Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno, sve zajedno daje jezivu sliku...

 

I samo potcrđuje onaj tvoj odličan post o nešem društvu...

 

Dodao bih još par stvari, ali me BM slučaj opominje da forum čitaju razni...

 

Pazite se, neke osobe su imale problema zbog pissnja o dro-ovim slučajevima, ovde...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

zena je kriva, ziva ili mrtva, zakljuchavajte dakle. srbima je, i neobrazovanim i preobrazovanim, potrebno vreme propagacije od cirka 3 dana, da na ovaj ili onaj nachin dodju do tog zakljuchka u svim sluchajevima koji postoje. zali boze bachenog dvadesetog veka, za sve nas :(

Link to comment

zena je kriva, ziva ili mrtva, zakljuchavajte dakle. srbima je, i neobrazovanim i preobrazovanim, potrebno vreme propagacije od cirka 3 dana, da na ovaj ili onaj nachin dodju do tog zakljuchka u svim sluchajevima koji postoje. zali boze bachenog dvadesetog veka, za sve nas :(

mora tako da bi ovi poput autora gornjeg teksta mogli da budu to što jesu.

 

kakav jeziv lik. 

Link to comment

Otkud ta potreba da se sve relativizuje? Zasto?

 

Da li ima neka knjiga o tome? Malo je nesto pomenuo Halvard juce, ali neko ozbiljno stivo ako neko zna?

nema tu nikakve potrebe za relativizacijom, ovo je samo nacin da se plasira teza da je zena kriva sto je ovaj monstrum ubio nju i decu.

Link to comment

Na srecu, komentari su izgleda listom negativni. Malo se presao Zoki sa ovim tekstom, ali odlicno sto je pokazao i onima sa jeftinijim ulaznicama kuda vodi njegova "skola misljenja".

Link to comment

mora tako da bi ovi poput autora gornjeg teksta mogli da budu to što jesu.

 

kakav jeziv lik. 

jebote oni su svi krlo samo distribuirani po svim pozicijama spektra, vishe zli, manje zli. dal ima majkumu neki trenutak da chovek kaze sebi sve i da imam mishljenje o ovome necu da ga kazem. ili ne sad, ili ne nikad. kad je dovoljno strashno da chovek reshi da se ne eksponira ipak i po tom pitanju? nikad? :blink:

 

i josh medeja. mama vidi me, chitao sam <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma on mi je nebitan kao fenomen. Fenomen mi je kako je ovo izašlo tu gde je izašlo. To mi govori mnogo više od njega samog. 

shta ti je fenomen. on je njihov chovek za to. nema fenomena uopshte.

 

radi na gumb.

Edited by gospa buba
Link to comment

shta ti je fenomen. on je njihov chovek za to. nema fenomena uopshte.

 

pa upravo to je fenomen. 

 

Mada ko zna, možda postoji neki povoljniji snimak tog ubistva sopstvenog deteta. I bivše žene naravno.

Edited by MancMellow
Link to comment

pa upravo to je fenomen. 

 

Mada ko zna, možda postoji neki povoljniji snimak tog ubistva sopstvenog deteta. I bivše žene naravno.

cuti zivotati. zamisli da i nesrecno zaljubljeni krenu npr tako da se razvaljuju od ubistava.

a oni ni ne moraju do centra za socijalni rad ni u zakintose, sve mogu na lokalu da zavrshe -_-

 

jer ne moze chovek da podnese tolike terore protivu sebe.

 

 

 

dr zi je ne znam shta je. a sad ne smem ni da kazem, ne da radisha <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma on mi je nebitan kao fenomen. Fenomen mi je kako je ovo izašlo tu gde je izašlo. To mi govori mnogo više od njega samog. 

 

Svrati na No comment topik i pogledaj šta je izašlo na RTS.

 

Srbija je objavila rat svojoj ženskoj populaciji, ja ne znam kako drugačije da tumačim sve ovo.

Link to comment

Svrati na No comment topik i pogledaj šta je izašlo na RTS.

 

Srbija je objavila rat svojoj ženskoj populaciji, ja ne znam kako drugačije da tumačim sve ovo.

 

video. no comment. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...