Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj bivsi kolega je cale onog Milosa Milakovica, on mu ga dodje Cico u Dnevnjaku. Bas ovog leta smo na plazi pricali o njima i rekao mi je za ovog lika (meni jako gotivnog) da je dobar ali se opasno drogira, mada nisam bas ovo ocekivao. Valjda nece napraviti neko vece sranje.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Voćkice mu život upropastile.

 

Elem, da, njujejdž četnik, tu mi malo empatija posrće, moram priznati, a opet, ako je neki YT/Tiktok/lajkovi stant, poserem mu se u droge koje konzumira, što je par ljudi iz hitne i murije moralo da dreždi cijeli dan zbog bolida.

 

Ako je autentičan problem, mrš na liječenje, ali obavezna mjera da bude ukidanje interneta. 

Link to comment

 

1 hour ago, Delija67 said:

Veliki neprijatelji Eko Cetnika

to je tachno, sukobljavaju se na liniji nuklearka da ili ne, ali ne umem da objasnim koji su koji, poshla sam intuitivno, pa me dete ispravi, a posle svakako zaboravih koje bijashe intuitivno. u svakom sluchaju jedni su jedni a jedni su drugi. u chemu se ogleda chetnishtvo, koje bi trebalo da im je zajednichko, niko nije umeo da objasni :lolol:

Link to comment
10 hours ago, Jeremija said:

"Kreator" Puja Šotke, neće valjda takva legenda da naradi nešto sebi (ili drugima)?  :unsure:

Nije on Pujo 

To je neka druga ekipa 

Tako mi deluje 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...