Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da zovemo onog baju što je jurio Rome po šumi i snimo se, maskotu Eko straže

 

Eno oni se još brane kako su ugroženi od nedodirljive nacionalne manjine, srce mi se cepa

Link to comment
18 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Paljenje ogromnih količina guma je bio običaj na Petrovdan 12.juli u posleratnoj RS, ne znam da li to i dalje živi. Verovatno su tu koreni ove tradicije.

Sećam se paljenja guma uBosni sa početka 90ih. Al ne znam je l na Petrovdan, tek nekoliko godina kasnije sam saznao da postoje različite religije a ubrzo zatim i različite narodnosti :lolol:

Al urezalo se u sećanje crni dim i gomila zarđalih žica na livadi sutradan.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Sećam se paljenja guma uBosni sa početka 90ih. Al ne znam je l na Petrovdan, tek nekoliko godina kasnije sam saznao da postoje različite religije a ubrzo zatim i različite narodnosti :lolol:

Al urezalo se u sećanje crni dim i gomila zarđalih žica na livadi sutradan.

 

Eee da, da ne spominjem da je ta livada služila kao fudbalsko igralište. Pa posle batine od keve jer dođeš kući crn kao Rud Hulit.

  • +1 1
Link to comment

Uživo uključenje, iz Lučana, tri traktora sa prikolicama puna Srbadije i trubača, vesele se, kažu da se malo proveselimo, popijemo, pojedemo, idu tako gradskim ulicama, onda vozač traktora izađe iz vozila, veseli se pored prikolice dok traktor ide, i tako, konačno da Srbin može da bude Srbin, a ne kao kod žutih lopova. Odnos snaga u svetu se konačno menja.

Link to comment
2 minutes ago, nisam ja said:

šta joj je. 

vidljivo je gazi vreme. jbg ne možeš 15 godina da pričaš šuplju priču, ok tad je bila top riba pa se gledalo kroz prste, tj niko je nije slušao samo je gledao

 

vreme prošlo, navikao se pogled, a priča i dalje šuplja, sve zvoni okolo

Link to comment
5 minutes ago, Malvo said:

Uživo uključenje, iz Lučana, tri traktora sa prikolicama puna Srbadije i trubača, vesele se, kažu da se malo proveselimo, popijemo, pojedemo, idu tako gradskim ulicama, onda vozač traktora izađe iz vozila, veseli se pored prikolice dok traktor ide, i tako, konačno da Srbin može da bude Srbin, a ne kao kod žutih lopova. Odnos snaga u svetu se konačno menja.

Pa brt Dragačevci... 

Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...