Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

to kosta 40tak dinara.

koliko kosta vas sudsko, tuzilacko advokatski posao?

te 4 tablete popijene odjednom, prvi put u zivotu, ako ima preko70kg mogu samo da ga posalju u krevet.

da li napravite neku cost-benefit analizu da li je to sve vredelo novca i vremena?

 

@JozoMujica je ukazao na supstance koje se MNOGO vise trose, a za koje ne postoji oportuniter (ispravi me @Hamlet Strašni ako gresim)

 

suditi nekom, pokretati ceo postupak zbog 4 tablete bensedina je monti pajtonovsko.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja bih drogu i bensedine delio besplatno stanovnicima Srbije da ostanu iole mentalno zdravi u ovoj prćiji od drržave.

Ali ja sam đilkoš drogerant, ko pa mene pita za mišljenje

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

stvarno preispitivati tri bensedina, tjerati ljude da u mup ili gdje vec donose recept ako ga nemaju kod sebe, je van svake pameti u zemlji gdje sedative nazalost pije 70% odraslih, a da bez cekanja dodju do psihoterapeuta treba im kredit.

potpun raskorak pravne norme i stanja na terenu.

 

Edited by morgana
  • +1 5
Link to comment

@foto

@morgana

@Filozof manijak

 

 

Objasnio je @Hamlet Strašni već da se gotovo sigurno radi od povratniku, 10.slučaju, gde je u vesti izostavljeno mnogo što šta, verovatno druge  droge i da to plasira njegov advokat, da bi izazvao sentiment, recimo vas, -"jadan hapse ga za 4 tablete".

I sama, kao povremeni konzument xanaxa i bendže skapirala sam da čovek nije šetao ulicom, pretresli mu džepove, sporta radi, i našli četiri tablete i tap! ćorka.

Ovako, van konteksta, zaista izgleda kao vest za Doom, ali ovo je 10% vesti, a ja hamletu verujem jer je video ovakve likove uživo, a ja nisam, taki mu posao, ni on ga ne voli.

  • +1 9
Link to comment

Mene zanima šta znači to - povratnik?

Povratnik as diler bensedina na crno, ili povratnik u nekom drugom smislu? 

 

 

esid: kakav je to povratnički status da mu 4 tablete bensedina rezerviše godinu dana zatvora?

Ja sam laik za pravo, i ovo me veoma interesuje.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
13 minutes ago, Tihajeza said:

@foto

@morgana

@Filozof manijak

 

 

Objasnio je @Hamlet Strašni već da se gotovo sigurno radi od povratniku, 10.slučaju, gde je u vesti izostavljeno mnogo što šta, verovatno druge  droge i da to plasira njegov advokat, da bi izazvao sentiment, recimo vas, -"jadan hapse ga za 4 tablete".

I sama, kao povremeni konzument xanaxa i bendže skapirala sam da čovek nije šetao ulicom, pretresli mu džepove, sporta radi, i našli četiri tablete i tap! ćorka.

Ovako, van konteksta, zaista izgleda kao vest za Doom, ali ovo je 10% vesti, a ja hamletu verujem jer je video ovakve likove uživo, a ja nisam, taki mu posao, ni on ga ne voli.

Samo jedno da te ispravim :), ja prilično volim svoj posao, bilo bi za doom da ovoliko objašnjavam a da ga ne volim...

  • +1 2
  • Wub 4
Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Samo jedno da te ispravim :), ja prilično volim svoj posao, bilo bi za doom da ovoliko objašnjavam a da ga ne volim...

To je u životu mnogo bitna stvar.

Link to comment

mene bensedin ič ne radi

bila u bolnici, neka intervencija, sestre mi donesu bensedin, ono ništa, ne zaspah ni na sat vremena

kažem sutra, e bre ne radi mi ovo dajte mi bromazepam, kažu, nemamo to, nek vam neko vaš donese :laugh:

dakle, svima je jasno da svi imamo po kućamo koječega

 

ja u tašni vučem lorazepam od 1mg  2,5mg, sve po celu kutiju, a recepta nemam

ono nije da ne bih mogla da ga dobijem, ali ko će da se smara

istina je da te lekove nikada nisam bez recepta nabavljala ovde, rodica u bih mi apotekaraka, tamo se snabdevam sa opijatimatm i antibioticima :fantom:

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...