Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

+1. dečko napravio svoj predlog, nije baš da ima moć da na silu izmeni simbole

Plus ja ovo vise vidim kao umetnicki projekat nego kao ozbiljnu inicijativu za promenu simbola.

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne treba da se pravdaš, samo nemoj da izigravaš nekog nadmenog kabadahiju koji je kao strašan baja pa propisuje ko će šta da piše ili ne.

 

I da, baš me zabole stojko da li ti primaš pritužbe ili ne.

 

zabole i mene koji deo tela tebe zaboli, molba se odbacuje i to ti je realnost baki

 

sad mozes da nastavis zagovaranje istrebljivanja nepozeljnih maloletnih elemenata iz drustva, to ti je put na ontopik

Link to comment

zabole i mene koji deo tela tebe zaboli, molba se odbacuje i to ti je realnost baki

 

sad mozes da nastavis zagovaranje istrebljivanja nepozeljnih maloletnih elemenata iz drustva, to ti je put na ontopik

Dripčino, to "to ti je realnost baki" i molba se odbacuje, možeš da upotrebljavaš u komunikaciji sa svojim roditeljima i ostalom familijom. I sad odjebi, kao i svaki drugi džiber i dripac.

Link to comment

sve je naravno tacno i sramotno, samo mi nije jasno u kom to svemiru noz u grudi ne bi bio okarakterisan ko pokusaj ubistva.

 

Jasna je sugestija: muškarce u Srbiji ne smeš da bodeš nožem, dok žene smeš.

 

Ilustracija neprimereno lakih kazni za nasilje u porodici bila bi sasvim efektna u samo prva dva primera. Poređenje sa kaznom za pokušaj ubistva u trećem primeru je apsolutni debilizam.

Link to comment

sve je naravno tacno i sramotno, samo mi nije jasno u kom to svemiru noz u grudi ne bi bio okarakterisan ko pokusaj ubistva.

Mislim ni u jednom. Nož u grudi je uvek pokušaj ubistva. Ali, najjači su mi veštaci u Srbiji šta sve kvalifikuju kao lake telesne povrede. :cry:

Link to comment

Jasna je sugestija: muškarce u Srbiji ne smeš da bodeš nožem, dok žene smeš.

 

Ilustracija neprimereno lakih kazni za nasilje u porodici bila bi sasvim efektna u samo prva dva primera. Poređenje sa kaznom za pokušaj ubistva u trećem primeru je apsolutni debilizam.

to sam bas danas napisao na fejsi.

Link to comment

Pa šutiranje u usta nije a davljenje moze da bude a ne mora, zavisi od intenziteta i trajanja.

 

Ako su se razveli a nemaju decu to nije nasiljemu porodici po kz

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...