Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

hoće li biti totalne osvete, naravno u granicama zakona?

spreman sam da se stavim na raspolaganje, onoliko koliko je u mojoj moci.

ja bi je ponudio kafom™.

Link to comment
  • Replies 40.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    955

  • Filozof manijak

    882

  • radisa

    785

Top Posters In This Topic

Posted Images

kafa nije dovoljna cast za to. taj tekst i povod i mesto na kom se izgovara cine crnu trojku homosapiensa. ne moze to psovkom da se resi.

Link to comment

kafa™ nije dovoljna cast za to. taj tekst i povod i mesto na kom se izgovara cine crnu trojku homosapiensa. ne moze to psovkom da se resi.

nisam ni mislio na psovku.

:)

Link to comment

Tihomir Hajduković

 

H.A.A.R.P. - Ljudi ne shvataju da je ovo sve djelo HAARP-a. Reći ćete da je ovo izmišljotina i da ja fantaziram -NE nije fantazija i izmišljotina. Vrijeme se neće popraviti i kiša će padati i biće sve gore i gore. A kako crkve mogu sada da pomognu. Lijepo, treba da sve crkve zvone dan i noć bez prestanka i samo tako će se poremetiti frekvencija koju HAARP pravi i utiče na vrijeme.

 

:ph34r: :ph34r:

 

Stavi link kada prenosiš ovakve stvari. Da vidimo sa kog je sajta, koliko vidljivo, uticajno, da li je fejsbuk nekog bolesnika ili Kurir, Blic, Politika.

btw: Ja sam jutros čuo svog tasta kako pominje da je gledao na TV-u da su nam Ameriknaci poslali neki oblak i da su zato pale kiše. Doduše, nisam shvatio da li on stvarno u to veruje ili prepričava kao zanimljivu priču. Pretpostavljam da je to uprošćena teorija o HAARP-u, a jedino gde je mogao da čuje o tome je, verujem, Palma plus

Link to comment

Stavi link kada prenosiš ovakve stvari. Da vidimo sa kog je sajta, koliko vidljivo, uticajno, da li je fejsbuk nekog bolesnika ili Kurir, Blic, Politika.

 

bolje bez linka, ako mene pitaš, pogotovo ako su Kurir i slični. može da se kaže odakle je, ali ne moraju da se ostavljaju linkovi ka najgorim sajtovima koji žive od klikova.

čak mislim da ne bi bilo loše da se na forumu uvede pravilo da se ne ostavljaju linkovi ka senzacionalističkim a komercijalnim sajtovima, kao što postoji pravilo da se ne kače linkovi za ilegalni daunloud i sl.

Link to comment

Pa ako je na Doom-u sigurno ne znači da se linkuje u povoljnom kontekstu.

A masa ljudi ne zna za đubre tipa telegrafa, telepromptera, srbijedanas, vestinet... I onda kada vide da je na Doom-u link ka takvom sajtu odmah mogu da shvate kakav je to sajt i da ne nasedaju po fejsbucima na senzacionalističke tekstove koje sa tih sajtova linkuju njihovi poznanici.

A citat bez linka može da bude i izmišljen.

Link to comment

nije bitan kontekst, bitan je samo klik.

za ovdašnje potrebe dovoljan je copy/paste uz navođenje izvora, a koga baš zanima lako će da nađe link ili utvrdi da je izmišljeno. linkovanje je najčešće ok gest i sasvim bezazleno, ali u nekim situacijama treba videti da li je pametno; iz puke radoznalosti i zato što im je link pod nosom, ljudi koji ne bi takvim sajtovima posvetili pažnju osim da se snebivaju i krste na kraju hrane i perpetuiraju to zlo. ne mora ppp tome da doprinosi, a ne vidim da bi se išta izgubilo u forumskoj komunikaciji.

 

mislim, nek radi ko šta hoće, ali nije loše da se ima i taj aspekt linkovanja u vidu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

nije bas neki big badaboom ali je raspad. vucic pozvan na koktel fondacije zoran djindjic.

pa kako bih rekla. mi smo samo narod, mi ne razumemo te finese visokog drushtva -_-

Link to comment

nije bas neki big badaboom ali je raspad. vucic pozvan na koktel fondacije zoran djindjic.

 

nije neka tajna da je fondacija 'nemačko čedo'.... tako da je uguravanje Vrhovnika očekivano, a danas je još i raspisan konkurs sa nemačkim stipendijama

 

WEBER ÜBER ALLES  :D

 

 

stipendije_nemacka.jpg

Link to comment

kakva je to sve ekipa. sad ce ruzica djindjic da se smeska zajedno sa ovim sto je palio baklje kad su joj ubili muza. svaka im cast na probavnim organima, svima njima. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...