Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

On 25.12.2022. at 20:00, Zli Gli said:

Znaci jos jedan tajkun na forumu, cim uzima rentakar i to novo auto

Nov nije sigurno jer je prestao da se pravi u avgustu 2021. Inače probao sam ga malo i nije u vožnji bio loš. 

Link to comment

e, ap dejt, avto uopste nije rdjav, ide stvarno ko zvrk i unutra je poprilicno utegnut iako je preso 90k.

jes dosta alternativno lep sto se tice dizajna, ko da ga je slepi rus dizajnirao, al jebesga.

  • +1 1
Link to comment

e da, potrosnja je zasad mozda i najbolja na nekom automobilu kad pricamo o grackoj voznji, koju sam ikad iskusio.

zeldi je pa dosta fino povuce, ali ozbiljno ko neki veci upaljac.

  • +1 3
Link to comment
On 1.1.2023. at 21:38, ToniAdams said:

e da, potrosnja je zasad mozda i najbolja na nekom automobilu kad pricamo o grackoj voznji, koju sam ikad iskusio.

zeldi je pa dosta fino povuce, ali ozbiljno ko neki veci upaljac.

Nisam video, da li je dizelaš ili benzinac? Ja sam pre par godina probao benzinca i prijatno me je iznenadio. Na papiru mala snaga, ali auto je lakši od svih i iznenađujuće elastičan. 

Link to comment
49 minutes ago, nesha taxista said:

Nisam video, da li je dizelaš ili benzinac? Ja sam pre par godina probao benzinca i prijatno me je iznenadio. Na papiru mala snaga, ali auto je lakši od svih i iznenađujuće elastičan. 

dizel, bas je potentan sto bi se reklo, a zaista ne pamtim da sam vozio auto koji manje trosi.

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

dizel, bas je potentan sto bi se reklo, a zaista ne pamtim da sam vozio auto koji manje trosi.

 

Kilaža ga vadi, samo 1100. Uz jak obrtni momenat lepo ide i na jako malim obrtajima. 

Tu mi se recimo nikako nije dopalo što nema podno grejanje za zadnju klupu što mislim da svi sad imaju. To znači da se mora napred jako ugrejati, a onda vozaču nije baš prijatno. Naravno ako nazad nema nikog onda nije problem. 

Ali zgodno je što je malo viši od puta pa će teže negde nasesti, ogibljenje lepo upija i sve u svemu vožnja njime mi je bila prijatnija nego recimo u Škodi Skali. Dosta je i komotan unutra. Nažalost motor se prilično čuje, čak i benzinski, a i zvuk vrata kad se zatvore je baš onako metalni, kako da kažem. Na dihtovanju i oplatama su baš vidno štedeli. 

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, bags said:

Citroen Cactus - najgori auto sto sma vozio.

 

Jedino sto su sedista napred bas udobna.

Šta mu tačno zameraš?

  • +1 1
Link to comment

@nesha taxista@desboj

 

- najvise los motor 1,2 benzinac sa 82 ks. To nije smelo da izadje u serijsku prozvodnju. Cak i najmanje brdo na autoputu je izazov i moras da ides dole u trecu. Nikad nisam vozio nepokretniji auto.

 

- osnovne komande se ne vide na ekranu kad je suncano 

 

- zadnja sedista niza od prednjih pa je uzasno za decu. Bukvalno nista ne vide.

 

- gepek izuzetno neprakticno izrezan

 

Za pohvalu su stvarno preudobna sedista napred i dobar klima uredjaj.

 

 

Edited by bags
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...