Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts


Jeste taj, i neki njegov drugar iz Francuske. Msm, ja i ne znam ko su oni, slucajno naleteo, ali mi je ovakav rezon bio beskrajno facinantan. Ovo bih samo tipa 48. mogao da razumem da neko ovako razmislja.
Pa dobro ko je okačio na fb ovo?
Ti?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne, shta?

evo na blicu, dok bi razapinjali nasilnike, objashnjavaju kako je nechija zena 'zategnuta kao pracka' :isuse:

da li je to rechnik uobichajen svuda u svetu za tabloide?

sent from bubamoto



Link to comment

Niko od roditelja neće napustiti PU "Zamak", znaju oni već sve. Al u pitanju su 10000 dinara razlike, jer u tom vrtiću nema doplate. Iz iste sam branše i radim u tom kraju i već su mi dolazili sa horor pričama iz tog vrtića.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Link to comment
ne, shta?

evo na blicu, dok bi razapinjali nasilnike, objashnjavaju kako je nechija zena 'zategnuta kao pracka' isuse.gif

da li je to rechnik uobichajen svuda u svetu za tabloide?

sent from bubamoto




Vaspitačica bacala malo dete, valjda i više njih, kao da su krpene lutke. Uz odgovarajući rečnik, dok dečica umiru od plača
Nemoj gledati
Link to comment
55 minutes ago, SNARC said:

Gospodja sa detetom da tuzi govedo za pretrpljeni strah i sta sve moze uz to..a kad naplati, onda sacekati govedo i setati mu po prsljenovima.


 

D7E08B9C-8404-4160-AE47-1327773D8761.gif
 

Sacuvaj Boze!

Edited by Moonwalker
Link to comment
3 hours ago, SNARC said:

 

 

Gospodja sa detetom da tuzi govedo za pretrpljeni strah i sta sve moze uz to..a kad naplati, onda sacekati govedo i setati mu po prsljenovima.

 

 

nekada volovska kola nisu smela u grad. tom sto vodi volove treba utucati muda. ko god on bio i kako kontrolisao goveda. nije vo kriv vec onaj koji ih vodi/navodi.

edit:

vo je korisna zivotinja ali ti to znas bolje od mene, sta ima ja, gradsko dete, da ti pricam...

Edited by foto
Link to comment
7 hours ago, foto said:

nekada volovska kola nisu smela u grad. tom sto vodi volove treba utucati muda. ko god on bio i kako kontrolisao goveda. nije vo kriv vec onaj koji ih vodi/navodi.

edit:

vo je korisna zivotinja ali ti to znas bolje od mene, sta ima ja, gradsko dete, da ti pricam...

 

Da volovi upravljaju ovom drzavom, da odredjuju, presudjuju i kaznjavaju..ne bi ovaj ovako proleteo kroz raskrsnicu na crveno. Zivotinje znaju za red.

 

Zato se u kafani kaze "Da li veceras pijemo kao ljudi..ili kao svinje ?"

Link to comment

meni to lici na "ruski rulet" igrariju. pre dobrih 10-ak godina je tako moja ujna stradala jer su ona i ujak uleteli na raskrsnicu na kojoj su se debili "igrali". jedva je ziva ostala. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...