Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    940

  • Filozof manijak

    866

  • radisa

    774

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 22. 9. 2023. at 16:09, bags said:

 

Redje nego u nekim drugim zemljama ali dolazili su vazni dokumenti sa gmx adresa.

 

Pa ovde u Austriji je Kurz sa svojin kabinetom za svu komunikaciju koristio samo privatne telefone.  I nikom nista...

bese da su ga nesto prisluskivali? da je dao ostavku?

Link to comment
2 minutes ago, Miki_belavista said:

bese da su ga nesto prisluskivali? da je dao ostavku?

 

Ja sam prvenstveno mislio kad je komisija ispitivala njegove saradnike.

Ispostavilo se da su sve vreme koristili privatne telefone. :isuse:

Cak su naravno pre racije zamenile te telefone sa novim privatnim.

Sto nije cudo s obzirom da je istragu vodio Sobotka koji je pazi sad bio predsednik skupstine i jedan od vodecih ljudi u Kurzovoj partiji.

Trivija je da je jedan od najmocnih ljudi u Austriji radio kad profesor muzickog.

Link to comment

Majka od drugarove zene je morala skoro zbog preloma u neki BG klinicki centar (izvinite, ne secam se koji). Elem, kaze nije bilo nicega, ni gaze, ni igli niceg. Morali su da idu da kupuju pa da donose. Jedan totalni raspad.

Link to comment
Quote

Tiršova večeras... 70-80oro ljudi sa decom, nema mesta gde da se stoji, a ne da se sedne ili legne. Različite povrede, od lomova nogu, preko razbijenih glava, upaljenih slepih creva, do dece sa odmaklim karcinomima. Rade dva golobrada lekara i dve sestre u poznim srednjima godinama, u dve ambulante. Deca koja bi se po svim kriterijumima imala smatrati hitnim slučajevima, čekaju 4-5 sati, zato što "nemamo lekara, a večeras izgleda guramo rekord(broj slučajeva)". Bio je jedan smrtni slučaj, isterali su sve iz hodnika, da deca ne gledaju dok prebace telo u bolničku kapelu. Uglavnom, ne znaš u kojoj splačini živiš, dok ti ne zatreba  pomoć. Celi život plaćaš doprinose, da na kraju ne bi dobio medicinsku pomoć po koju si došao na vreme. Lepo su oni napisali "Za našu decu", rodjaci, ne za vašu... oni njihovu decu ne leče na mestima na kojima se za hitnu medicinsku pomoć čeka 5 sati... ko vas jebe što ne razumete napisano, rodjaci...ZA NAŠU DECU. I džabe ti "sagradio sam najveći broj bolnica u istoriji Srbije", kada nemaš lekara... ovo što sam večeras video su stažisti, od kojih medicinske sestre sedih kosa, koje sa njima rade, ulivaju više poverenja... a ti stažisti će otići u Nemačku, čim nauče nešto, odoše da leče negde gde će moći od svog rada normalno da žive. Rest in peace, Srbijo, preživela si i Mongole, Turke, Nemce, Amerikance, ali nećeš nakradnjački režim.

twitter.com/CedicBojan/status/1708966188754035190

  • +1 1
Link to comment
Just now, Djuro said:

“Apelacioni sud u Beogradu saopštio je danas da je doneo odluku da se Zoranu Marjanović ukine pritvor i da se on odmah pusti na slobodu.“

 

 

IMG_7805.thumb.jpeg.d1d149bd8e255b0067096ba6b6020c27.jpeg
 


ja se sve nadam da bojana bogosav nije to dobro prepisala

:ph34r:

Link to comment

Jes’ da je osudjen na 40 g al jbg… srbija.

 

i sta smo imali danas na ovoj temi:

- situacija na decijem hitnom prijemu

- nesankcionisani pokusaj ubistva nozem u saobracaju

- u klinickom centru nema gaze

- u urgentnom nema hirurga

- osudjen na 40 g zbog ubistva, pusten na slobodu.

 

pozdrav za sve optimiste koji veruju u to da mozemo bolje.

 

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:


ja se sve nadam da bojana bogosav nije to dobro prepisala

:ph34r:

 

I ja se nadam da u obrazloženju ne piše "posledice ubistva pevačice :mellow:".

Edited by JozoMujica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...