Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Mil@n said:

 

Znao sam da je nevin!!! 

 

Sad ću opet na stadion  ❤️

meni je bilo čudno što čestiti PPP ljudi koji postuju na severu a idu na fudbal uopšte imaju u vidu događaje (mečeve, transfere........) dva mafijaška, kriminalna udruženja koji se predstavljaju kao FK CZ i FK P...

naprosto, od kada se arkan uveo u CZ, to nije fudbalski klub nego kriminalna firma. čuo sam terzića kako ga je 2008 optužila ondašnja vlast i da je, valjda, 2012.na Njegov poziv preuzeo CZ. sve je jasno pa, stavite tu bandu na ignor. a stadion, pa valjalo bi ga primenovati u "arkan"

Link to comment
  • Replies 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    810

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, Djuro said:

“Zvezdan Terzić, direktor fudbalskog kluba „Crvena zvezda“, danas je u Višem sudu u Beogradu oslobođen optužbi da je nezakonito prisvajao novac od prodaje fudbalera OFK Beograda. Suđenje je trajalo 12 godina tokom kojih su zastarile dve od tri tačke optužnice, pa se Terziću na kraju sudilo samo za malverzacije prilikom prodaje Branislava Ivanovića moskovskoj „Lokomotivi“ 2006. godine.”

 

 

Pozz
 

 

ko je sudija dragan milošević koji predsedava višem sudu u beogradu

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Zvezda Srbija

A onda tvoje omiljeno, nikad Jugoslavija. Davite se u fekalijama koje zajedno proizvodite. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

prati malo fabulu radnje kad već tako uskačeš kao padobranac:

 

Quote

Sudija Dragan Milošević novi je predsednik najvažnijeg i najvećeg suda u zemlji – Višeg suda u Beogradu. Milošević je doneo kontroverznu oslobađajuću presudu biznismenu Stanku Subotiću kada je van svake procedure prihvatio nove dokaze koje mu je u kabinet doneo nepoznati svedok. Sudija Milošević ima i istaknuto mesto u fudbalskom klubu Crvena zvezda gde sarađuje sa Zvezdanom Terzićem – kome se sudi upravo u sudu koji Milošević preuzima. 

 

Link to comment
4 hours ago, djeneralche said:

A onda tvoje omiljeno, nikad Jugoslavija. Davite se u fekalijama koje zajedno proizvodite. 

 

 

Zajedno as in i ja sam predsednik Višeg suda i istovremeno član uprave kluba čiji predsednik je upravo dobio oslobađajuću presudu u predmetu zbog kojeg je bio "nešto van Beograda" i gde je nastupila zastarelost za dobar deo optužbi? Lep je taj narativ da su ta dva kluba identična, mnogo olakšava diskusije. Šteta što je potpuno netačan.

Edited by napadaj
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Predsednik drugog kluba je ratni Milosevicev propagandista i  medijski zlocinac.

 

P.S. Terzic nije predsednik FKCZ, cinjenica radi

Edited by Milosh76
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Predsednik Partizana je instaliran da bi uništio taj klub, a oni koji su se protiv toga bunili i skandirali su dobijali batine od likova iz službe čije su osnovne delatnosti rasturanje droge i sečenje ljudi.

  • +1 1
Link to comment

Pa cinjenica je da sve sto pisu, svako od njih, faktografski jeste tacno. Komicno je sto se dzapaju u stilu klempava ti mama - i tvoja jos gore, ali dobro sad. :D

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment

U upravu FKCZ postavljen predsednik višeg suda, u kojem je, gle čuda, doneta oslobađajuća presuda za nekadašnje malverzacije sadašnjeg predsednika generalnog direktora FKCZ. Blago svima 

Ironija sudbine :covid19:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...