Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    813

  • radisa

    731

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dolazi na naplatu neodrzvanje infrastrukture.

 

Zar ne bi trebalo u ovakvim situacijama da se napravi neko istrazivanje sta je dovelo do ovoga i kako to ispraviti? Ono znam da ih zabole ali ovo su stvari opasne po zivot a ako ti je npr. pruga sjebana, sansa da se opet desi je ogromna, kao sto smo videli sa onom mucenom dizalicom koju su dovukli da podigne vagone kod Pirota pa se i ona prevrnula na putu do tamo :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Americka ambasada daje vize za hitne slucajeve u roku od 24-48h. Oduvek bilo. 

Kanadski drzavljani imaju pravo da udju i ostanu bez vize na 3 meseca. Jedino ako si ilegalno, razumela bih za sestru. 

 

 

Link to comment

 

8 minutes ago, Shan Jan said:

Dolazi na naplatu neodrzvanje infrastrukture.

Zar ne bi trebalo u ovakvim situacijama da se napravi neko istrazivanje sta je dovelo do ovoga i kako to ispraviti? 

 

 

Trebalo bi, ali ne i u republici Neće Valjda.

Mene javašluk, nebriga za život populacije i trud oko zataškavanja krivice odgovornih lica uopšte više ne iznenađuje, to mi je datost u našem društvu.

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Shan Jan said:

Dolazi na naplatu neodrzvanje infrastrukture.

 

Zar ne bi trebalo u ovakvim situacijama da se napravi neko istrazivanje sta je dovelo do ovoga i kako to ispraviti? Ono znam da ih zabole ali ovo su stvari opasne po zivot a ako ti je npr. pruga sjebana, sansa da se opet desi je ogromna, kao sto smo videli sa onom mucenom dizalicom koju su dovukli da podigne vagone kod Pirota pa se i ona prevrnula na putu do tamo :isuse:

 

Oni ovo hendluju Ok po svojim standardima, nije cilj prevencija da se ne desi opet nego 'resavaju' u hodu tako sto gurnu pod tepih i tako sto naprave kombinu sa 'Bugarima' da iznajme vozilo za sanaciju. 100 nesreca da naprave, 100 puta ce ovako da rese.

 

 

2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Trebalo bi, ali ne i u republici Neće Valjda.

Mene javašluk, nebriga za život populacije i trud oko zataškavanja krivice odgovornih lica uopšte više ne iznenađuje, to mi je datost u našem društvu.

 

 

Yup

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Idioti su prvo javili da nema opasnosti.
 

 

 

 

 

Hm....

Meni je zanimljivo kako ovo čitam jutros u politici i sada ovde a ne čujem nigde danas, a bio sam i do bolnice i do radnje i svuda i to ništa nisam ni slutio. Nikakav alert, bukvalno nigde.

 

Drugo što mi je zanimljivo je koliko zapravo informacije koje dolaze imaju cilj da daju što više a zapravo raščiste što manje.

 

Kaže da je na parkingu firme Saga došlo do curenja amonijaka iz cisterne, koja je bila parkirana pored industrijskog koloseka (što je ovo bitno?) te da je deset ljudi završilo u bolnici, dvoje na kiseoniku od njih.

 

Ali šta je meni zanimljivo, prolazim nekada novim putem i znam tu lokaciju

 

image.thumb.jpeg.d1b80a77a17b7e9ae82faa5151538430.jpeg

 

 

Ako je na parkingu, to je jako blizu ovog naselja gore, a  ako je kod pruge, što je tamo stajao, to je pored topole... 

 

 

Edited by Vapad
Link to comment

hm... koje sve mafije imamo ne bi me ni to čudilo...

 

Ono što je isto potencijalno problematično, to naselje kod parkinga, mislim da je to mali rit, romsko naselje, i da možda namerno prikrivaju posledice po zdravlje tih ljudi, nego onako ofrlje, deset tamo amo, evakuisali (gde), vratili se kućama (je l bezbedno?), šta bi sa tim na kiseoniku?

Link to comment
Sad čuo vest na radiju o još jednom curenju amonijaka iz cisterni u pančevačkom naselju Topola [emoji185]
to samo znachi da je ochigledno ogromna kolichina amonijaka u cirkulaciji. kad bude ishlo onih petsto vagona dnevno te neke druge kiseline za litijum, onda ce to da se prevrce. ono, chega ima to se i prosipa.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Tale said:

 

IMG_20230112_194153.thumb.jpg.a80565f08752f07d98b84b172bbf7624.jpg

 

Sa zaključanog naloga jedne epidemiološkinje, dozvolila je screenshotovanje pa smatram da je OK da prenesem i ovako:

 

Quote

Epilog prošle epidemije morbila 2017/2018. je 15 smrti posle 20 godina u Srbiji, među njima i blizanci iz n-te VTO koji su bili nevakcinisani jer su roditelji slušali avakse kao i trogodišnja Nađa koja nije smela da bude vakcinisana.

Pa vi razmislite kakav ološ živi sa nama i, i dalje, bez srama i straha priča protiv vakcinacije i imunizacije generalno.

 

Edited by vememah
  • Hvala 1
  • Tužno 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...