Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    955

  • Filozof manijak

    883

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

i onda vech juche moja chera (prvi razred 7 god) preprichava kako ih je uchiteljica upozorila da ne uzimaju slatkishe od jagode niodkoga!?

:frust:

Link to comment

 

Prodaju jagoda met i na pijaci!!! Vido!

 

i onda vech juche moja chera (prvi razred 7 god) preprichava kako ih je uchiteljica upozorila da ne uzimaju slatkishe od jagode niodkoga!?

:frust:

 

Obzirom da se radi o profesiji gde je haarp realna stvar i gde se špic mosta na adi vodi kao teslino oružje, ovo verovatno nije prvi put da će ti dete doći kući sa ovakvim pričama. Moj savet ti je da odeš u školu i da joj se najebeš mile majke, jedino to rešava problem sa tim umobolnicima.

Link to comment

kakva je to sve ekipa. sad ce ruzica djindjic da se smeska zajedno sa ovim sto je palio baklje kad su joj ubili muza. svaka im cast na probavnim organima, svima njima. 

 

 

RUŽICA ĐINĐIĆ ZA KURIR: Vučić i ja imamo isti cilj

 

Link to comment
 
BG: Pucali iz svadbene kolone
 

Beograd -- Nepoznata osoba danas oko podneva ispalila je više hitaca iz automobila u pokretu, u Takovskoj ulici u Beogradu, rečeno je agenciji Beta u MUP-u Srbije.

Kako je rečeno, niko nije povredjen, a policija je na licu mesta i vrši uviđaj.

Prema pisanju beogradskih medija, nepoznata osoba u audiju u pokretu, ispalila je sedam hitaca iz automatske puške, a pucano je iz svadbene kolone dok je prolazila Takovskom ulicom

 

Link to comment

kakvo iznrenađenje da je pandur pucao

 

Osoba koja je danas u Takovskoj ulici u Beogradu u svadbenoj koloni ispalila više manevarskih metaka u vazduh iz automobila u pokretu je pripadnik MUP-a i protiv njega je pokrenut disciplinski postupak, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Link to comment

london, siljci protiv beskucnika:

 

Vrlo jednostavno, umesto za spavanje, beskućnici treba taj prostor da počnu da koriste kao toalet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...