Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote

Stravična ekplozija dogodila se u fabrici Agrosava na ulazu u Šimanovce

Prema nezvaničnim informacijama, ima mrtvih i povređenih. Naime, dva radnika su poginula, a jedna je povređen.

 

Kako se saznaje, eksplodirao je sud pod pritiskom vodene pare, a prilikom nesreće nije bilo požara niti eksplozije gasa.

Kako Kurir saznaje, eksplozija se dogodila između 8.30 i 9 časova.

Inače, Agrosava se bavi proizvodnjom sredstava za zaštitu bilja.

 

Link to comment
Nešto su učestale ove eksplozije u poslednje vreme [emoji185]
 
realno je nemoguce da i privatnik zaposhljava bezveze? unsure.gif
mada, ako se sistem puni i sa dna, podizvodjachkim firmama koje nemaju pojma shta rade, a puni se izgleda, onda mozda i nece biti chudno unsure.gif


mada mi vec naveliko istupamo iz realnosti, u pogledu uzroka i posledice... dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Neadekvatne bezbednosne mere, ruiniran obrazovni sistem, kupljene diplome, zapošljavanje preko veze, nažalost, tek će ovoga biti, pogotovo kad se stari kadar konačno penzioniše...

  • +1 3
Link to comment
 
Jebeni Linkedin je najgora socijalna mreza ikada. Mislim da je stetniji za psihu ljudi i od IG i Facebooka zajedno.
Jedno 99.99 % je cista laz i izmisljotina. Meni je skoro pokazivao kolega ljude koji su naveli da rade za nasu organizaciju a u stvari su podkontraktori, onda ima recimo lik sto je team leader u stvarnom zivotu jedini developer, onda lik koji radi manuelni unos u aplikacij je naveo sebe kao arhitektu tog sistema. Znaci cak i neki ljudi koji su dosta normalni imaju takve profile da bih citajuci samo njih pomislio da radim u Google Brain-u.
 
 
To je samo prenešeno iz "stvarnog života".
Ljudi recimo u uživo razgovoru imaju običaj tako bezobzirno lažu.
Štos je što masa njih taj Linkedin shvata kao da je razgovor u kancu sa 2-3 ljudi.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment

Dobro, ljudi lažu pa lažu, u stvarnom životu, u CV-u i na razgovoru za posao ili na društvenim mrežama, ne vidim bitnu razliku. Mene na Linkedinu izludjuju ljudi koji su napravili nauku od pisanja cv-a i slične gluposti. Pa onda to njihovo samopouzadnje i samopromocija, grr.


Imam jednog izrazitog favorita, pardon favoritkinju, ne smem se tu nikako rodno ogrešiti.

Na Linkedinu je stručnjakinja za Linkedin, a na Instagramu za sve ostalo.

Pošto je skoro bila trudna, objašnjavala je kako se, citiram “masira pičkolina pred porodjaj”. :lolol: 
Inače ide po nekim kompanijama i drži radionice…

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, mraki said:

Dobro, ljudi lažu pa lažu, u stvarnom životu, u CV-u i na razgovoru za posao ili na društvenim mrežama, ne vidim bitnu razliku. Mene na Linkedinu izludjuju ljudi koji su napravili nauku od pisanja cv-a i slične gluposti. Pa onda to njihovo samopouzadnje i samopromocija, grr.


Imam jednog izrazitog favorita, pardon favoritkinju, ne smem se tu nikako rodno ogrešiti.

Na Linkedinu je stručnjakinja za Linkedin, a na Instagramu za sve ostalo.

Pošto je skoro bila trudna, objašnjavala je kako se, citiram “masira pičkolina pred porodjaj”. :lolol: 
Inače ide po nekim kompanijama i drži radionice…

Daj link :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...