skupi na servisima

 

pre neki dan je na cajgeru bilo 20.000km

:ss1:

 

ozbiljna mana je crna metalik boja, bukvalno je prljav sat vremena posle pranja

 

al kad ga operem blista

E pa super :) interesantno da ga ovde ne vidjam na putu, verovatno sto Nisan uvek nudi bolje uslove za kupovinu od Renoa. Koliko trosi, majke ti?¿

Link to comment

oko 7l po gradu, na putu malo preko 6l

ima neke savete za eco vožnju pa te ocenjuje u tri kategorije ubrzanje, predikciju, i još nešto pa te oceni. trenutno mi je na 70/100

:fantom:

  • +1 2
Link to comment
On 9.10.2022. at 23:10, jms_uk said:

Prvi od tri rentakara tokom ove posete (neki promo, inace bih uzeo jedan), AVIS na aerodromu.

c81a5b3dddb7d11d0b7522fd1866b048.jpg

Bukirao C grupu (velicine Ford Fiesta), dobio ovo (mozda jer imam President’s Club status, a mozda mi se samo posrecilo). Interesantno je da je dizel sa manualnim menjacem.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

10 hours ago, jms_uk said:

Auto br. 2 - Sixt, isto aerodrom.

74d33a6ff95164c7b3335b3a4c18fc3e.jpg
41c7e5a7245eea8ba7d190dce222d3d8.jpg

A4, 3.5TDI, automatik

Fino ide, odlicna integracija za apple car play, za razliku od novih VW, koji imaju samo USB-C, ima i jedan USB-A port, za nas sa starijim telefonima.

Vracam ga sutra, pa opet AVIS, do nedelje.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

Ništa, još Fiestu da ti daju da te želja mine :fantom:

 

8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

oko 7l po gradu, na putu malo preko 6l

ima neke savete za eco vožnju pa te ocenjuje u tri kategorije ubrzanje, predikciju, i još nešto pa te oceni. trenutno mi je na 70/100

:fantom:

 

Voziš benzinca?

Link to comment
4 minutes ago, Ras said:

 

 

Ništa, još Fiestu da ti daju da te želja mine :fantom:

 

taman da se rokne

:vesala2:

4 minutes ago, Ras said:

Voziš benzinca?

yap

1300cm3/140ks

  • -1 1
Link to comment

Fiat Bravo 1.4 benzin 90ks, 2011. godiste. Uvezao za prodaju ali nisam video da nema klimu pa ga registrovao jer ce tesko ici prodaja, mada mi nije prvi put da mi se to desava pa ce se prodati i ovaj.

 

Inace sasvim korektan auto za relativno male pare, jedino je motor tromiji ali za normalnu voznju dovoljan. 

IMG-20221013-WA0001.jpg

  • +1 2
Link to comment
On 6.9.2022. at 20:14, Peter Fan said:

Nisi napisao koje je godiste.

 

Ja sam nesto bio kontao da uzem auto da ga drzim u Srbiji kad dodjemo na godisnji, iako se realno ne isplati. Imam odlicno iskustvo sa rentanjem Opela (obicno Corse, ali i par puta Astra) a ovaj tvoj stvarno dobro izgleda. Doduse, sa 170 hiljada km bas bih morao da razmislim vrijedi li te pare.

 

e, pade mi na pamet. za drugaricu koja svaka dva meseca dolazi iz berlina ovamo na nedelju dana. živi tamo, ima dvojno državljanstvo, mislio sam da joj predložim da kupi nešto tamo, registruje i drži ovde, da se ne cima sa rent a karom. kakve su procedure, da znam da li da joj predložim?

Link to comment

pa ugl vozim male automobile, posto cesto rentam a stipsa sam, i misljenja sam da je fijesta svakako najvoziviji mali auto, za dve klase ispred korse, za tri ispred punta a za klasu ispred fabije i poloa

  • +1 2
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

pa ugl vozim male automobile, posto cesto rentam a stipsa sam, i misljenja sam da je fijesta svakako najvoziviji mali auto, za dve klase ispred korse, za tri ispred punta a za klasu ispred fabije i poloa

gde vidis tu clia?

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

gde vidis tu clia?

hm, bolji od korse mozda ipak gori od poloa, tako bih ga nekako pozicionirao.

 

e da, i20 hjundara se isto fino vozi koliko se secam.

Link to comment
57 minutes ago, Milošica said:

Fiesta je mozda najbolji mali na trzistu.

Ne baš! Ostala je pomalo zaglavljena u prošlosti, jer su svi automobili u klasi porasli i šiju je u dostupnom prostoru.

 

Edit: Izgleda da sam stekao pogrešno uverenje. U okviru je klase, neki su bolje organizovali prostor, neki lošije, ali Fiestu sam neopravdano oklevetao, pa se izvinjavam!

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...