Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

20 minutes ago, djeneralche said:

Zar taj Cactus nije lifestyle auto napravljen na C3 platformi a deluje da je veci tj da je C4? I cena mu je kao za C4, bas zbog marketinga.

Otprilike tako. Ime sugeriše nešto drugo, ali tek nedavno sam pogledao dimenzije tog Cactusa i iznenadio se da je zapravo manji od C4.

  • +1 1
Link to comment
On 9.1.2023. at 13:59, Vapad said:

stvarno mi je nekako nesigurno da ne vidim temperaturu, ali generalno ok auto. Videćemo za koju godinu.

Što se temperature tiče savetujem ti da kupiš neku od onih malih dijagnostika koje se kače na obd i onda pomoću blututa imaš prikaz na telefonu. Nađeš na google play aplikaciju, ima ih više. Ja recimo imam Torque. Onda ćeš videti tačnu temperaturu motora u stepen, a i još neke korisne stvari. Ne bi trebalo da košta više od 2 - 3 hiljade dinara.

To godište bi trebalo da još može tako, 2018. i mlađi ne jer je Stelantis posle promenio ulaz. 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, nesha taxista said:

Što se temperature tiče savetujem ti da kupiš neku od onih malih dijagnostika koje se kače na obd i onda pomoću blututa imaš prikaz na telefonu. Nađeš na google play aplikaciju, ima ih više. Ja recimo imam Torque. Onda ćeš videti tačnu temperaturu motora u stepen, a i još neke korisne stvari. Ne bi trebalo da košta više od 2 - 3 hiljade dinara.

To godište bi trebalo da još može tako, 2018. i mlađi ne jer je Stelantis posle promenio ulaz. 

 

 

 

Hvala na savetu Nesho, imam neku BT i koštala je oko 1500, skino Torque, povezao i radio sa devojkinim C4, a na ovom novom nisam jer nešto mora da se plastika skida, otkačinje, mada kako vreme prolazi, možda ću i to uraditi :)

Link to comment

Firmin kombi Citroen Jumpy 2019. godiste, 1.5dci. Ne znam jel limitiran na 148km/h ali ne moze da navuce preko toga, a deluje mi i da mu je turbina prigusena ili nekako iskljucena jer bas lose vuce u nizim obrtajima, mozda sve to jer je tezak dve tone. Mada za nemacki autoput do posla i nazad je ok. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

Firmin kombi Citroen Jumpy 2019. godiste, 1.5dci. Ne znam jel limitiran na 148km/h ali ne moze da navuce preko toga, a deluje mi i da mu je turbina prigusena ili nekako iskljucena jer bas lose vuce u nizim obrtajima, mozda sve to jer je tezak dve tone. Mada za nemacki autoput do posla i nazad je ok. 

 

Zaprljan protokomer, gotovo izvesno. Postoji sprej za ciscenje..10-15 minuta posla.

Link to comment

S obzirom kako neke kolege voze, ne bi me cudilo da je gazda namerno nesto minirao da ne ide kako moze, mada ima skoro 2 tone na nejaki 1.5 sa 100 i kusur konja, mozda je to to

Link to comment
On 13.1.2023. at 14:16, Zli Gli said:

Firmin kombi Citroen Jumpy 2019. godiste, 1.5dci. Ne znam jel limitiran na 148km/h ali ne moze da navuce preko toga, a deluje mi i da mu je turbina prigusena ili nekako iskljucena jer bas lose vuce u nizim obrtajima, mozda sve to jer je tezak dve tone. Mada za nemacki autoput do posla i nazad je ok. 

1.5 Blue HDI

za izbegavanje

  • +1 2
Link to comment

Drug kupio novi auto, neki Hyundai Bayon, sta god to bilo. Pre toga me cimao da mu nadjem nesto mlado sa malo km u Svajcarskoj ali je odustao i od Captura i Pezoa 2008/3008 i nasao ovaj u salonu.

 

1.4 benzin, 100 konja, izgleda moderno i sve je to lepo ali meni nekako gej + otprilike ovo ne vozi niko u Srbiji niti je iko cuo za Hjundai fakin Bajon. Mada je covek streber, nije bilo ni realno duzme neki fau ve tedei i slicno nego ovako neku egzotiku. Mislim da je bio 18500e plus neki dodaci, valjda oko 19 na kraju. 

 

IMG-2c5071465976d06d2b8c1bb98ca8c2ef-V.jpg

IMG-8f68d721603ab186e400ee6aced16434-V.jpg

IMG-f388e84de6faf284fb0a5b4f0326fd8a-V.jpg

Edited by Zli Gli
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...