Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo me podsetilo kada je kod drugarice u ŽTP-u bila istraga oko nekog incidenta gde su se vozovi zamalo sudarili, tip iz dispečerskog centra je ladno napisao u izjavi "nisam kriv, bio je moj red da spavam" :D  

  • Haha 3
  • Tužno 2
Link to comment

portir u brodogradilištu se budi ujutro i vidi neke likove u vatrogasnim uniformama kako motaju creva. odmah prileće i viče šta je bre ovo ko je vas pustio unutra. a ljudi celu noć gasili požar, izgorilo pola brodogradilišta. true story.

  • Haha 9
Link to comment
4 hours ago, Mel said:

 

Dok je suprug radio na univerzitetu u BG, e-mail je imao u drugoj drzavnoj instituciji jer je taj univerzitetski email bio bleklistovan skoro svuda gde je slao mejlove.

Tako da kad pishe saradnicima u inostranstvu zavrshi redovno u spam boxu.

A nije mu se slalo sa gmail, gmx.


Donedavno su (možda i dalje) naše ambasade i konzulati imali yahoo adrese, i to u Americi (i još nekim bitnim državama), ako me sećanje ne vara.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, bags said:

Ja radim na sistemu za komunikaciju sa vladama i naucnim institutima i svugde se to moze desiti osim u dve zemlje:

USA i Francuska.

 

Kod njih jednostavno nema greske.

 

Zar i u Nemachkoj i Svajcarskoj? :unsure:

Link to comment
54 minutes ago, bags said:

Ja radim na sistemu za komunikaciju sa vladama i naucnim institutima i svugde se to moze desiti osim u dve zemlje:

USA i Francuska.

 

I kako sad da verujemo da ne čitaš PP-ove na jednom običnom forumu...

 

Spoiler

Šalim se, naravno :D

 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Zar i u Nemachkoj i Svajcarskoj? :unsure:

 

Redje nego u nekim drugim zemljama ali dolazili su vazni dokumenti sa gmx adresa.

 

Pa ovde u Austriji je Kurz sa svojin kabinetom za svu komunikaciju koristio samo privatne telefone.  I nikom nista...

Link to comment
6 hours ago, dragance said:


Donedavno su (možda i dalje) naše ambasade i konzulati imali yahoo adrese, i to u Americi (i još nekim bitnim državama), ako me sećanje ne vara.

da bre, sad pre neki dan, ne sećam se dal je maroko ili gde je skoro bila neka apokalipsa na teveu objavili, ako ima naših da se jave na ambasada@gmail.com

  • Haha 1
Link to comment

:ph34r:

 

Quote

U Srbiji od početka godine 5.000 penzionera manje

Autor FoNet

Broj penzionera u Srbiji od početka godine, zaključno sa julom, smanjen je za 5.099, odnosno 0,24 odsto, podaci su Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO).

 

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, pt 2.0 said:

Otvaraju - to su ti što ih ja zovem “univerzitetski” - ali je broj ljudi koji to redovno koristi od ukupno 200-300 ljudi sa kojima sam imala posla manji od 5.

Moj uzorak nije reprezentativan jer obuhvata samo 2-3 oblasti medicine, pa se možemo nadati da je pravo stanje bolje :sleep:

nije :lolol:

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...