Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Htedoh na hejt ali mi se čini da je više za doom. Upravo saznao da su komšiji koji drži radnju obili....zamrzivač sa sladoledom, i odneli sav sladole, 60k din štete. Ko radi takve stvari?!?

Lopovi

 

Izvini, još gluplja

Link to comment
  • Replies 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    810

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sladoledna mafija.

 

izvini, glupa šala...

 

I nije tako glupa. :D

 

Ja moram da priznam da smo marisali sladoled iz jednog zamrzivača kada smo bili mala deca, ali u svoju odbranu, to nikad nije došlo blizu do 60.000 štete. Isključivo za potrebe prehranjivanja te večeri. :)

Link to comment

ali sladoled!

 

ili neko ko može da ga utopi, znači naručena krađa ili da ga uputim da za mesec dana proveri da li se pojavila u bolnici čitava jedna porodica friških  dijabetičara...

 

 

edit:

@glas: eeee, na pola puta od mog bivšeg vrtića i osnovne škole, i kuće bila jedna radnja, i u njoj počela da radi jedna fina, lepa devojka...koja je dobila otkaz i ništa od plate zato što su joj klinci pokrali toliko sladoleda da nije mogla da pokrije... srećom nisi iz PA!

:)

true story

Edited by Vapad
Link to comment

@glas: eeee, na pola puta od mog bivšeg vrtića i osnovne škole, i kuće bila jedna radnja, i u njoj počela da radi jedna fina, lepa devojka...koja je dobila otkaz i ništa od plate zato što su joj klinci pokrali toliko sladoleda da nije mogla da pokrije... srećom nisi iz PA!

:)

true story

 

Mi smo imali obzira, krali smo samo toliko koliko može da nadoknadi svaki radnik sa prosečnom pa i manjom platom... 

Link to comment

Htedoh na hejt ali mi se čini da je više za doom. Upravo saznao da su komšiji koji drži radnju obili....zamrzivač sa sladoledom, i odneli sav sladole, 60k din štete. Ko radi takve stvari?!?

 

Secam se kad su u mom gradu neki klinci (po mojoj proceni, u to vreme su bili osnovna skola) obili na Starom gradu neki lokal. Pustili su muziku, verujem da su je culi i na drugoj obali, otvorili zamrzivac i podelili sladolede svima na setalistu

Link to comment

meni iz prodavnice skoro pokrali sve cigare (100 000 din steta), to razumem, posle se preproda i moze da se cuva prakticno beskonacno dugo, ali jebeni sladoled?

Link to comment

I nije tako glupa. :D

 

Ja moram da priznam da smo marisali sladoled iz jednog zamrzivača kada smo bili mala deca, ali u svoju odbranu, to nikad nije došlo blizu do 60.000 štete. Isključivo za potrebe prehranjivanja te večeri. :)

 

jbt da, uzmes jedan, a ko se bas kurcio uzeo bi kornet.

Link to comment

jbt da, uzmes jedan, a ko se bas kurcio uzeo bi kornet.

 

Jedan lik izvukao tadašnji kremisimo, i onda smo svi u ekipi plakali zbog griže savesti... Ne podsećaj...

Link to comment

ja kontam da je vlasnik kojem smo drpali i znao, jer na koju foru su klinci od 10-11 godina mogli biti nevidljivi krimosi (sto se nismo ni trudili da budemo), ali ono, valjda je rasmisljao neka ih, jer smo to radili npr jednom mesecno, kao da se svecano pocastimo.

Edited by Aće
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...