Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 minutes ago, pt 2.0 said:

“Ovaj glumac” ne samo da se ne kandiduje kao opozicija režimu, nego nam preko videa poručuje:

1. Kad me prijatelji pitaju zašto se ne angažujem kažem im da neću jer je to besmisleno (bio je 5. oktobra al ne bi se više cimao jer šta ako opet dodje neki DOS - vidi citat gore)

2. U ovoj zemlji nikada neće biti bolje.

 

Samo ova dva stava ga delegitimišu u mojim očima za bilo kakvo dalje razmatranje, zato što 1 i 2 pogoduju isključivo Vučiću u ovom trenutku, i zato što su mi glupavi, pizdarski i jadni.

Čovek koji se ne angažuje nužno sebe dovodi u situaciju da prihvata stanje stvari - kada već ima takav odnos prema angažovanju, čemu služi njegovo kukanje uopšte?! Stavio si se u tepnu poziciju svesno, i još to zacementirao self fulfilling prophecy “ovde nikad neće biti bolje” budalaštinom.

Pritom je celokupan intervju tužna slika jednog nemuštog, neobrazovanog čoveka, koji bi se neprijatno iznenadio svojim mestom u uredjenom društvu kome navodno teži.

Bez angažmana i bez nade, naravno.

 

 

 

treba ga politi najstrasnije, pa kad se dovoljno procistimo vucic ce sam pasti

 

i da ne bude nejasno, vidim ga kao glasaca/obicnog coveka, ne kao sto je leia gore umetnula™

iako imas dovoljno poente. nadam se da mozes da prihvatis da je ova moja prva ironicna recenica na mestu

to cepanje dlake ne vodi nikuda

tim rezonom bi u crnoj gori danas milo bio predsednik

sestog oktobra bi milosevic obnasao vlast

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, cedo said:

 

iako imas dovoljno poente. nadam se da mozes da prihvatis da je ova moja prva ironicna recenica na mestu

to cepanje dlake ne vodi nikuda

tim rezonom bi u crnoj gori danas milo bio predsednik

sestog oktobra bi milosevic obnasao vlast

Ti i u ovom postu i u prethodnom nastupaš kao da ja kritikujem u najmanju ruku opoziciju pred neizvesne izbore protiv SNS, a ne plićana smatranja nekog džibera koji jedva sastavlja rečenice a da se ne posvadja sa gramatikom i leksikom srpskog jezika…

 

Ne mislim da je guranje pod tepih bilo čega put za bilo gde. 
Ne mislim da to što kažem da je ovaj lik debil šteti demokratizaciji Srbije i uklanjanju Vučića.

Ne bih nikad učestvovala u linču bilo koga, mrzim čopore. 
Ne mislim da dlaka s glave treba da fali bilo kome ko izjavi bilo šta, niti sme da se ugrožava na bilo koji način.


To bi bilo to.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, cedo said:

i da ne bude nejasno, vidim ga kao glasaca/obicnog coveka, ne kao sto je leia gore umetnula™

 


Sta sam ja umetnula? Glumac, javna licnost, ni za nase uslove sigurno nije “obican covek”

Vec to sto o njemu tupimo ovde znaci da njegova poruka dopire dalje nego moja ili tvoja

 

Inace propustio si da objasnis kako ce to rusiti Vucica neko ko zastupa 1/1 njegove politicke stavove :fantom:

Pritom onaj izliv ne mogu ni smatrati za neki koherentan stav,

vise je onako neki brain fart lika skromnih intelektualnih mogucnosti kome ordiniraju po to malo mozga 

 

Da li ga zbog toga treba napadati, pa ne treba, ne znam zasto se o njemu uopste i diskutuje osim zato sto je poznat i zasto sto je nesto rekao

A ako racunas na takve da sa njima rusis Vucica, mislim da te ceka veliko razocarenje 

 

Link to comment
9 hours ago, nera said:


Jbg, ne znam sto se pronalazis u ovome. Naravno da ima i normalnih, ali ti obicno ne kenjaju ljudima po glavama da sede gde su i ni slucajno ne dolaze ovamo…

Uostalom, ovo je moj uzorak iz Vankuvera gde nas i nema bas previse al’ smo zato potpuno nepovezani uglavnom.

Za nesto poput ovog festivala kod Stojka nema ni ljudi a ni interesovanja 

 

Obzirom da me ima nekoliko :unsure:, jednu ne dotice jer je iznad toga, druga je ponosni dijasporac i voli svoju zemlju porekla, treca voli sve. 

 

Al sve tri primecuju da si jako nezadovoljna i besna u poslednje vreme. 

Mozda neku knjigu od jordana procitas :evilsmile: (12 rules nije losa) i smanjis tu iskljucivost anti tvog misljenja. 

 

 

Interesantno je da vi levicari uvek imate taj bes, dramu, dranje. Dodji kod mene u zagrljaj, jes da se svet raspada, al pokazacu ti kako je lepota svuda oko nas. 

 

Voli sebe da volis druge. 😘❤️

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, mustang said:

 

Obzirom da me ima nekoliko :unsure:, jednu ne dotice jer je iznad toga, druga je ponosni dijasporac i voli svoju zemlju porekla, treca voli sve. 

 

Al sve tri primecuju da si jako nezadovoljna i besna u poslednje vreme. 

Mozda neku knjigu od jordana procitas :evilsmile: (12 rules nije losa) i smanjis tu iskljucivost anti tvog misljenja. 

