Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

jesmo komentarisali negde da se ispostavilo da je jedan od brace ubica sa banjice prijatelj djuke bizona i da je kao predsednik udruzenja "sve u slavu bozju" gostovao kod njega u emisiji

 

 

vidim komentare po netu da su upravo ovo oni navijaci rada koji su maltretirali narod onim bakljadama po krovovima

 

nemam zivaca da gledam ovo, pogledao sam pocetak i prva tema je mural u kraju koje su ove patriote uradile za heroje sa kosara na banjickim soliterima

sve, sve ali kad radikalska govna pomenu heroje sa kosara  stomak mi se okrece

sta smo mi dozvolili da nam vodi drzavu, alal nam kurac

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

to moze vrlo lako da se prekine. osim ako ljudi bash ne zele da ih leche strukovni ekonomisti mice megatrenda. a i oni unutra, ako su istrpeli pakao korone bez rechi (i opet ce), mogu i nove kolege™. konkurenciju :s_w:

Link to comment

na blicu snimak iz navodno novog sada

covek lezi ocigledno bez svesti na plocniku ispred neke menjacnice, drugi nabildovani kleci nad njim i iz sve snage udara pesnicom u glavu najmanje 10 puta

a potom ga okrece i lomi obe ruke 

 

jel ima neko mozda info o kome i cemu se radi

odavno nisam video toliku kolicinu izivljavanja i nasilja

covek je gotovo sigurno zivotno ugrozen

Link to comment

Neki od komentara na članak sa snimkom.

 

Quote

samo cu vam reci da je previse jak taj decko sto bije, kad kazem jak mislim jak sa vezama i nije bas bilo ko, svi iz novog sada ga mogu prepoznati, nista od policije i toga... Svi znamo ko je to i svi moramo da cutimo, udjite u tu kladionicu i pokazite snimak,svi ce znati ko je to

 

Quote

On po NS vozi blindirani automobil i svi cute

 

Quote

Ocigledno se zna ko je i niko mu ne sme nista. Kraj price. Srbija 2020. i apsolutno ponizenje za svakog postenog novosadskog policajca u uniformi koji ne smeju ni da ga pipnu. I ako bi se sudilo, s obzirom na broj udaraca ovo bi trebalo biti sudjeno kao hladnokrvan pokusaj ubistva

 

Quote

Ljudi, ako policija više od dve nedelje nije uhapsila dotičnog za ovo brutalno izivljavanje, sta očekivati, da će ista da nas zaštiti? Jel stvarno potrebno da izadje u medijima da bi neko radio svoj posao za koji ga mi plaćamo?

 

Link to comment

Ovo nije bilo danas, nego pre dve nedelje?

U ćošku se vidi "24-", to ne može biti ništa drugo nego 24-08-2020?

 

Ovo se desilo pre 19 dana, pred minimum 5 svedoka, žrtva je ili mrtva, ili na intenzivnoj i javnost saznaje tek sad?

Novosađani, jel' moguće da se dogodi ovakvo šta a da grad ne zabruji?

Link to comment

FWIW:

 

Quote

Mladić sa snimka brutalne scene nasilja u centru Novog Sada je Ivan Kontić, šef obezbeđanja u kockarnici Maxbet.
...
Kako nezvanično saznajemo, žrtva je brat menadžera u Maxbetu.


luftika.rs/maxbet-novi-sad-ilija-s-obezbedjenje/

 

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...