Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Posted (edited)
10 minutes ago, Shan Jan said:

Samo da kazem da generalna populacija u prosvetu racuna i sve ove direktore, domare, cuvare, cistacice, administraciju etc... Cisto da znate da kad neko pljuje prosvetu da to ne znaci nuzno da pljuje konkretno nastavni kadar :) 

Neka onda generalna populacija uključi to malo (ili malo više) mozga i krene od ministarstva pa naniže.

 

Krivi su nastavnici, viđ kurca.

 

edit: Kadija održao još jedan čas, mračan koliko treba:

 

Prava cenzura se odnosi na ideološku cenzuru, a mi nemamo ideologiju. Bezideologiranost je manir novog globalizma u koji smo upali, postajući periferijska mrlja koja se gubi iz vida na geografskoj karti kulture Evrope. Mi danas nikog i ne zanimamo naročito. To se vidi po načinu kako smo tretirani. Mi smo jednostavno sami sebe pojeli i sada treba tu poparu koju smo napravili od sopstvene zemlje i sopstvenog naroda da ispovratimo.

 

 

Edited by ragasto
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    941

  • Filozof manijak

    869

  • radisa

    775

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 minutes ago, Shan Jan said:

Samo da kazem da generalna populacija u prosvetu racuna i sve ove direktore, domare, cuvare, cistacice, administraciju etc... Cisto da znate da kad neko pljuje prosvetu da to ne znaci nuzno da pljuje konkretno nastavni kadar :) 

Ali, ne pravimo se blesavi: uže gledano, prosveta su nastavnici i pp služba.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

@Engineer kako vreme prolazi, sve vise sam uveren da je danasnji digitalni svet cisto zlo bez koga bi nam zivot bio mnogo bolji. I deci i nama matorima. I da treba da ga izbegavamo do maksimuma.

 

Ovo se ne odnosi na PPP, to je 90s koncept kad smo na internetu bili samo mi gikovski zaludjenici :oldman2_other:

  • +1 6
Link to comment

majka poginulog decaka u americi, koji je surfovao™ u metrou tuzila metu, tik tok i mta..

by the way to je novi trend, da se snimaju na krovovima vozova koji su u pokretu dok trce, klizu se itsl.. vec je nekoliko njih poginulo..:isuse:

  • Tužno 2
Link to comment

U četvrtak nema nastave ni boravka u školi kod moje dece. Protest ispred Skupštine. 

Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

U četvrtak nema nastave ni boravka u školi kod moje dece. Protest ispred Skupštine. 

Ko protestuje i protiv cega ?

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Ko protestuje i protiv cega ?

Pa prosveta, ili neki njen deo. Ja još ništa ne znam za svoje poslove. U znak solidarnosti zbog kolege koji je pretrpeo nasilje od strane učenika. 

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Svemir Zeka said:

Pa prosveta, ili neki njen deo. Ja još ništa ne znam za svoje poslove. U znak solidarnosti zbog kolege koji je pretrpeo nasilje od strane učenika. 

Forum bgd gimnazija cuti :sad:.

Njih se ne tice izgleda ovo 

Edited by Sandradjer
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Forum bgd gimnazija cuti :sad:

Zar oni ne organizuju ovo?

Link to comment
12 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nemam pojma ni ko je ko.

Samo je bitno da nisu slozni svi sindikati. Zato ih i ima toliko :sad:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...