Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Vrlo jednostavno, umesto za spavanje, beskućnici treba taj prostor da počnu da koriste kao toalet.

 

Svakom od vas treba jedan smrdljivi alkos ili nadrogirana budaletina da spava ispred ulaznih vrata. Licimuri sto bi rek'a Savo.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    955

  • Filozof manijak

    884

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upravo. Dobro je ovo resenje, imamo beskucnike bez para, posla i smestaja - ajde da ih oteramo negde daleko da tamo smrde i crknu. Nikom nije palo na pamet da mozda proba da investira u bolju socijalu, priliku za posao ili socijalni smestaj. Ne znam ni zasto se jebavaju sa siljcima, sto ih ne pokupe i streljaju, metak je jeftin. 

Link to comment

Само сам чекао кад ће ово да дође:

http://www.listzrenjanin.com/index.php/aktuelno/4769-zrenjaninsko-gradsko-vece-grad-uzima-kredit-od-800-miliona-dinara

 

...од чега ће да се финансирају

 

kapitalni projekti, i to rekonstrukcija mosta u Vardarskoj ulici, pešačka zona (240 miliona dinara), gradski bazen (25 miliona), izgradnja tri kružne raskrsnice (67 miliona), izgradnja dva nova vrtića - na Putnikovu i Bagljašu (70 miliona), izgradnja fiskulturne sale u Stajićevu (36 miliona), izgradnja trotoara i biciklističkih staza (60 miliona), izgradnja puteva (100 miliona), rekonstrukcija i investicije u javno osvetljenje (55 miliona), izuzimanje zemljišta za obilaznicu (50 miliona), natkrivanje pijace u Jug Bogdanovoj (25 miliona), kapitalni projekti u mesnim zajednicama (10 miliona), izgradnja puteva u ulici Slavka Munćana, Žabaljska, Dragice Pravice (20 miliona) i izgradnja postrojenja solarnih kolektora (20 miliona dinara).

 

Не могу ни да замислим одакле ће ово да враћају, биће харача на све стране а паркирање ће бити таман довољно скупо да тај јебени центар замре. Проширење пешачке зоне - пешака је било више док није постојала. Вртићи - да, у граду који се смањује. Од три улице за асфалтирање, за једну знам да је асфалтирана пре три године. Базен, изграђен 1980. и недавно реконструисан. За обилазницу, која је од свега набројаног једини важан објекат, само лова за откуп земљишта - а од чега ће да је праве, не каже. А мораће да праве и нов мост.

 

Постављање послушних влада по државама, које ће да узимају кредите, крадуцкају или краду а паре спискају тако да се општа ситуација не поправи, а сав народ да буде у некаквом општем дужничком ропству, изгледа није било довољно. Зато је измишљена та регионализација или како га већ зову, да општинске и градске власти могу да се задужују под још мутнијим условима, са још мање контроле, и са још више дуга по глави. Питам се шта је залог за овај зајам, шта сад више није наше.

 

И није битно да ли су то домаће банке или нису, све је то повезано.

Link to comment

Само сам чекао кад ће ово да дође:

http://www.listzrenjanin.com/index.php/aktuelno/4769-zrenjaninsko-gradsko-vece-grad-uzima-kredit-od-800-miliona-dinara

 

...од чега ће да се финансирају

 

 

Не могу ни да замислим одакле ће ово да враћају, биће харача на све стране а паркирање ће бити таман довољно скупо да тај јебени центар замре. Проширење пешачке зоне - пешака је било више док није постојала. Вртићи - да, у граду који се смањује. Од три улице за асфалтирање, за једну знам да је асфалтирана пре три године. Базен, изграђен 1980. и недавно реконструисан. За обилазницу, која је од свега набројаног једини важан објекат, само лова за откуп земљишта - а од чега ће да је праве, не каже. А мораће да праве и нов мост.

 

Постављање послушних влада по државама, које ће да узимају кредите, крадуцкају или краду а паре спискају тако да се општа ситуација не поправи, а сав народ да буде у некаквом општем дужничком ропству, изгледа није било довољно. Зато је измишљена та регионализација или како га већ зову, да општинске и градске власти могу да се задужују под још мутнијим условима, са још мање контроле, и са још више дуга по глави. Питам се шта је залог за овај зајам, шта сад више није наше.

 

И није битно да ли су то домаће банке или нису, све је то повезано.

 

ja sam mislio da ce prvo da srede prvo one dve polusrusene zgrade u centru.

Link to comment

OK. Svakom od tebe treba da nema kuću i da mora da spava po haustorima.

 

To je engleska raj na zemlji tamo nema beskucnica sa decom gnusna komunjarska laz.

Link to comment

To je engleska raj na zemlji tamo nema beskucnica sa decom gnusna komunjarska laz.

 

Treba nam ono vozilo što ima rupu napred onako pa skuplja.

Link to comment

Ma, град пропада а они се задужују да одрже привид некаквог уређивања и сређивања. Комбинат је некад производио хране више него што данас производе Босна и Хрватска заједно (бар сам нашао чланак у коме се то тврди), а град данас није у стању ни пивару (старију од Гиниса - 1745) да откупи макар као туристичку цаку, кад већ има Дане пива; у авлијама Бека, тепихаре - џунгла, текстилна индустрија више не постоји, од целог комбината остала млекара (Французи), уљара (пљачкашка приватизација Савоарж Кнежевића, продато неком из Хрватске), Житопродукт (само пекара и оне земичке за Мек, колачара канда пукла) и фабрика сточне хране. Све остало је распичкано, а они праве бициклистичке стазе и уграђују нова улична светла, и то на дуг. Не објављују ни под којим условима се узима кредит. Тј можда га још нису узели, ал' баш ме занима да ли ће да објаве услове.

Link to comment

 

Mirko

Utorak, 10. 06. 2014. 22:02h

neregistrovan korisnik
A niko da kaze kako treba izvaditi krpelja. Pazljivo okretati u smeru suprotnom od kazaljke na satu, kako ne bi ostale noge krplja, iz koji moze da izraste novi krpelj.

 

:s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...