Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

2 hours ago, Fakundo Sava said:

Ja Desanke se sećam po Krvavoj bajci iz osnovne škole i Ne nemoj mi prići mislim da je isto  osnovna.

A u gimnaziji stvarno mi je izvetrilo da smo je radili.mada mi je izvetrilo i dve godine latinskog i četiri nemačkog...

 

2 minutes ago, Joe D said:

ni ja ne bih rekao da se desanka radila u srednjoj (no pun intended). 

Немој ми прићи је било у средњој кад сам ја учио. Мислим да је била прва година. Сећам се као јуче разговора на ту тему.

Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ionako vam HDZ štampa udžbenike, a ovo je dajem ruku urgirao njemački kolonijalni upravnik malo zbog političke korektnosti a malo da se posere kao ono sa fontanom na dan bombardovanja.

Link to comment
21 minutes ago, Zeleni sto said:

 

Немој ми прићи је било у средњој кад сам ја учио. Мислим да је била прва година. Сећам се као јуче разговора на ту тему.

to sasvim sigurno nismo radili. ni to ni trazim pomilovanje. doduse, ja sam bio matematicki smer, imali smo manje gradiva.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

to sasvim sigurno nismo radili. ni to ni trazim pomilovanje. doduse, ja sam bio matematicki smer, imali smo manje gradiva.

Могуће, ја сам био општи смер и једна од ствари које сам најбоље запамтио из школе је била расправа нас 5-6 дечака о тој песми.

Link to comment

pa mislim desanka je lukava i subverzivna zena, mora da se neki genije osetio pronadjenim.

konkretno ta pesma u ropstvu, nad kojom sad narichu na mrezama, napisana je prekjuche, uz upotrebu vremeplova. marti mekflaj dovezao desanku da napishe pa je vratio. to se danas ne moze uchiti u shkoli. ne moze nishta.

mi smo sad chitali klasje alekse shantica. samo da se poubijamo svi bacanjem sa zgrada, idiotski ljudi, idiotska zemlja. sve za shta je neko dao glavu nama treba oduzeti ustavom. nije bilo vredno :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
Da sublimiram jednom parolom:
Bolje rob nego grob.
ne mora da se pogine, nije sad vreme za ginjenje. ali se moglo sachuvati ono shto se ima. ako nije vazno, onda nije ni trebalo.

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, mackenzie said:

Ionako vam HDZ štampa udžbenike, a ovo je dajem ruku urgirao njemački kolonijalni upravnik malo zbog političke korektnosti a malo da se posere kao ono sa fontanom na dan bombardovanja.

O, bravo bravo. Nemci već duže vreme pod plaštom političke korektnosti lagano uklanjaju sve simbole svog poraza iz II svetskog rata. Sledeći je stari železnički most, jer ... vidite kako vam je ružan, gvozden, nikakav mi ćemo da vam damo pare da napravite lepši, kao u Abu Dabiju. Da dodamo, od II svetskog rata nam nikad nije išlo bolje, automobilska industrija tuče sve rekorde ikada zabeležene. Nije tako svuda?!? Ma šta kažete, interersantno.

Edited by halloween
Link to comment
Ionako vam HDZ štampa udžbenike, a ovo je dajem ruku urgirao njemački kolonijalni upravnik malo zbog političke korektnosti a malo da se posere kao ono sa fontanom na dan bombardovanja.
kolike su shanse za to? :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment
3 hours ago, halloween said:

O, bravo bravo. Nemci već duže vreme pod plaštom političke korektnosti lagano uklanjaju sve simbole svog poraza iz II svetskog rata. Sledeći je stari železnički most, jer ... vidite kako vam je ružan, gvozden, nikakav mi ćemo da vam damo pare da napravite lepši, kao u Abu Dabiju. Da dodamo, od II svetskog rata nam nikad nije išlo bolje, automobilska industrija tuče sve rekorde ikada zabeležene. Nije tako svuda?!? Ma šta kažete, interersantno.

Kako je taj most simbol poraza Nemačke u II svetskom ratu?

Link to comment
16 minutes ago, halloween said:

I ne samo to, nego ih je preko tog mosta sustigla Crvena armija. Sigurno nisu Srbi trčali da ih dokusure. Evo sto evra, al' da ćutite.

jok, nisu Srbi trcali, trcala su srpska deca, golobradi mladici mobilisani po sremskim selima da bezglavo jurisaju na utvrdjene nemacke rovove gde su ginuli na stotine...

 

Edited by 3opge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...