Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minutes ago, levi said:

a jel se zna ko je pretučen i unakažen i zašto?

I mene zanima, ali mislim da je ovo opasno pitanje utoliko sto otvara prostor za spinove razne vrste: ko god da je pretucen i kakav god da je razlog, apsolutno niko nema prava da na onaj nacin kaznjava/isteruje/pravdu/izivljava se....

Link to comment
6 minutes ago, namenski said:

I mene zanima, ali mislim da je ovo opasno pitanje utoliko sto otvara prostor za spinove razne vrste: ko god da je pretucen i kakav god da je razlog, apsolutno niko nema prava da na onaj nacin kaznjava/isteruje/pravdu/izivljava se....

 

Pa sad, onako nešto me ne bi iznenadilo da je izlomljeni lik ovom silovao sestru ili nešto slično, to je taj nivo besa. Ali gotovo izvesno je da je ovaj nasilni psihopata.

 

 

Link to comment

Čuo sam malopre kafansku verziju događaja od lika koji poznaje obojicu aktera. Priča kaže da je povod za tuču vrlo banalan, tj.vezan za posao obezbeđenje u Maxbetu. Pretučeni lik je valjda trebalo da preuzme noćnu smenu od naslinika, a to je kao lukrativniji deo posla. Došlo je do svađe i prebijanja. A inače su obojica iz iste ekipe, drugari takoreći.

Pošto kupio, poto prodao 

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Pa sad, onako nešto me ne bi iznenadilo da je izlomljeni lik ovom silovao sestru ili nešto slično, to je taj nivo besa. Ali gotovo izvesno je da je ovaj nasilni psihopata.

 

 

cemu sad ovo

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

cemu sad ovo

 

Ne razumem pitanje, ja sam rekao šta bi mogao da bude teoretski RAZLOG za onakvu scenu, a ne opravdanje, ako si tako razumeo. I pričam o sceni, tj slučaju kao takvom, ne o učesnicima ovog konkretnog incidenta.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Ne razumem pitanje, ja sam rekao šta bi mogao da bude teoretski RAZLOG za onakvu scenu, a ne opravdanje, ako si tako razumeo. I pričam o sceni, tj slučaju kao takvom, ne o učesnicima ovog konkretnog incidenta.

Kapiram, ali zasto bi zaboga nagadjali razloge koji su psihopatu naveli na onako nesto

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

Kapiram, ali zasto bi zaboga nagadjali razloge koji su psihopatu naveli na onako nesto

 

Zato što mozak ne želi da prihvati da je neko prosto toliko nasilan po prirodi i pokušava da racionalizuje. Mislim svi smo se nagledali raznog nasilja (ne mislim na filmsko) ali ovo divljaštvo je ipak malo veći nivo od onoga što smo obično viđali, zar ne?

 

Link to comment
6 hours ago, copkillah said:

 

Zato što mozak ne želi da prihvati da je neko prosto toliko nasilan po prirodi i pokušava da racionalizuje. Mislim svi smo se nagledali raznog nasilja (ne mislim na filmsko) ali ovo divljaštvo je ipak malo veći nivo od onoga što smo obično viđali, zar ne?

 

U varosici V pre deset godina se jedan od lokalnih kriminalaca inace crni pojas kjukosin bezbrizno voza kada mu put presece klinac u besnom autu.Ovog to jako uvredi i pojuri za klincem.Mladic,budici da mu je otac bogat pozove svog andjela zastitnika,drugog lokalnog krimosa.Problem je sto dok je pojacanje stiglo,karatista je vec izasao iz kola i ne caseci ni casa pritrci i kolegu kriminalca koji je upravo stigao krene da lomi jos dok je otvarao vrata od svog auta.Epilog podseca na Dve cadjave dvocevke,polomljene obe ruke.

Hocu reci,nista novo ni neobicno.

Link to comment
3 hours ago, askeladden said:

U varosici V pre deset godina se jedan od lokalnih kriminalaca inace crni pojas kjukosin bezbrizno voza kada mu put presece klinac u besnom autu.Ovog to jako uvredi i pojuri za klincem.Mladic,budici da mu je otac bogat pozove svog andjela zastitnika,drugog lokalnog krimosa.Problem je sto dok je pojacanje stiglo,karatista je vec izasao iz kola i ne caseci ni casa pritrci i kolegu kriminalca koji je upravo stigao krene da lomi jos dok je otvarao vrata od svog auta.Epilog podseca na Dve cadjave dvocevke,polomljene obe ruke.

Hocu reci,nista novo ni neobicno.

 

A koliko smo takvih snimaka imali priliku da gledamo?

Link to comment

Problem je sto 'Polomicu mu obe ruke i noge' nije samo figura govora u tim krugovima.To sto nema video zapis ne znaci da se to ne dogadja na dnevnoj bazi.Problem je sto se takva prebijanja ne sankcionisu.

Imas lep video rahmetli Budale i ekipe mu kako ubijaju Boga u drugim krimosima.Posledice su bile u formi osvete a ne hapsenja ili sankcije od strane drzave.

Kao sto sam i ja o toj zgodi iz varosice V cuo od samog pocinioca kao polu zabavnu dogodovstinu dok smo trenirali,nekih godinu dana nakon dogadjaja recimo.Znaci posledice su bile nula.

Edited by askeladden
Link to comment

Znam, ali mi nismo u tim krugovima i nismo izloženi takvom nasilju osim ako neki snimak ne procuri kao sada. Problem je što ne pamtim da je takav snimak procurio, ja samo pričam o prirodnom pokušaju racionalizacije kada vidiš tako nešto, pokušavaš sebi da objasniš zašto je do toga došlo, tj šta je moglo da dovede do toga, osim očiglednog odgovora da je na snimku životinja.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Znam, ali mi nismo u tim krugovima i nismo izloženi takvom nasilju osim ako neki snimak ne procuri kao sada. Problem je što ne pamtim da je takav snimak procurio, ja samo pričam o prirodnom pokušaju racionalizacije kada vidiš tako nešto, pokušavaš sebi da objasniš zašto je do toga došlo, tj šta je moglo da dovede do toga, osim očiglednog odgovora da je na snimku životinja.

 

 

Pa da.Jednostavan odgovor.Na snimku su zivotinje,mladi torpedo u usponu .I ako ista mozemo nauciti iz vidjenog je da BJJ funkcionise .Cak i na onako niskom nivou prikazanom na videu je strahovito efikasan protiv neobucenpg protivnika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...