Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    959

  • Filozof manijak

    903

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako neko muči životinja treba da bude kažnjen od strane države.pošto država ne štiti životinje onda zašto ne bi neko dobrovoljno udruženje polomilo mučitelja?kod takvih samo strah pomaže.

ili građansko privođenje.može i to.no ne treba se baviti finesama tipa da li je upotrebljena preterana sila nad smradovima koji npr stavljaju petarde psima u usta.

ako se neko uplašio da će se to preliti i na druge smradove koji krše ljudske ili zakone države teško da je to loše.

svedoci smo i da 1 betmen,spajdermen i slični takođe kriju svoj identitet maskama ili kapuljačama i to se gleda sa simpatijama..

Link to comment

pa zato sto je vecini srbskog zivlja, a kao sto si mogao da vidis, i forumasa, sakacenje i ubijanje zivotinja u rangu sa pogresnim parkiranjem, bespravnom gradnjom ili sveranjem u busu.

Link to comment

 

 

...naravno da ne šerifujemo i da ne dajemo sebi za pravo da fizički idemo i obračunavamo se sa ženama ili decom koje su lupile kucu po dupetu. Njih edukujemo da nije lepo postupati sa životinjom onako kako oni ne bi voleli da se postupa sa njima, to je prosta jednačina. Za muškarčine koje šutiraju trudne pse po ulici, seku im šape, uši, glave, stavljaju petarde u anuse... sve znate, nismo mali. Ali hajde da kažem da i njih edukujemo. To im je životna škola jača od Sorbone, izmeni im se psiha posle toga... dakle sve može mirno i normalno osim kad ne može. Pa neka shvati ko kako hoće.

https://www.srbijadanas.com/zabava/ljubimci/voda-levijatana-za-srbija-danas-sve-moze-mirno-sa-muciteljima-zivotinja-osim-kad-ne-moze-2017-02-11

 

- Jedno su deca od tri-četiri godine, drugo magarac od 13-14 godina. Kad vidite da udara, šutira mačku, stavlja joj petardu u d*pe, zavalite mu šamarčinu.

http://www.blic.rs/vesti/beograd/ne-diraj-zivotinje-nadrljaces-zastrasujuca-grupa-istetoviranih-mladica-sa-fantomkama/wl75807

 

:fantom:

 

Ok, ovo ništa ne znači i ovakve stvari se mogu pročitati i na PPP. Kada zaista budu nekoga "edukovali" onda možemo da pričamo da li tako treba, da li je to opasno za društvo i sl. Do tada, smešno je pizdeti zbog nasilja koje se nije desilo, ili likovati nad nasiljem koje se nije desilo.

Link to comment

A koliko ovde medju nama ima vegeterijanaca? Ja jedem mrtve životinje, skoro svaki dan.

 

Maske su problem, opet kažem. I poruka koju takve maske šalju.

 

Univerzum je neprijateljski nastrojen prema nama. I, eto, na ovoj planetici uspevamo da nadjemo nešto mesta za život, gde nas čekaju bolesti, prirodne nesreće i nepogode, besmislena smrt. Zar treba da pridodajemo tome?

 

I zato ja ne odustajem od "Svi da se vole i ljube" jer osim nas samih nema nigde na svetu nikog i ničeg drugog sto će da nas voli i ljubi. 

 

I ne svidja mi se ono što se kosi sa tom smešnom i naivnom i divnom idejom. 

Link to comment

Pa dobro, tebi se nešto ne sviđa, ali to što se tebi nešto ne sviđa meni ili drugima ovde ništa ne znači (nisi ti Aleksandar Vučić). Diskusija se ne vodi tako - meni se ne sviđa ovo, meni se ne sviđa ono. Ovim impotentnim rantovanjem samo pokazuješ svoju nemoć i nedostatak vere u svoja uverenja - tebi je dovoljna jedna slika na internetu da se osetiš ugroženo i razvijaš resantiman.

