Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

kako se uzme

 

voleo bih da vidim ponašanje junaka ili junakinje koju otme tadašnji bog i batina

 

 

Daj bre

 

sta je sledece, da snimamo po njenom zivotu "Evitu 2"?  Naivna Ceca, jebe nas u mozak vec trideset godina, i ona i njeni jebaci.

Edited by Caligula
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sigurno da ima nešto istine svemu što joj se stavlja na vrat al meni ona ok a i volim da čujem, realno najbolje pesme ima, neizbežna na nekim slavljima, svadbama

Link to comment

Sigurno da ima nešto istine svemu što joj se stavlja na vrat al meni ona ok a i volim da čujem, realno najbolje pesme ima, neizbežna na nekim slavljima, svadbama

Kad ja slavim, vrlo je izbežna, ne volem™ ni da je čujem, ni da je vidim... A ako neko pusti njeno kreštanje u mom prisustviu, to je obično znak da je vreme da sa tom osobom smanjim druženje...

 

Isključiv sam po jako malo pitanja, ali ovo je definitivno stvar oko koje nemam želju ni da razmislim, vredi li probati nastavak druženja...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Daj bre

 

sta je sledece, da snimamo po njenom zivotu "Evitu 2"?  Naivna Ceca, jebe nas u mozak vec trideset godina, i ona i njeni jebaci.

 

A počinje polako i njen  mafijaški okot

Link to comment

А за време комаданта песме су писане и прво њој ношене на преглед па тек ако она одбаци може да се даје даље.

Link to comment

Kad ja slavim, vrlo je izbežna, ne volem ni da je čujem, ni da je vidim... A ako neko pusti njeno kreštanje u mom prisustviu, to je obično znak da je vreme da sa tom osobom smanjim druženje...

 

Isključiv sam po jako malo pitanja, ali ovo je definitivno stvar oko koje nemam želju ni da razmislim, vredi li probati nastavak druženja...

 

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Isto.... Stvar koja ukazuje da su razlike nepomirljive, kraj priče
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...