Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Svarog said:

da li neko zna ima li gde nekakav fond ili drugi način skupljanja novca/pomoći za ovu devojčicu koju je otac držao zatvorenu u kupatilu?

 

 

Gde? Nisam pratila

Link to comment

otadzbinski odbor ne razume osnovne pricipe ekspanzije, da bismo mogli da kenjamo u parku u centru grada barcelone i bacamo shporete u rajnu i majnu, mora nas biti vishe na terenu brate!

umesto da zajedno istresamo mrvice leba i ljuske od krompira sa pariskih balkona, svecka dijaspora se digla nanas dry.png

sent from my nije bubamoto











Link to comment
21 hours ago, gospa buba said:

vidim da dijaspora pojachano luduje, nemoguce da nema vishe mesta tamo :isuse: :s_w:

sent from my nije bubamoto
 

 

sta sta sta sam propustila??

Link to comment

Svasta 

Meni je oduvek bilo pravo u zivac, pa sam se sa pola cikaga svadjala, kada krenu da kenjaju o americi i kako je srbija super. Idi brate mili nazad sta kenjas ovde....

Svako bira svoj put. Meni se obe drzave kuce ali sam emotivno vezana za usa. Tu zemlju bas volim, njoj pripadam mada je ceo svet moj. Srbiju volim al na drugi nacin. Volim njene  prirodne lepote, familiju, prijatelje, temperament (al privremeno :D) ... mislim da je srbija snalazljiva, jaka i ne mora se o njoj toliko brinuti. Nezavisna je i brzo na noge moze da stane. Al svakako trba pruziti svima mogucnost da vide, istraze neki drugi grad, drzavu, kontinent.  

 

Slazem se bubo sa tobom u vezi ovih sto kenjaju

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...