 

Pusti njih da se slikaju u fantomkama (ili nemoj - ali onda idi da im objasniš šta se tebi ne sviđa, a ne da ovde kenjaš po forumu deset dana), a ti širi ljubav i toleranciju - "neka cveta hiljadu cvetova"

Link to comment

Ok, ovo ništa ne znači i ovakve stvari se mogu pročitati i na PPP. Kada zaista budu nekoga "edukovali" onda možemo da pričamo da li tako treba, da li je to opasno za društvo i sl. Do tada, smešno je pizdeti zbog nasilja koje se nije desilo, ili likovati nad nasiljem koje se nije desilo.

Jok, nije opasno za drustvo da nacisti nekoga edukuju, iz toga samo dobre stvari mogu da se rode.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment

pa zato sto je vecini srbskog zivlja, a kao sto si mogao da vidis, i forumasa, sakacenje i ubijanje zivotinja u rangu sa pogresnim parkiranjem, bespravnom gradnjom ili sveranjem u busu.

 

Ne, nego zato što su ljudima koji su sposobni za to (da "polome" nekog) prava životinja vrlo nisko na listi prioriteta - i to nije nešto za šta su spremni da rizikuju robiju.

Link to comment

Pa dobro, tebi se nešto ne sviđa, ali to što se tebi nešto ne sviđa meni ili drugima ovde ništa ne znači (nisi ti Aleksandar Vučić). Diskusija se ne vodi tako - meni se ne sviđa ovo, meni se ne sviđa ono. Ovim impotentnim rantovanjem samo pokazuješ svoju nemoć i nedostatak vere u svoja uverenja - tebi je dovoljna jedna slika na internetu da se osetiš ugroženo i razvijaš resantiman.

 

Pusti njih da se slikaju u fantomkama (ili nemoj - ali onda idi da im objasniš šta se tebi ne sviđa, a ne da ovde kenjaš po forumu deset dana), a ti širi ljubav i toleranciju - "neka cveta hiljadu cvetova"

Nije baš da ne znam kako se vodi diskusija ali to nije bitno.  Odavno radim na propagiranju tih ideja, ne samo na forumu, i čak imam uspeha, u skladu sa sopstvenim sposobnostima. No znam da ti to ne znači ništa jer me smatraš impotentnim i ne razumeš o čemu pričam.

 

I to je OK jer znam da će na kraju Svi da se vole i ljube.

 

A 'svi' je univerzalni kvantifikator, dakle, čak i ti i ja  

 

:)

Link to comment

Ne vidim ni jedan problem u citiranim stavovima. Posebno u boldovanom.

 

U redu je to što ne vidiš nije svakome dato sve da vidi. Ako/kad neko tebi ili nekom tebi bliskom, detetu recimo, zavali šamarčinu ili  "edukacijom promeni psihu" zato što mu se ne dopadaju tvoji postupci naglo ćeš progledati. U međuvremenu možeš da se pridružiš kolegi Adamsu u finansiranju sakaćenja ljudi.

Link to comment

Da, samo sto mucenje zivotinja nije "postupak", nego bolesno sadisticko ponasanje.

 

Ako me neko uhvati da radim tako nesto, slobodno nek me ubije i baci u Dunav, evo necu da ga tuzim. :fantom:

Edited by IndridCold
Link to comment

Kladim se da je cale isto tako tukao ljude po busevima kad nemaju kovu? Sliperi sloup!

Mislim, mozda jeste tom klincu olaksan zivot ili je cak spreceno njegovo ubistvo, posto to nasilje u porodici ima nezgodnu tendenciju da eskalira, ali da li je klincev zivot vazniji od ustava!? Ne bih rekao, jer nam zakoni omogucavaju da zivimo u normalnom drustvu i civilizaciji. Kao sto, jelte, i zivimo.

Bogme od mene ikarovi nece videti lajk pa vidite sad kako cete!

:)

 

sto je najbolje od svega, nije bilo potrebe da se cale fizicki angazuje. dovoljan je bio nagovestaj :)

Edited by ikar
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...