Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 minutes ago, ragasto said:

Jesi li nekad gurao ovo čudo, makar i prazno? Naročito lagano skreće, bukvalno ti trebaju dva prsta za vožnju. Još kad ga natovariš Bosch perjanim jastucima, pravo je uživanje. 

 

Nisam imao tu čast, to čudo je došlo u Ideu par dana pre premeštanja na drugo radno mesto. Do tada smo voće i povrće na ruke iznosili iz kamiona. Pa ono kad si mlad i jak pa te nagrade šleperom džakova krompira ili kutijama banana. Kad su došli paletarnik i viljuškar negde u zimu 2003. to je bila industrijska revolucija.

 

19 minutes ago, ragasto said:

Što se tiče ranta koji si pomenuo

 

Sve to stoji

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

@desboj Da, kad si mlad i jak i možeš da prolaziš kroz zidove. I ja sam gulio jaja preko omladinske dok sam studirao i na takve poslove ne bih slao mnogo starije, naročito ne bih to predstavljao kao bolju varijantu. 

  • +1 1
Link to comment

Ja čuo malo drugačije od drugara koji je radio u Tehnomanijinom magacinu u Banovcima. Viljuškar je premija, ostalo je kičma trans. Mada, ima malo i toga da mnogo starije ni ne zapošljavaju jer nisu baš produktivni, jebi ga...

Edited by ragasto
Link to comment

Šta god čuli, poslove u pristojnim fabrikama nije ni malo lako dobiti, niti ih ima dovoljno. A nisu ni Šimanovci baš svakom dovoljno blizu.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

Zaposlicemo ga kao negovatelja ;)

Mogao bih i to da radim, mada bi od takvih poslova pre čuvao bebe jer sam to radio i imam preporuke a nisu ni nezaslužene :) 

 

Radio sam kao đubretar u bolnici, prodavac na trafici u noćnoj (kod Franša), noćni čuvar, uvodio instalacije sa električarima u nekoj fabrici, asistent kamenorescima, anketar... To pre i u početku faksa, posle manje više struka u raznim pravcima i smerovima

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, mustang said:

Ti si moj covek. Zaposlila bih te juce da imam neki biznis u srbiji. 

Ja sam svoj biznis :) 10 časova nedeljno u školi je max da me drugi zapošljava, ne volim ni po projektu. Živa neoporeziva lova od srećnih klijenata je moj put dok god može

Link to comment
3 minutes ago, Hermetico said:

Ja sam svoj biznis :) 10 časova nedeljno u školi je max da me drugi zapošljava, ne volim ni po projektu. Živa neoporeziva lova od srećnih klijenata je moj put dok god može

 

Pametno, pametno 

 

Meni je i trampa bila odlicna, ja tebi moje usluge, ti meni neke tvoje. Svima dobro. Pogotovu za neke laća poslove

 

 

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...