Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, Svemir Zeka said:

Иначе, дотични опијати имају седирајући ефекат, а остатак дејства је усмерен на аутономни нервни систем, да смире лупање срца, снизе притисак.....јебо их опијат.

 

To, prepisuje se standardno za povišen pritisak, moja mama ih sigurno ima u torbi kad god krene negde, kao i verujem maltene svako stariji od 70

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koliko put su vam pregledali tašne, našli nedozvoljene lekove bez recepta i procesuirali?

 

Ne moraš da imaš kod sebe recept, ako dodje do toga da te uhvate i oduzmu ti lekove, kod tužioca doneseš dokaz da si imao recept i prijava se odbaci a možeš da dobiješ i troškove advokata. Ako se desi da ti iz čista mira pretresu torbu i ne poveruju ti na licu mesta da imaš recept. 
 

Za ovog lika iz vesti su tražili polovinu maksimuma i to bezuslovni zatvor. Naravno ako je vest tacna, npr tražili sedam meseci na godinu dana uslov a novinari ne umeju da čitaju, onda je ovaj lik ozbiljan povratnik skoro sigurno više puta osudjivan za drogu. 
 

Ja stvarno ne verujem da, ako bi i došlo do toga da pretresu ženu od 70 godina na putu za pijacu i nadju joj bensedine, da bi joj ih i oduzeli a kamoli pisali prijavu.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Za ovog lika iz vesti su tražili polovinu maksimuma i to bezuslovni zatvor. Naravno ako je vest tacna, npr tražili sedam meseci na godinu dana uslov a novinari ne umeju da čitaju, onda je ovaj lik ozbiljan povratnik skoro sigurno više puta osudjivan za drogu.

 

Da, ko zna koliko puta su mu našli tablete koje se legalno proizvode i koje možeš da kupiš bez recepta u manje više svakoj apoteci.

Rekoh već, treba ga streljati.

  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, JozoMujica said:

@Hamlet Strašni Ne mora prst dole, nisam stvarno mislio da ga treba streljati, bio sam ironičan. :sleep:

Jeste, a heroin može da se kupi u samoposluzi svakoj, pa hapse sirote ljude kod kojih ga nadju. 

Link to comment
4 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Jeste, a heroin može da se kupi u samoposluzi svakoj, pa hapse sirote ljude kod kojih ga nadju. 

 

U bre heroin...

 

Mislim da su MDMA i amfetamini pa i kokain danas daleko veći problem među omladinom.

 

No, bez obzira na to, u čemu je fora da čoveka uopšte optužuju zbog 4 tablete koje, ponavljam, možeš da kupiš bez recepta u maltene svakoj apoteci?

Ako su već toliko ažurni, zašto ne hapse one koji su mu prodali?

  • +1 1
Link to comment

Kako se bensedin koristi u svrhu drogiranja? 

Mene bi trebalo da bese onda, ja sam žickala od nane bendžose i imala uvek po kutiju, za spavanje.

Doduše retko sam imala u tašni, osim kad putujem, da se nađe, hotelsko spavanje mi je uvek problem. Dakle da znam za putovanje preko granice da ne nosim baš u tašni :isuse:

Link to comment

Ok, ako je vama normalno da se lekovi za smirenje gutaju kao bombonice, nemamo o čemu da pričamo.

 

Uzgred, ne znam gde to takvi lekovi mogu da se kupe legalno bez recepta kao vitamin C. Teško je i antibiotk dobiti bez recepta. 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ok, ako je vama normalno da se lekovi za smirenje gutaju kao bombonice, nemamo o čemu da pričamo.

 

Nije normalno ko bombonice, ali dosta je čest lek kod srčanih bolesnika. Ja razvučem kutiju na 2 godine, nisam gutač.

I meni je logičnije da ganjaju prodavca (snabdevača).

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Tihajeza said:

 

Nije normalno ko bombonice, ali dosta je čest lek kod srčanih bolesnika. Ja razvučem kutiju na 2 godine, nisam gutač.

I meni je logičnije da ganjaju prodavca (snabdevača).

Да, и то је основ да буду ослобођени казне. Само што ни ситнији дилери ни наркомани никада неће да открију ко их снабдева јер сее њих боје више него затвора. 

 

Сваки болесник може, ако се покаже као потребно, да докаже да је лек добио на рецепт и онда проблема нема. 

 

Иначе, не знам како вам није јасно да је ову вест пустио адвокат тог лика и да ту недостаје тона релевантних информација, понављам под условом да је вест тачна и да није тражен услов, дда би се на прави начин проценило шшта се ту дешава. 

  • +1 3
Link to comment

Ок, то је јасно, АЛи то је било полицијско иживљавање, за које не знамо какав је исход имало на крају у ЈТ.

 

Данас имамо конкретан предлог за санкцију, било у оптужном акту било током преговора о споразуму који драстично одскаче од уобичајеног. И недостаје нам гомила информација да би могло да се процени да ли се ЈТ иживљава, тренира строгоћу или је нешто треће у питању.

  • +1 1
Link to comment

Moja mama ima nensedine na recept, dala mi je par svojevremeno kad sam bila u raznim problemima koje na kraju nisam nikad probala, ja mislim da ih u nekoj tasni vucem vec godinama... pa jbt. A bas i da ih popijem nemam recept al trebalo je odavno jedno pet tona bensedina da ispijem...

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...