 

 

Interesantno je da vi levicari uvek imate taj bes, dramu, dranje. Dodji kod mene u zagrljaj, jes da se svet raspada, al pokazacu ti kako je lepota svuda oko nas. 

 

Voli sebe da volis druge. 😘❤️

 

 

 


Moj originalni komentar se iskljucivo odnosi na dijasporu koja sedi ovde po Kanadama a kenja rodbini u Srbiji kako je ovde golgota i gulag te da im ne pada na pamet da dolaze. 

Ja npr. nisam jos bila u poseti otadzbini od kad sleteh ovde 2016., tek cu da vidim kako ce mene da odradi sve to. :s_w:

 

Sto se besa tice, pritisak mi momentalno podizu likovi poput pedersona (pun intended) jer sire gomile mentalne dijareje koja samo doprinosi daljem pogorsanju drustvenih prilika. Svi smo ljudi i treba da saradjujemo najkrace receno. 
 

Ako tu kod tebe mogu da se bucnem u okeanu ko covek stizem u zagrljaj 😊❤️

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Hamlet Strašni said:

Мој другар из Ванкувера редовно води дете у српску цркву и често тамо имају манифестације, народне ношње, коло…


Pa to ima, za decu folklor, mislim da imaju i neke horove i sta vec, smo pri crkvama. Ali ja nit’ imam decu niti sam neka publika za crkvene manifestacije. Plus, sve je to samo u nasem krugu, nemas nista tipa kao sto postoje Grcki dani pa bude festival za sve. No, rekoh vec, nema nas mnogo ovde pa nema ni kriticne mase da se organizuje.

 

Link to comment
10 minutes ago, nera said:


Moj originalni komentar se iskljucivo odnosi na dijasporu koja sedi ovde po Kanadama a kenja rodbini u Srbiji kako je ovde golgota i gulag te da im ne pada na pamet da dolaze. 

Ja npr. nisam jos bila u poseti otadzbini od kad sleteh ovde 2016., tek cu da vidim kako ce mene da odradi sve to. :s_w:

 

Sto se besa tice, pritisak mi momentalno podizu likovi poput pedersona (pun intended) jer sire gomile mentalne dijareje koja samo doprinosi daljem pogorsanju drustvenih prilika. Svi smo ljudi i treba da saradjujemo najkrace receno. 
 

Ako tu kod tebe mogu da se bucnem u okeanu ko covek stizem u zagrljaj 😊❤️

 

 

 

Srpska dijaspora u severnoj Americi se skoro pa ne razlikuje osim sto je populacija u usa veca. 

 

Idem dva puta godisnje i svaki put se u glavnom prijatno iznenadim. Bas se dosta promenilo od 2016 na bolje u srbiji. Mi smo (usa) zato u punom rikvercu. 

 

Nisam sigurna da najbolje razumes sa koje tacke gledista peterson prica. A i sto te toliko zivcira kad je u msm manjini 

 

 

Za levicu uvek imam mesta, sledece nedelje nam 30C. Imam i bazencic na krovu, mogu da ti citam petersona na uvce :lolol: 

Ima da odes kuci - preporodjena :D

 

Edited by mustang
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
47 minutes ago, mustang said:


m

. Bas se dosta promenilo od 2016 na bolje u srbiji. Mi smo (usa) zato u punom rikvercu. 

 

 

 

 

sta se to promenilo na bolje u srbiji?

Link to comment

Sad svi teraju Punta umesto Jugica, i to u svakom autu po jedan cojk, brojo precednik

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Tako moj ujak u Kanadi gleda RTS Satelit i ubedjuje me svaki put kad se cujemo koliko je u Srbiji dobro (hvala vucicu!). Jos uvek nema odgovor na pitanje sto se onda ne vrati.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

“Ovaj glumac” ne samo da se ne kandiduje kao opozicija režimu, nego nam preko videa poručuje:

1. Kad me prijatelji pitaju zašto se ne angažujem kažem im da neću jer je to besmisleno (bio je 5. oktobra al ne bi se više cimao jer šta ako opet dodje neki DOS - vidi citat gore)

2. U ovoj zemlji nikada neće biti bolje.

 

Samo ova dva stava ga delegitimišu u mojim očima za bilo kakvo dalje razmatranje, zato što 1 i 2 pogoduju isključivo Vučiću u ovom trenutku, i zato što su mi glupavi, pizdarski i jadni.

Čovek koji se ne angažuje nužno sebe dovodi u situaciju da prihvata stanje stvari - kada već ima takav odnos prema angažovanju, čemu služi njegovo kukanje uopšte?! Stavio si se u tepnu poziciju svesno, i još to zacementirao self fulfilling prophecy “ovde nikad neće biti bolje” budalaštinom.

Pritom je celokupan intervju tužna slika jednog nemuštog, neobrazovanog čoveka, koji bi se neprijatno iznenadio svojim mestom u uredjenom društvu kome navodno teži.

Bez angažmana i bez nade, naravno.

 

 

Milijardu puta bravo! i ovako mi se  kenja od dece glumaca vise, i od ovih koji dreknu samo kada je njihovo dupe u procepu,a ovamo cute i snimaju serije..more murs..

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Plajvi said:

Sad svi teraju Punta Tucsona umesto Jugica, i to u svakom autu po jedan cojk, brojo precednik

 

Fixed it for you.

 

Neverovatan je broj Tucsona na ulicama.

 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...