Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Sam si sebi odgovorio - nemamo pojma šta su ovi konkretno hteli. Sa druge strane, nisu ni dobili blanko ček da urade šta hoće.

Ajde videcemo...

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja se slazem s veljom. nek stoje kako stoje, ni to sto imaju nisu zasluzili al kad je vec tamo, neka ga. ako nemci zele da to odrzavaju, nek posalju par ljudi s vremena na vreme da opleve i pokose okolo i cao. 

 

a ako im je vec do obelezavanja, nema problema, nek prvo obeleze sve sto treba obeleziti na svojoj i eu teritoriji. pa kad se u dahau (i drugde), nedaleko od spomen ploce zrtvama postavi nadgrobna ploca nacistima izginulim tokom saveznicog oslobadjanja logora, zarad obelezavanja, naravno, onda nek dodju do nas pa da razmotrimo tu mogucnost. do tad - pas mater. 

 

edit - zasto ovo kazem? zato sto buducnost te ploce nece zavisiti od namera postavljaca i vrlo je velika verovatnoca da ce to postati jos jedno mesto okupljanja neonaci sljama, i to tik uz spomenike nevinih zrtava. jebiga, to ne treba dozvoliti. 

Edited by adam
Link to comment

Slaba ti je poenta sa ss čuvarom Dahaua, daj odma da pređemo na Hitlera.

pa nije. ako imas masovnu grobnicu, ne moras pored nje postavljati plocu dzelatima. 

Link to comment

Ma ne vidim uopšte problem da se kaže necima: Stalo vam je da obeližite? Prenesite ih u Nemačku i to je to. Učinićemo sve što treba da da vam olakšamo to...

 

....shit has hit the fan...

+10000

i to đuture

mora se postaviti granica.jebo političku korektnost.

Link to comment

+10000

i to đuture

mora se postaviti granica.jebo političku korektnost.

 

odlicno. to bi bio bas pogodan presedan kada se recimo na kosovu ili u hrvatskoj povede bilo kakva prica o srpskim grobljima, jedva bi docekali da to iskoriste kao odgovor, prenesite ih u srbiju i to je to, jer tako i vi radite

 

klikni i ti na link koji sam postavio pa vidi kako su to uradili britanci sa zemnim ostacima pilota luftvafea a nemoj neko da prica da se britanci u londonu recimo nisu napatili sa akcijama luftvafea na britanskom nebu

Edited by Pontijak
Link to comment

Da, isto su obicna civilna groblja i sahranjeni pripadnici vojske koja je streljala decu na tom istom mestu.

Edited by IndridCold
Link to comment

Da, isto su obicna civilna groblja i sahranjeni pripadnici vojske koji su streljali decu.

 

rec je o tome da groblja poginulih pilota luftvafea imaju svoja grobna obelezja na britanskim grobljima, aman, dopusti da su i britancima bila prirasla srcu njihova poginula deca u bombardovanjima pa opet nisu pustili da se ta grobna mesta zakorove a i nisu porucili nemcima da ako im se ne svidja mogu da ih nose u nemacku

Link to comment

Pa mešaš stvari. Nismo MI pokrenuli priču da se oni presele. Nego Nemačka traži da se promeni status groblja.

To kao prvo. A kao drugo bez veze je da izjednačavaš Vermaht i srbe na Kosovu...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Pa mešaš stvari. Nismo MI pokrenuli priču da se oni presele. Nego Nemačka traži da se promeni status groblja.

To kao prvo. A kao drugo bez veze je da izjednačavaš Vermaht i srbe na Kosovu...

 

....shit has hit the fan...

+1

ovi u hrvatskoj su vec nesto sasvim drugo i oni mogu u isti kos sa npr. oslobodiocima kragujevca

Link to comment

Pa mešaš stvari. Nismo MI pokrenuli priču da se oni presele. Nego Nemačka traži da se promeni status groblja.

To kao prvo. A kao drugo bez veze je da izjednačavaš Vermaht i srbe na Kosovu...

 

....shit has hit the fan...

 

ne izjednacavam ja bilo sta nego samo podsecam do kakvih ishodista mogu da dovedu kurcenja i kurobecanja tog tipa koji se ovde predlaze, ako vam se ne svidja a vi ih iskopajte i nosite u nemacku. mislim da kurcenja i kurobecanja tog tipa ostavimo ministru spoljnih poslova ivici dacicu jer je to njegov vrhusnki domet kako se vodi diplomatija narocito za unutrasnju upotrebu

 

razz je napisao sasvim razuman post na tu temu na prethodnoj stranici

Edited by Pontijak
Link to comment

+1

ovi u hrvatskoj su vec nesto sasvim drugo i oni mogu u isti kos sa npr. oslobodiocima kragujevca

Jbaga sad...

@pontijak

Pa nije kurobecanje ako druga strana traži nešto što je tebi neprihvatljivo.

Lepo odgovoriš i to je to....

A nešto ne vidim da je nekome trebalo ovo da na groblju u Peći olupa i izlomi grob mog dede...

Link to comment

@pontijak

Pa nije kurobecanje ako druga strana traži nešto što je tebi neprihvatljivo.

Lepo odgovoriš i to je to....

A nešto ne vidim da je nekome trebalo ovo da na groblju u Peći olupa i izlomi grob mog dede...

 

pa odgovara se diplomatski i pregovara i trazi nego resenje koje ce zadovoljiti obe strane i taj proces moze da potraje a ne s neba pa u rebra nece biti po vasem pa ako vam se ne svidja nosite ih kuci, samo cekam kada ce sva petorica vulina horski to da poruce nemcima

Edited by Pontijak
Link to comment

Jbaga sad...

@pontijak

Pa nije kurobecanje ako druga strana traži nešto što je tebi neprihvatljivo.

Lepo odgovoriš i to je to....

A nešto ne vidim da je nekome trebalo ovo da na groblju u Peći olupa i izlomi grob mog dede...

Ne treba da spuštaš stvar na individualni nivo, ovde se radi o opštim stvarima a to je da neko ima obeležen grob, 1 civilizacijska tekovina™.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...